Ayaspasa Yemek Dağıtım Hizmeti
Ayaspasa Yemek Dağıtım Hizmeti için menü, fiyat ve teslimat detayları. Ayaspasa bölgesine günlük tabldot, taşıma yemek ve organizasyon servisi. Ücretsiz numune ve 24 saatte teklif.
Ayaspasa bölgesinde faaliyet gösteren fabrikalar, ofisler, şantiyeler, okullar, dernekler ve organizasyon sahipleri için yemek dağıtım hizmeti çözümleri üretiyoruz. Ayaspasa Yemek Dağıtım Hizmeti denince akla gelen ilk beklenti, her gün aynı lezzet ve aynı sıcaklıktır; Tuzla Orhanlı'daki üretim tesisimiz ve sıcaklık kontrollü araç filomuz tam olarak bunu güvence altına alır.
Bölge hakkında daha fazla bilgi için Ayaspasa Wikipedia sayfasını inceleyebilirsiniz.
Ayaspasa Düğün, Nişan ve Özel Gün Yemekleri
Ayaspasa bölgesinde düzenlenen düğün, nişan, kına, sünnet ve yıldönümü organizasyonları için açık büfe, set menü ve kokteyl konseptlerinde catering hizmeti veriyoruz. Menü tasarımı davetli sayısına, mekânın mutfak imkânlarına ve bütçeye göre birlikte kurgulanır. Sıcak yemek istasyonları, canlı pişirme köşeleri, tatlı büfesi ve içecek istasyonları isteğe bağlı olarak eklenir.
Özel gün organizasyonlarında sunum en az lezzet kadar önemlidir. Ayaspasa adresindeki etkinlikleriniz için masa örtüsü, sunum ekipmanı, chafing dish, dekoratif tabaklama ve üniformalı servis ekibi dahil bir paket sunuyoruz. Etkinlik sonrası toplama ve temizlik de hizmete dahildir.
Ayaspasa Yemek Dağıtım Hizmeti Sözleşme Süreci Adım Adım
Ayaspasa Yemek Dağıtım Hizmeti sürecimiz altı adımdan oluşur: (1) telefon veya form ile ilk temas, (2) yerinde keşif ve ihtiyaç analizi, (3) menü ve fiyat teklifinin hazırlanması, (4) ücretsiz numune tadımı, (5) sözleşme imzası ve servis takviminin oluşturulması, (6) ilk servis ve ilk hafta yakın takip. Tüm süreç genellikle 5 iş günü içinde tamamlanır.
Sözleşmede menü içeriği, gramajlar, teslim saatleri, fiyat güncelleme koşulları, iptal ve fesih şartları ile cezai hükümler açıkça yer alır. Ayaspasa bölgesindeki kurumların satın alma birimleri için teklif dosyamız; referans listesi, sertifika kopyaları, kapasite raporu ve örnek menü programını içerir.
Ayaspasa Organizasyon ve Catering Hizmetleri
Ayaspasa bölgesinde düzenlenen kurumsal etkinlikler; açılış organizasyon yemeği, kokteyl organizasyon yemeği, lansman organizasyon yemeği, şirket organizasyon yemeği, sempozyum organizasyon yemeği, seminer organizasyon yemeği, kongre organizasyon yemeği, konferans organizasyon yemeği, toplantı organizasyon yemeği, medikal sunum organizasyon yemeği, hastane açılış organizasyon yemekleri, işyeri ve muayenehane açılış organizasyon yemeği, kurul kahvaltısı organizasyon yemeği, uzmanlık yemeği ve bitirme organizasyonu yemeği ve sokak lezzetleri organizasyon yemekleri gibi tüm catering ihtiyaçlarınız için tek noktadan komple çözüm sağlıyoruz.
Organizasyon catering hizmetimiz; menü tasarımı, masa düzeni, dekoratif sunum ekipmanları, profesyonel servis personeli, garson, aşçı, bulaşıkçı ve kurulum/sökum dahil olacak şekilde turn-key olarak planlanır. Ayaspasa catering firması arayışındaki organizasyon sahipleri, tek bir telefonla davetin tüm yemek operasyonunu Özalp Catering'e devredebilir. Lunch box yemeği, kokteyl prolonge, gala yemeği, açık büfe kahvaltı, brunch ve fine dining set menü gibi farklı konseptlere uygun çözümlerimiz vardır.
Ayaspasa İçin Hemen Teklif Alın
Ayaspasa bölgesinde günlük, haftalık veya aylık yemek hizmeti ihtiyacınız için bizimle 0 533 394 34 08 numaralı telefondan veya info@ozalpyemek.com adresinden iletişime geçebilirsiniz. Talebinizi aldıktan sonra en geç 24 saat içinde size özel hazırlanmış teklif belgesini, örnek menü programını ve numune tadımı randevusunu paylaşırız. Ayaspasa adresine kadar gelir, mutfak ve yemekhane alanınızı ücretsiz olarak inceler, ihtiyacınıza en uygun çözümü sunarız.
Özalp Catering olarak Tuzla'dan yola çıktığımız ilk günden bu yana sloganımız; "Her gün taze, her gün lezzetli" olmuştur. Ayaspasa bölgesinde de aynı prensiple çalışıyor; sağlıklı, güvenli, ekonomik ve müşteri memnuniyeti odaklı bir yemek hizmeti sunuyoruz. Sizi de uzun soluklu çözüm ortakları arasında görmekten mutluluk duyarız.
Ayaspasa Mevlit Pilavı ve Geleneksel Mevlit Yemeği
Mevlit pilavı, Türk kültürünün vazgeçilmez geleneklerinden biridir. Ayaspasa mevlit pilavı talepleriniz için Özalp Catering, tavuklu pirinç pilavı, etli nohut, ayran, baklava veya tatlı, ekmek ve servis ekipmanları dahil komple bir mevlit menüsü sunar. Mevlit pilavı yapan firma seçerken; pirinç kalitesi, tavuğun günlük olarak pişirilmesi, sunum hijyeni ve teslim saatine sadakat en temel ölçütlerdir. Ayaspasa bölgesindeki camilerde, evlerde, dernek lokallerinde ve mezarlık girişlerinde mevlit servisleri gerçekleştiriyoruz.
Düğün için mevlit pilavı, kına için mevlit pilavı, nişan için mevlit pilavı ve piknik için mevlit pilavı gibi farklı vesilelerde de hizmet veriyoruz. Mevlit pilavı imalatçısı olarak hem hazır karton kaselerde tek kişilik porsiyon, hem de açık büfe servis kazanlarında sıcak servis modellerimiz mevcuttur.
Ayaspasa Hijyen Denetimleri ve Gıda Güvenliği
Gıda güvenliği bizim için pazarlama söylemi değil, günlük operasyonun kendisidir. Üretim tesisimizde her partiden numune alınır ve 72 saat boyunca +4°C'de saklanır. Bağımsız akredite laboratuvarlarla yaptığımız periyodik mikrobiyolojik analizler, yüzey swap testleri ve su analizleri kayıt altındadır. Ayaspasa adresine giden her sevkiyatın sıcaklık kaydı dijital olarak tutulur ve talep hâlinde kuruma raporlanır.
Personelimiz portör muayeneleri, hijyen eğitimleri ve yıllık tazeleme programlarına tabidir. Mutfakta alerjen yönetimi ayrı bir prosedür olarak yürütülür; gluten, süt, yumurta, fındık ve deniz ürünü içeren yemekler ayrı ekipmanla hazırlanır ve etiketlenir. Ayaspasa bölgesindeki kurumların denetim ekiplerini üretim tesisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız.
Ayaspasa Tabldot Yemek ve Toplu Yemek
Ayaspasa tabldot yemek hizmetimiz; çorba, ana yemek, yardımcı yemek (pilav/makarna), salata veya tatlı şeklinde dört kap olarak servise sunulur. Haftalık ve aylık olarak yenilenen menülerimiz, diyetisyen onaylı kalori ve besin değeri hesaplaması ile hazırlanır. Ayaspasa bölgesindeki işletmeler için tabldot yemek fiyatları kişi sayısına, menü içeriğine ve hizmet sıklığına göre değişir; net bir tabldot yemek fiyatı için lütfen bizimle iletişime geçin.
Toplu yemek üretiminde standart kalite ve aynı lezzeti her gün sunmak en büyük önceliğimizdir. Ayaspasa toplu yemek hizmeti, 50 kişiden 5.000 kişiye kadar her ölçekte talebi karşılayabilecek kapasitedeki mutfağımız sayesinde sorunsuz işler. Sulu yemek başta olmak üzere sıcaklık ve hijyen denetimi sürekli yapılan ürünlerimiz, termobox ve gastronom kaplarda HACCP uyumlu olarak Ayaspasa adresine ulaştırılır.
Ayaspasa Taşıma Yemek (Taşımalı Yemek) Hizmeti
Taşıma yemek, kendi mutfağı olmayan ya da kendi mutfağında yemek üretmek istemeyen kurumlar için en ekonomik ve pratik çözümdür. Ayaspasa taşıma yemek hizmetimizde günlük üretilen yemekler, ısı yalıtımlı paslanmaz çelik termoslarda ve gastronom kaplarda, soğuk zinciri ve sıcak zinciri korunarak teslim edilir. İstanbul bölgesinde günde ortalama 10.000 öğüne yakın taşıma yemek dağıtımı yapıyoruz; bu deneyim Ayaspasa taşıma yemek firması olarak bize ciddi bir lojistik üstünlük sağlıyor.
Taşıma yemekçi seçiminde kurumların en çok dikkat etmesi gereken nokta, hijyenik koşullar ve sıcaklık standartlarıdır. Sıcak yemeklerin 65°C üzerinde, soğuk yemeklerin 5°C altında teslim edilmesi gıda güvenliği için zorunludur. Ayaspasa adresine yaptığımız her teslimatta sıcaklık ölçümü kayıt altına alınır; gün sonunda kurumumuza dijital raporlama olarak iletilir.
Ayaspasa Yemek Dağıtım Hizmeti Üretim Mutfağımız ve Lojistik Altyapı
Ayaspasa bölgesine hizmet veren üretim mutfağımız Tuzla Orhanlı'da yer almakta; günde 10.000 öğüne yakın yemek üretebilecek kapasitede tasarlanmıştır. Mutfağımızda et ön hazırlık, sebze ön hazırlık, sıcak pişirme, soğuk pişirme, pasta-tatlı, paketleme ve sevkiyat olmak üzere ayrılmış 7 farklı üretim hattı bulunur. Çapraz kontaminasyonun önüne geçmek amacıyla ürün hareketi tek yönlüdür ve her hat kendi başına havalandırma ve sıcaklık kontrolüne sahiptir.
İstanbul ilçesine ve Ayaspasa adresine sevkiyat yapan araç filomuzda; iç hacmi paslanmaz çelik kaplı, dijital sıcaklık kayıt cihazıyla donatılmış sıcak-soğuk bölmeli kapalı kasa kamyonetler bulunur. Her sevkiyat öncesi araçlar dezenfekte edilir, şoför ve servis personeli portör muayene ve hijyen eğitim belgelerini araçta bulundurur. Lojistik planlamamız sayesinde Ayaspasa adresine yemek; öğle servisleri için 11:30-12:30, akşam servisleri için 17:30-18:30 saat aralığında, soğuk zinciri ve sıcak zinciri korunmuş şekilde teslim edilir.
Ayaspasa Bölgesinin Yemek İhtiyacı ve Bizim Yaklaşımımız
Ayaspasa, İstanbul ilçesinin gündelik hayatında kendine özgü bir ritme sahiptir. Bölgedeki işletmelerin vardiya saatleri, okulların ders programı, cami ve dernek etkinliklerinin yoğunlaştığı günler ile hafta sonu organizasyon trafiği birbirinden farklı beslenme ihtiyaçları doğurur. Ayaspasa Yemek Dağıtım Hizmeti planlamamızı yaparken bu yerel ritmi veri olarak kullanırız: teslimat saatlerini bölgedeki trafik yoğunluğuna, porsiyon gramajlarını çalışan profiline, menü içeriğini ise bölgede en çok tercih edilen lezzetlere göre kurgularız.
Bu yerel yaklaşım, standart bir yemek firması hizmetinden ayrıştığımız temel noktadır. Ayaspasa adresine servis yapmadan önce mutlaka bir yerinde keşif yapar; yemekhane alanını, asansör ve yükleme imkânını, servis masası düzenini ve personel akışını inceleriz. Böylece ilk günden itibaren aksama yaşanmaz, yemek sıcaklığı servis anına kadar korunur ve Ayaspasa Yemek Dağıtım Hizmeti hizmetimiz bölgeye özel bir operasyon planıyla başlar.
Ayaspasa Sürdürülebilirlik ve Gıda İsrafını Azaltma
Ayaspasa bölgesine yaptığımız servislerde tüketim verilerini kayıt altına alarak üretim miktarını her hafta yeniden kalibre ediyoruz. Böylece hem gıda israfı azalıyor hem de kurumların maliyeti düşüyor. Ambalajlarda geri dönüştürülebilir malzeme kullanımını artırıyor, çok kullanımlık gastronom kaplarla tek kullanımlık plastik miktarını düşürüyoruz.
Atık yağların lisanslı firmalara teslimi, organik atıkların ayrıştırılması ve enerji verimli ekipman kullanımı ISO 14001 çevre yönetim sistemimizin gereklerindendir. Ayaspasa adresindeki kurumlara talep hâlinde yıllık sürdürülebilirlik raporu sunabiliyoruz.
Ayaspasa İftar Yemeği ve Ramazan Organizasyonları
Ramazan ayında Ayaspasa iftar yemeği firması olarak kurumsal iftar davetleri, dernek iftarları, belediye iftar çadırları, mahalle iftarları ve aile iftar programları için özel menüler hazırlıyoruz. İftar menülerimiz; iftariyelik (zeytin, peynir, hurma, pastırma, reçel), çorba, ana yemek, pilav, salata, hoşaf veya komposto, su, ekmek ve tatlı (genellikle güllaç veya baklava) içerir. Ayaspasa iftar organizasyonu yemeği firması olarak hem ekonomik hem prestijli menü seçenekleri sunuyoruz.
Ayaspasa Hizmet Kategorilerimiz
Ayaspasa bölgesinde sunduğumuz tüm hizmetleri inceleyebilirsiniz:
Sıkça Sorulan Sorular
1. Ayaspasa için ücretsiz numune veriyor musunuz?
Evet, Ayaspasa bölgesindeki kurumsal taleplerde sözleşme öncesi ücretsiz numune tadımı düzenliyoruz.
2. Ayaspasa için kaç çeşit menü seçeneği sunuyorsunuz?
Ekonomik, standart ve zengin olmak üzere üç ana paket; her pakette 3, 4 ve 5 kap alternatifleri bulunur.
3. Ayaspasa iftar yemeği menüsünde neler var?
İftariyelik tabağı, çorba, ana yemek, pilav, salata, hoşaf, su, ekmek ve tatlı (güllaç veya baklava) içeren standart menülerimizin yanında özel istek menüleri hazırlanabilir.
4. Ayaspasa Yemek Dağıtım Hizmeti için fatura ve ödeme düzeni nasıl?
Aylık dönemsel e-fatura kesiyoruz; ödeme vadesi sözleşmede belirlenir. Nakit, havale, kredi kartı ve cari hesap seçenekleri mevcuttur.
5. Ayaspasa açılış organizasyonu için kokteyl yemeği menüsü hazırlıyor musunuz?
Evet. Kanepe, mini sandviç, mini börek, meze çeşitleri, sushi, sıcak ordövr, tatlı ve içecek istasyonları ile zengin kokteyl menüleri hazırlıyoruz.
6. Sipariş için ne kadar önceden haber vermem gerekir?
Ayaspasa tabldot ve taşıma yemek için en az 24 saat önceden, organizasyon ve mevlit servisleri için 2-3 gün önceden talep iletmenizi öneriyoruz. Acil siparişler için lütfen telefonla iletişime geçin.
7. Ayaspasa teslimatlarında ekipman iadesi nasıl yapılıyor?
Gastronom kaplar ve termoslar ertesi günkü teslimatta toplanır, tesisimizde endüstriyel bulaşık hattında yıkanır ve dezenfekte edilir.
8. Ayaspasa bölgesinde kaç kişilik etkinliklere catering verebiliyorsunuz?
20 kişilik küçük toplantılardan 5.000 kişilik kongre ve festival organizasyonlarına kadar her ölçekte hizmet veriyoruz.
9. Ayaspasa bölgesinde deneme süresi uyguluyor musunuz?
İsteyen kurumlara bir haftalık deneme servisi sunuyoruz; memnuniyet sonrası sözleşmeye geçiliyor.
10. Ayaspasa catering firması olarak organizasyon ekipmanı sağlıyor musunuz?
Evet, masa, sandalye, masa örtüsü, sunum standı, chafing dish, peçete, çatal-bıçak-tabak, garson ve aşçı dahil komple turn-key catering hizmeti sunuyoruz.
11. Ayaspasa lunch box (kutu yemek) servisi yapıyor musunuz?
Toplantı, eğitim ve seyahat için tek kişilik bölmeli karton kutularda lunch box menüleri hazırlıyoruz.
12. Ayaspasa adresine teslimat saatini biz belirleyebilir miyiz?
Evet. Ayaspasa rotamızdaki uygun zaman aralıkları içinde tercih ettiğiniz saati sabitliyoruz.
13. Ayaspasa Yemek Dağıtım Hizmeti kapsamında personel desteği veriyor musunuz?
Servis elemanı, aşçı, bulaşıkçı ve kurulum ekibi talep doğrultusunda sağlanır; bu hizmet teklife ayrı kalem olarak eklenir.
14. Yemek menülerini kim belirliyor?
Aylık menüler diyetisyenimiz ve aşçıbaşımız tarafından mevsim sebze-meyvelerine göre hazırlanır, müşterinin onayına sunulur.
15. Hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyorsunuz?
Nakit, havale/EFT, kredi kartı ve kurumsal cari hesap ödeme yöntemlerini kabul ediyoruz.
16. Numune yemek tadımı yapıyor musunuz?
Ayaspasa bölgesindeki kurumsal müşterilerimize sözleşme öncesinde ücretsiz numune servisi yapıyoruz.
17. Ayaspasa Yemek Dağıtım Hizmeti için teklif almak ne kadar sürüyor?
Talebinizi ilettikten sonra en geç 24 saat içinde Ayaspasa adresine özel hazırlanmış menü ve fiyat teklifini paylaşıyoruz.
18. Ayaspasa adresine kaç öğün servis yapabiliyorsunuz?
Sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemeği ve gece vardiyası olmak üzere günde dört öğüne kadar servis planlayabiliyoruz.
19. Ayaspasa şantiye için tabldot yemek servisi veriyor musunuz?
Evet. Ayaspasa bölgesindeki inşaat şantiyelerine günlük sıcak tabldot yemek ve sulu yemek teslimatı yapıyoruz.
20. Ayaspasa için vejetaryen ve vegan menü var mı?
Her günkü menüde en az bir et içermeyen ana yemek bulunur; tamamen vegan program da diyetisyen onayıyla hazırlanabilir.
Müşterilerimiz Ne Diyor?
"Özalp Yemek 450 kişilik toplu iftar programımıza sorunsuz bir şekilde yemek yapılması ve servisi için teşekkür ediyoruz. İlgi ve alaka için ayrıca teşekkürler. Kaşıkcı Köyü Derneği Başkanı."
"Derneğimizin mevlidi için verdiğimiz toplu yemekte çok memnun kaldık. Zamanında teslim ve hijyenik paketleme için teşekkür ederiz."
"Tuzla yemek firması, Tuzla tabldot yemek, Gebze yemek firması, Gebze tabldot yemek, Dilovası tabldot yemek, Dilovası catering, Dilovası yemek firması, Pendik yemek firması, Maltepe yemek firması, Kartal yemek firması ve tüm İstanbul'a özel yemek hizmeti veren değerli müşterimiz Özalp Yemek'e ve markaları Davet Sofrası'na başarılar diliyoruz."
İstanbul Bölgesinde Diğer Yazılarımız
Ayaspasa İçin Hemen Teklif Alın
Özalp Catering ekibi Ayaspasa bölgesindeki yemek ihtiyacınız için size en uygun çözümü sunmaya hazır.
0 533 394 34 08