Bağcılar Sancaktepe Mahallesi Ege Yemekleri Catering

Bağcılar Sancaktepe Mahallesi Ege Yemekleri Catering arıyorsanız Özalp Catering yanınızda. Günlük taze üretim, ISO 22000 hijyen standardı, sıcaklık kontrollü teslimat ve uygun fiyat. Hemen teklif alın: 0533 394 34 08.

Bağcılar Sancaktepe Mahallesi Ege Yemekleri Catering arayışındaysanız doğru sayfadasınız. Özalp Catering olarak Bağcılar ilçesinde ve özellikle Bağcılar Sancaktepe Mahallesi adresinde Bağcılar Sancaktepe Mahallesi catering hizmeti başta olmak üzere tabldot yemek, taşıma yemek, toplu yemek, mevlit pilavı, iftar yemeği ve organizasyon catering hizmetlerini tek elden sunuyoruz. Bu sayfada Bağcılar Sancaktepe Mahallesi bölgesine özel menü kurgumuzu, fiyat modelimizi, hijyen ve lojistik standartlarımızı adım adım anlattık.

Bölge hakkında daha fazla bilgi için Bağcılar Sancaktepe Mahallesi Wikipedia sayfasını inceleyebilirsiniz.

Bağcılar Sancaktepe Mahallesi (Bağcılar) konumu — Bağcılar Sancaktepe Mahallesi Ege Yemekleri Catering hizmet bölgemiz.

Bağcılar Sancaktepe Mahallesi Ege Yemekleri Catering Hizmetimizin Kapsamı

Bağcılar Sancaktepe Mahallesi Ege Yemekleri Catering kapsamında günlük menü planlaması, hammadde tedariği, üretim, paketleme, lojistik, servis ve gerektiğinde profesyonel personel desteğini tek elden sunuyoruz. Bağcılar bölgesinde günde ortalama 10.000 öğüne yakın yemek üretim ve dağıtımı yapan tesisimiz; sıcaklık kontrollü araç filosu, gastronom kaplar ve termoboxlarla teslimat yapar. Hizmet süreci; talep formu, ihtiyaç analizi, menü tasarımı, numune tadımı, sözleşme, üretim ve servis aşamalarından oluşur. Bağcılar Sancaktepe Mahallesi Ege Yemekleri Catering arayan kurumlar için ücretsiz numune servisi sunuyoruz.

Bağcılar Sancaktepe Mahallesi bölgesinde verdiğimiz hizmetler arasında tabldot yemek, taşıma yemek (taşımalı yemek), toplu yemek, sulu yemek, lunch box, mevlit pilavı, iftar yemeği, kokteyl, açılış, lansman, kongre, sempozyum, seminer, konferans, kurul kahvaltısı ve uzmanlık yemeği bulunur. Her hizmet kolu için ayrı menü mühendisliği yapılır, mevsime ve kuruma göre özelleştirilir. Bağcılar Sancaktepe Mahallesi Ege Yemekleri Catering ihtiyacınız için tek bir telefonla tüm operasyonu Özalp Catering'e devredebilirsiniz.

Gıda Güvenliği, Hijyen ve Sertifikalarımız

Özalp Catering, sahip olduğu ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 31000 Risk Yönetim Sistemi ve ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi belgeleri ile uluslararası standartlarda hizmet vermektedir. Bağcılar Sancaktepe Mahallesi bölgesine teslim edilen tüm yemekler bu sertifikaların gerektirdiği prosedürlere göre üretilir, paketlenir ve servis edilir.

Çalışan tüm aşçılarımız, mutfak personelimiz ve servis ekibimiz portör muayenelerini düzenli olarak yaptırır; hijyen eğitimleri periyodik olarak yenilenir. Mutfağımızdaki tüm yüzeyler, kaplar ve ekipmanlar her vardiya sonunda dezenfekte edilir.

Bağcılar Sancaktepe Mahallesi Taşıma Yemek (Taşımalı Yemek) Hizmeti

Taşıma yemek, kendi mutfağı olmayan ya da kendi mutfağında yemek üretmek istemeyen kurumlar için en ekonomik ve pratik çözümdür. Bağcılar Sancaktepe Mahallesi taşıma yemek hizmetimizde günlük üretilen yemekler, ısı yalıtımlı paslanmaz çelik termoslarda ve gastronom kaplarda, soğuk zinciri ve sıcak zinciri korunarak teslim edilir. Bağcılar bölgesinde günde ortalama 10.000 öğüne yakın taşıma yemek dağıtımı yapıyoruz; bu deneyim Bağcılar Sancaktepe Mahallesi taşıma yemek firması olarak bize ciddi bir lojistik üstünlük sağlıyor.

Taşıma yemekçi seçiminde kurumların en çok dikkat etmesi gereken nokta, hijyenik koşullar ve sıcaklık standartlarıdır. Sıcak yemeklerin 65°C üzerinde, soğuk yemeklerin 5°C altında teslim edilmesi gıda güvenliği için zorunludur. Bağcılar Sancaktepe Mahallesi adresine yaptığımız her teslimatta sıcaklık ölçümü kayıt altına alınır; gün sonunda kurumumuza dijital raporlama olarak iletilir.

Bağcılar Sancaktepe Mahallesi Çevresindeki Diğer Hizmet Bölgelerimiz

Bağcılar Sancaktepe Mahallesi adresine hizmet verirken aynı rota üzerinde Bağcılar ilçesinin diğer mahallelerine de servis yapıyoruz. Bu durum, tek bir bölgeye özel araç çıkarmanın maliyetini ortadan kaldırarak fiyatlarımızı rekabetçi tutmamızı sağlıyor. Komşu mahallelerdeki kurumlarla ortak alım yapan işletmelere ilave indirim uygulayabiliyoruz.

Taşıma yemek hizmetimiz Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Gebze, Çayırova, Darıca ve Dilovası hattında günlük olarak sürüyor; Bağcılar ilçesi ve Bağcılar Sancaktepe Mahallesi bölgesi bu ağın doğal bir parçasıdır. Diğer bölgelerde ise 50 kişi ve üzeri özel gün yemekleri, mevlit, iftar ve organizasyon servisleri sağlanmaktadır.

Bağcılar Sancaktepe Mahallesi Ege Yemekleri Catering Sözleşme Süreci Adım Adım

Bağcılar Sancaktepe Mahallesi Ege Yemekleri Catering sürecimiz altı adımdan oluşur: (1) telefon veya form ile ilk temas, (2) yerinde keşif ve ihtiyaç analizi, (3) menü ve fiyat teklifinin hazırlanması, (4) ücretsiz numune tadımı, (5) sözleşme imzası ve servis takviminin oluşturulması, (6) ilk servis ve ilk hafta yakın takip. Tüm süreç genellikle 5 iş günü içinde tamamlanır.

Sözleşmede menü içeriği, gramajlar, teslim saatleri, fiyat güncelleme koşulları, iptal ve fesih şartları ile cezai hükümler açıkça yer alır. Bağcılar Sancaktepe Mahallesi bölgesindeki kurumların satın alma birimleri için teklif dosyamız; referans listesi, sertifika kopyaları, kapasite raporu ve örnek menü programını içerir.

Bağcılar Sancaktepe Mahallesi Ramazan ve Dini Günlerde Yoğunluk Planlaması

Ramazan ayı, kandiller, bayramlar ve mevlit dönemleri Bağcılar Sancaktepe Mahallesi bölgesinde yemek talebinin en yoğunlaştığı zamanlardır. Bu dönemlerde kapasite planlamasını en az üç hafta önceden yapar, ek üretim vardiyası ve ek araç tahsis ederiz. Erken rezervasyon yapan kurumlara hem fiyat avantajı hem de teslimat saati önceliği sağlanır.

İftar ve sahur servislerinde saat hassasiyeti kritiktir; Bağcılar Sancaktepe Mahallesi adresine iftar vaktinden en az 45 dakika önce teslimat yaparız. Mevlit ve hayır yemeklerinde ise cami çıkış saati esas alınarak sıcak servis planlanır, tek kişilik kapalı kaselerde hijyenik dağıtım tercih edilir.

Bağcılar Sancaktepe Mahallesi İçin Haftalık Örnek Menü Planı

Bağcılar Sancaktepe Mahallesi Ege Yemekleri Catering kapsamında sunduğumuz örnek bir haftalık program şöyledir: Pazartesi mercimek çorbası, etli kuru fasulye, pirinç pilavı, cacık; Salı ezogelin çorbası, tavuk sote, bulgur pilavı, mevsim salata; Çarşamba yayla çorbası, karnıyarık, şehriyeli pirinç, ayran; Perşembe domates çorbası, izmir köfte, patates püresi, turşu; Cuma tarhana çorbası, etli nohut, pilav, revani. Cumartesi programı kurumun çalışma düzenine göre kahvaltı veya tek öğün olarak uyarlanır.

Bu program sabit değildir; Bağcılar Sancaktepe Mahallesi bölgesindeki müşterilerimizin geri bildirimleriyle her ay yeniden şekillenir. Menü değerlendirme anketlerimizde en yüksek puanı alan yemekler döngüde daha sık yer alır, düşük puan alanlar ise çıkarılır. Talep hâlinde menüye haftada bir gün ızgara günü, bir gün ev yemeği günü veya yöresel lezzet günü ekleyerek çeşitliliği artırıyoruz.

Bağcılar Sancaktepe Mahallesi Fiyatlandırma Modeli ve Bütçe Planlaması

Bağcılar Sancaktepe Mahallesi Ege Yemekleri Catering fiyatlandırmasında üç ana model uyguluyoruz: kişi başı sabit fiyat, kap sayısına göre kademeli fiyat ve toplam sözleşme bedeli üzerinden aylık sabit fatura. Kişi sayısı arttıkça birim maliyet düştüğü için, 100 kişinin üzerindeki taleplerde belirgin bir indirim ortaya çıkar. Gıda maliyetlerindeki dalgalanmalara karşı sözleşmelerimize dönemsel fiyat güncelleme maddesi koyar, sürprizli zamlar yerine önceden bildirilen şeffaf bir artış takvimi uygularız.

Bütçe planlaması yaparken kurumlara genellikle üç senaryolu bir tablo sunuyoruz: ekonomik menü, standart menü ve zengin menü. Her senaryoda gramajlar, kap sayısı ve tahmini aylık toplam açıkça yazılıdır. Bağcılar Sancaktepe Mahallesi bölgesindeki muhasebe departmanları için e-fatura, cari hesap takibi ve aylık tüketim raporu standart olarak sunulur.

Bağcılar Sancaktepe Mahallesi Hijyen Denetimleri ve Gıda Güvenliği

Gıda güvenliği bizim için pazarlama söylemi değil, günlük operasyonun kendisidir. Üretim tesisimizde her partiden numune alınır ve 72 saat boyunca +4°C'de saklanır. Bağımsız akredite laboratuvarlarla yaptığımız periyodik mikrobiyolojik analizler, yüzey swap testleri ve su analizleri kayıt altındadır. Bağcılar Sancaktepe Mahallesi adresine giden her sevkiyatın sıcaklık kaydı dijital olarak tutulur ve talep hâlinde kuruma raporlanır.

Personelimiz portör muayeneleri, hijyen eğitimleri ve yıllık tazeleme programlarına tabidir. Mutfakta alerjen yönetimi ayrı bir prosedür olarak yürütülür; gluten, süt, yumurta, fındık ve deniz ürünü içeren yemekler ayrı ekipmanla hazırlanır ve etiketlenir. Bağcılar Sancaktepe Mahallesi bölgesindeki kurumların denetim ekiplerini üretim tesisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Bağcılar Sancaktepe Mahallesi İçin Hemen Teklif Alın

Bağcılar Sancaktepe Mahallesi bölgesinde günlük, haftalık veya aylık yemek hizmeti ihtiyacınız için bizimle 0 533 394 34 08 numaralı telefondan veya info@ozalpyemek.com adresinden iletişime geçebilirsiniz. Talebinizi aldıktan sonra en geç 24 saat içinde size özel hazırlanmış teklif belgesini, örnek menü programını ve numune tadımı randevusunu paylaşırız. Bağcılar Sancaktepe Mahallesi adresine kadar gelir, mutfak ve yemekhane alanınızı ücretsiz olarak inceler, ihtiyacınıza en uygun çözümü sunarız.

Özalp Catering olarak Tuzla'dan yola çıktığımız ilk günden bu yana sloganımız; "Her gün taze, her gün lezzetli" olmuştur. Bağcılar Sancaktepe Mahallesi bölgesinde de aynı prensiple çalışıyor; sağlıklı, güvenli, ekonomik ve müşteri memnuniyeti odaklı bir yemek hizmeti sunuyoruz. Sizi de uzun soluklu çözüm ortakları arasında görmekten mutluluk duyarız.

Bağcılar Sancaktepe Mahallesi Ege Yemekleri Catering Üretim Mutfağımız ve Lojistik Altyapı

Bağcılar Sancaktepe Mahallesi bölgesine hizmet veren üretim mutfağımız Tuzla Orhanlı'da yer almakta; günde 10.000 öğüne yakın yemek üretebilecek kapasitede tasarlanmıştır. Mutfağımızda et ön hazırlık, sebze ön hazırlık, sıcak pişirme, soğuk pişirme, pasta-tatlı, paketleme ve sevkiyat olmak üzere ayrılmış 7 farklı üretim hattı bulunur. Çapraz kontaminasyonun önüne geçmek amacıyla ürün hareketi tek yönlüdür ve her hat kendi başına havalandırma ve sıcaklık kontrolüne sahiptir.

Bağcılar ilçesine ve Bağcılar Sancaktepe Mahallesi adresine sevkiyat yapan araç filomuzda; iç hacmi paslanmaz çelik kaplı, dijital sıcaklık kayıt cihazıyla donatılmış sıcak-soğuk bölmeli kapalı kasa kamyonetler bulunur. Her sevkiyat öncesi araçlar dezenfekte edilir, şoför ve servis personeli portör muayene ve hijyen eğitim belgelerini araçta bulundurur. Lojistik planlamamız sayesinde Bağcılar Sancaktepe Mahallesi adresine yemek; öğle servisleri için 11:30-12:30, akşam servisleri için 17:30-18:30 saat aralığında, soğuk zinciri ve sıcak zinciri korunmuş şekilde teslim edilir.

Bağcılar Sancaktepe Mahallesi ve Çevresinde Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Özalp Catering olarak Bağcılar ilçesinin tamamına ve özellikle Bağcılar Sancaktepe Mahallesi ve çevresine günlük düzenli yemek teslimatı yapıyoruz. Bunun yanı sıra Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Gebze, Dilovası, Çayırova, Darıca, Sancaktepe, Sultanbeyli, Kurtköy, Şekerpınar ve civar bölgelere taşıma yemek ve tabldot yemek hizmeti veriyoruz. Mevlit, açılış, kokteyl, lansman, davet ve organizasyon yemeği hizmetlerimizi ise tüm İstanbul ve yakın çevresine ulaştırıyoruz.

Bağcılar Sancaktepe Mahallesi Mevlit Pilavı ve Geleneksel Mevlit Yemeği

Mevlit pilavı, Türk kültürünün vazgeçilmez geleneklerinden biridir. Bağcılar Sancaktepe Mahallesi mevlit pilavı talepleriniz için Özalp Catering, tavuklu pirinç pilavı, etli nohut, ayran, baklava veya tatlı, ekmek ve servis ekipmanları dahil komple bir mevlit menüsü sunar. Mevlit pilavı yapan firma seçerken; pirinç kalitesi, tavuğun günlük olarak pişirilmesi, sunum hijyeni ve teslim saatine sadakat en temel ölçütlerdir. Bağcılar Sancaktepe Mahallesi bölgesindeki camilerde, evlerde, dernek lokallerinde ve mezarlık girişlerinde mevlit servisleri gerçekleştiriyoruz.

Düğün için mevlit pilavı, kına için mevlit pilavı, nişan için mevlit pilavı ve piknik için mevlit pilavı gibi farklı vesilelerde de hizmet veriyoruz. Mevlit pilavı imalatçısı olarak hem hazır karton kaselerde tek kişilik porsiyon, hem de açık büfe servis kazanlarında sıcak servis modellerimiz mevcuttur.

Bağcılar Sancaktepe Mahallesi Okul, Yurt ve Kurs Merkezleri İçin Yemek Hizmeti

Bağcılar Sancaktepe Mahallesi bölgesindeki okullar, etüt merkezleri, yurtlar ve kurs binaları için çocuk ve genç beslenmesine uygun menüler hazırlıyoruz. Bu menülerde şeker ve tuz oranı düşürülür, kalsiyum ve protein içeriği artırılır, kızartma yerine fırın teknikleri tercih edilir. Milli Eğitim beslenme ilkelerine uygun kalori aralıkları diyetisyenimiz tarafından hesaplanır ve veli bilgilendirme listesi olarak paylaşılır.

Okul servislerinde en kritik nokta zamanlamadır. Teneffüs süresinin kısıtlı olması nedeniyle Bağcılar Sancaktepe Mahallesi adresindeki eğitim kurumlarına yemek, servis saatinden 20 dakika önce teslim edilir ve kurulum tamamlanır. Talep hâlinde servis personeli ve bulaşık desteği de sağlanır.

Bağcılar Sancaktepe Mahallesi Hizmet Kategorilerimiz

Bağcılar Sancaktepe Mahallesi bölgesinde sunduğumuz tüm hizmetleri inceleyebilirsiniz:

Sıkça Sorulan Sorular

1. Bağcılar Sancaktepe Mahallesi iftar yemeği menüsünde neler var?

İftariyelik tabağı, çorba, ana yemek, pilav, salata, hoşaf, su, ekmek ve tatlı (güllaç veya baklava) içeren standart menülerimizin yanında özel istek menüleri hazırlanabilir.

2. Bağcılar Sancaktepe Mahallesi hastane açılış yemeği için özel menüler var mı?

Hastane açılış organizasyon yemekleri için protokol uyumlu, sade ve prestijli kokteyl ile açık büfe seçeneklerimiz mevcuttur.

3. Sipariş için ne kadar önceden haber vermem gerekir?

Bağcılar Sancaktepe Mahallesi tabldot ve taşıma yemek için en az 24 saat önceden, organizasyon ve mevlit servisleri için 2-3 gün önceden talep iletmenizi öneriyoruz. Acil siparişler için lütfen telefonla iletişime geçin.

4. Bağcılar Sancaktepe Mahallesi Ege Yemekleri Catering olarak diyet ve özel menü hazırlıyor musunuz?

Evet. Diyabet, glutensiz, vegan, vejetaryen, dini hassasiyetler ve alerjen kontrollü menüler diyetisyen onayı ile hazırlanabilir.

5. Bağcılar Sancaktepe Mahallesi bölgesinde minimum kaç kişilik siparişleri alıyorsunuz?

Düzenli tabldot ve taşıma yemekte Bağcılar hattında 25 kişiden itibaren, diğer bölgelerde ise özel gün yemekleri için 50 kişiden itibaren hizmet veriyoruz.

6. Bağcılar Sancaktepe Mahallesi Ege Yemekleri Catering için teklif almak ne kadar sürüyor?

Talebinizi ilettikten sonra en geç 24 saat içinde Bağcılar Sancaktepe Mahallesi adresine özel hazırlanmış menü ve fiyat teklifini paylaşıyoruz.

7. Bağcılar Sancaktepe Mahallesi Ege Yemekleri Catering hizmetinde alerjen bilgisi paylaşılıyor mu?

Günlük menü listelerinde alerjen içeren yemekler işaretlenir; talep hâlinde detaylı içerik dökümü paylaşılır.

8. Bağcılar Sancaktepe Mahallesi mevlit pilavı için servis personeli geliyor mu?

Talep edilmesi durumunda servis personeli, kazan, kepçe ve dağıtım ekipmanı dahil komple mevlit servisi sağlıyoruz.

9. Bağcılar Sancaktepe Mahallesi şantiye için tabldot yemek servisi veriyor musunuz?

Evet. Bağcılar Sancaktepe Mahallesi bölgesindeki inşaat şantiyelerine günlük sıcak tabldot yemek ve sulu yemek teslimatı yapıyoruz.

10. Bağcılar Sancaktepe Mahallesi teslimatlarında ekipman iadesi nasıl yapılıyor?

Gastronom kaplar ve termoslar ertesi günkü teslimatta toplanır, tesisimizde endüstriyel bulaşık hattında yıkanır ve dezenfekte edilir.

11. Bağcılar Sancaktepe Mahallesi Ege Yemekleri Catering hizmetinde menüyü biz seçebilir miyiz?

Elbette. Aylık menü taslağı önceden paylaşılır, kurumun onayı ve değişiklik talepleri doğrultusunda kesinleştirilir.

12. Bağcılar Sancaktepe Mahallesi için ücretsiz numune veriyor musunuz?

Evet, Bağcılar Sancaktepe Mahallesi bölgesindeki kurumsal taleplerde sözleşme öncesi ücretsiz numune tadımı düzenliyoruz.

13. Sertifikalarınızı görebilir miyim?

ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001, ISO 45001, ISO 31000 ve ISO 10002 belgelerimizi sitemizdeki Sertifikalar sayfasından inceleyebilirsiniz.

14. Bağcılar Sancaktepe Mahallesi için vejetaryen ve vegan menü var mı?

Her günkü menüde en az bir et içermeyen ana yemek bulunur; tamamen vegan program da diyetisyen onayıyla hazırlanabilir.

15. Bağcılar Sancaktepe Mahallesi Ege Yemekleri Catering olarak hangi hizmetleri sunuyorsunuz?

Bağcılar Sancaktepe Mahallesi adresinde tabldot yemek, taşıma yemek, toplu yemek, sulu yemek, paket yemek, mevlit pilavı, iftar yemeği, lunch box, kokteyl, açılış, lansman ve tüm organizasyon catering hizmetlerini sunuyoruz.

16. Bağcılar Sancaktepe Mahallesi adresine teslimat saatini biz belirleyebilir miyiz?

Evet. Bağcılar Sancaktepe Mahallesi rotamızdaki uygun zaman aralıkları içinde tercih ettiğiniz saati sabitliyoruz.

17. Sözleşme süreniz ne kadar?

Genellikle 12 ay sözleşme yapıyoruz; ancak 3 ay, 6 ay ve günlük spot çalışma modellerimiz de mevcuttur.

18. Bağcılar Sancaktepe Mahallesi bölgesine günlük yemek teslimatı yapıyor musunuz?

Evet, Bağcılar Sancaktepe Mahallesi bölgesine pazartesi-cumartesi günleri arasında günlük taşıma yemek ve tabldot yemek teslimatı yapıyoruz. Pazar günleri talep doğrultusunda organizasyon hizmeti sağlıyoruz.

19. Bağcılar Sancaktepe Mahallesi açılış organizasyonu için kokteyl yemeği menüsü hazırlıyor musunuz?

Evet. Kanepe, mini sandviç, mini börek, meze çeşitleri, sushi, sıcak ordövr, tatlı ve içecek istasyonları ile zengin kokteyl menüleri hazırlıyoruz.

20. Bağcılar Sancaktepe Mahallesi lunch box (kutu yemek) servisi yapıyor musunuz?

Toplantı, eğitim ve seyahat için tek kişilik bölmeli karton kutularda lunch box menüleri hazırlıyoruz.

Google Yorumları

Müşterilerimiz Ne Diyor?

5.0(3+ yorum)
Tüm yorumları Google'da gör
ZO
Zühtü Oral
Kaşıkcı Köyü Derneği Başkanı

"Özalp Yemek 450 kişilik toplu iftar programımıza sorunsuz bir şekilde yemek yapılması ve servisi için teşekkür ediyoruz. İlgi ve alaka için ayrıca teşekkürler. Kaşıkcı Köyü Derneği Başkanı."

CD
Cihan Durak
Dernek Yetkilisi

"Derneğimizin mevlidi için verdiğimiz toplu yemekte çok memnun kaldık. Zamanında teslim ve hijyenik paketleme için teşekkür ederiz."

BY
Binbirsoft Yazılım
Yazılım İş Ortağı

"Tuzla yemek firması, Tuzla tabldot yemek, Gebze yemek firması, Gebze tabldot yemek, Dilovası tabldot yemek, Dilovası catering, Dilovası yemek firması, Pendik yemek firması, Maltepe yemek firması, Kartal yemek firması ve tüm İstanbul'a özel yemek hizmeti veren değerli müşterimiz Özalp Yemek'e ve markaları Davet Sofrası'na başarılar diliyoruz."

Bağcılar Bölgesinde Diğer Yazılarımız

Bağcılar Sancaktepe Mahallesi İçin Hemen Teklif Alın

Özalp Catering ekibi Bağcılar Sancaktepe Mahallesi bölgesindeki yemek ihtiyacınız için size en uygun çözümü sunmaya hazır.

0 533 394 34 08