Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi Toplantı İkramları
Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi Toplantı İkramları hizmetimizle Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi adresine her gün taze yemek. Şeffaf fiyatlandırma, sözleşmeli çalışma, HACCP uyumlu üretim. Teklif için hemen iletişime geçin.
Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi bölgesinde faaliyet gösteren fabrikalar, ofisler, şantiyeler, okullar, dernekler ve organizasyon sahipleri için toplantı ikramları çözümleri üretiyoruz. Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi Toplantı İkramları denince akla gelen ilk beklenti, her gün aynı lezzet ve aynı sıcaklıktır; Tuzla Orhanlı'daki üretim tesisimiz ve sıcaklık kontrollü araç filomuz tam olarak bunu güvence altına alır.
Bölge hakkında daha fazla bilgi için Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi Wikipedia sayfasını inceleyebilirsiniz.
Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi Toplantı İkramları Üretim Mutfağımız ve Lojistik Altyapı
Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi bölgesine hizmet veren üretim mutfağımız Tuzla Orhanlı'da yer almakta; günde 10.000 öğüne yakın yemek üretebilecek kapasitede tasarlanmıştır. Mutfağımızda et ön hazırlık, sebze ön hazırlık, sıcak pişirme, soğuk pişirme, pasta-tatlı, paketleme ve sevkiyat olmak üzere ayrılmış 7 farklı üretim hattı bulunur. Çapraz kontaminasyonun önüne geçmek amacıyla ürün hareketi tek yönlüdür ve her hat kendi başına havalandırma ve sıcaklık kontrolüne sahiptir.
Bakırköy ilçesine ve Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi adresine sevkiyat yapan araç filomuzda; iç hacmi paslanmaz çelik kaplı, dijital sıcaklık kayıt cihazıyla donatılmış sıcak-soğuk bölmeli kapalı kasa kamyonetler bulunur. Her sevkiyat öncesi araçlar dezenfekte edilir, şoför ve servis personeli portör muayene ve hijyen eğitim belgelerini araçta bulundurur. Lojistik planlamamız sayesinde Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi adresine yemek; öğle servisleri için 11:30-12:30, akşam servisleri için 17:30-18:30 saat aralığında, soğuk zinciri ve sıcak zinciri korunmuş şekilde teslim edilir.
Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi Ramazan ve Dini Günlerde Yoğunluk Planlaması
Ramazan ayı, kandiller, bayramlar ve mevlit dönemleri Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi bölgesinde yemek talebinin en yoğunlaştığı zamanlardır. Bu dönemlerde kapasite planlamasını en az üç hafta önceden yapar, ek üretim vardiyası ve ek araç tahsis ederiz. Erken rezervasyon yapan kurumlara hem fiyat avantajı hem de teslimat saati önceliği sağlanır.
İftar ve sahur servislerinde saat hassasiyeti kritiktir; Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi adresine iftar vaktinden en az 45 dakika önce teslimat yaparız. Mevlit ve hayır yemeklerinde ise cami çıkış saati esas alınarak sıcak servis planlanır, tek kişilik kapalı kaselerde hijyenik dağıtım tercih edilir.
Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi ile Bakırköy Genelinde Lojistik Ağımız
Bakırköy ilçesi ve çevresinde kurduğumuz dağıtım ağı, sabah üretim çıkışından itibaren rotalanmış sevkiyat planına göre çalışır. Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi adresi bu rota üzerinde belirlenmiş bir zaman aralığına sahiptir; teslimat saatinde sapma olması hâlinde kurum yetkilisine otomatik bilgilendirme yapılır. Yedek araç ve yedek üretim hattı planımız, olası bir arıza durumunda servisin aksamamasını sağlar.
Yoğun günlerde Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi bölgesine birden fazla sefer düzenleyebiliyor, öğle ve akşam servislerini ayrı ayrı planlayabiliyoruz. Gece vardiyası bulunan işletmeler için 22:00 sonrası teslimat da mümkündür. Bu esneklik, üretim kapasitemizin ve araç filomuzun bölgeye yakınlığı sayesinde ek maliyet doğurmadan sunulabilmektedir.
Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi Sürdürülebilirlik ve Gıda İsrafını Azaltma
Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi bölgesine yaptığımız servislerde tüketim verilerini kayıt altına alarak üretim miktarını her hafta yeniden kalibre ediyoruz. Böylece hem gıda israfı azalıyor hem de kurumların maliyeti düşüyor. Ambalajlarda geri dönüştürülebilir malzeme kullanımını artırıyor, çok kullanımlık gastronom kaplarla tek kullanımlık plastik miktarını düşürüyoruz.
Atık yağların lisanslı firmalara teslimi, organik atıkların ayrıştırılması ve enerji verimli ekipman kullanımı ISO 14001 çevre yönetim sistemimizin gereklerindendir. Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi adresindeki kurumlara talep hâlinde yıllık sürdürülebilirlik raporu sunabiliyoruz.
Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi Çevresindeki Diğer Hizmet Bölgelerimiz
Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi adresine hizmet verirken aynı rota üzerinde Bakırköy ilçesinin diğer mahallelerine de servis yapıyoruz. Bu durum, tek bir bölgeye özel araç çıkarmanın maliyetini ortadan kaldırarak fiyatlarımızı rekabetçi tutmamızı sağlıyor. Komşu mahallelerdeki kurumlarla ortak alım yapan işletmelere ilave indirim uygulayabiliyoruz.
Taşıma yemek hizmetimiz Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Gebze, Çayırova, Darıca ve Dilovası hattında günlük olarak sürüyor; Bakırköy ilçesi ve Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi bölgesi bu ağın doğal bir parçasıdır. Diğer bölgelerde ise 50 kişi ve üzeri özel gün yemekleri, mevlit, iftar ve organizasyon servisleri sağlanmaktadır.
Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi Tabldot Yemek ve Toplu Yemek
Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi tabldot yemek hizmetimiz; çorba, ana yemek, yardımcı yemek (pilav/makarna), salata veya tatlı şeklinde dört kap olarak servise sunulur. Haftalık ve aylık olarak yenilenen menülerimiz, diyetisyen onaylı kalori ve besin değeri hesaplaması ile hazırlanır. Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi bölgesindeki işletmeler için tabldot yemek fiyatları kişi sayısına, menü içeriğine ve hizmet sıklığına göre değişir; net bir tabldot yemek fiyatı için lütfen bizimle iletişime geçin.
Toplu yemek üretiminde standart kalite ve aynı lezzeti her gün sunmak en büyük önceliğimizdir. Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi toplu yemek hizmeti, 50 kişiden 5.000 kişiye kadar her ölçekte talebi karşılayabilecek kapasitedeki mutfağımız sayesinde sorunsuz işler. Sulu yemek başta olmak üzere sıcaklık ve hijyen denetimi sürekli yapılan ürünlerimiz, termobox ve gastronom kaplarda HACCP uyumlu olarak Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi adresine ulaştırılır.
Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi Düğün, Nişan ve Özel Gün Yemekleri
Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi bölgesinde düzenlenen düğün, nişan, kına, sünnet ve yıldönümü organizasyonları için açık büfe, set menü ve kokteyl konseptlerinde catering hizmeti veriyoruz. Menü tasarımı davetli sayısına, mekânın mutfak imkânlarına ve bütçeye göre birlikte kurgulanır. Sıcak yemek istasyonları, canlı pişirme köşeleri, tatlı büfesi ve içecek istasyonları isteğe bağlı olarak eklenir.
Özel gün organizasyonlarında sunum en az lezzet kadar önemlidir. Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi adresindeki etkinlikleriniz için masa örtüsü, sunum ekipmanı, chafing dish, dekoratif tabaklama ve üniformalı servis ekibi dahil bir paket sunuyoruz. Etkinlik sonrası toplama ve temizlik de hizmete dahildir.
Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi Toplantı İkramları Hizmetimizin Kapsamı
Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi Toplantı İkramları kapsamında günlük menü planlaması, hammadde tedariği, üretim, paketleme, lojistik, servis ve gerektiğinde profesyonel personel desteğini tek elden sunuyoruz. Bakırköy bölgesinde günde ortalama 10.000 öğüne yakın yemek üretim ve dağıtımı yapan tesisimiz; sıcaklık kontrollü araç filosu, gastronom kaplar ve termoboxlarla teslimat yapar. Hizmet süreci; talep formu, ihtiyaç analizi, menü tasarımı, numune tadımı, sözleşme, üretim ve servis aşamalarından oluşur. Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi Toplantı İkramları arayan kurumlar için ücretsiz numune servisi sunuyoruz.
Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi bölgesinde verdiğimiz hizmetler arasında tabldot yemek, taşıma yemek (taşımalı yemek), toplu yemek, sulu yemek, lunch box, mevlit pilavı, iftar yemeği, kokteyl, açılış, lansman, kongre, sempozyum, seminer, konferans, kurul kahvaltısı ve uzmanlık yemeği bulunur. Her hizmet kolu için ayrı menü mühendisliği yapılır, mevsime ve kuruma göre özelleştirilir. Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi Toplantı İkramları ihtiyacınız için tek bir telefonla tüm operasyonu Özalp Catering'e devredebilirsiniz.
Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi Toplantı İkramları Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi Toplantı İkramları seçerken; firmanın üretim tesisi sertifikaları (ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001, ISO 45001), referansları, taşıma araç filosu, mutfak ekibinin tecrübesi, menü çeşitliliği, fiyat şeffaflığı ve kriz anlarındaki esnekliği değerlendirilmelidir. Catering fiyatları her firmanın hizmet kapsamına göre değişir; en düşük catering fiyatı her zaman en doğru tercih değildir. Hizmet kalitesi, sürdürülebilirlik ve sağlık güvencesi göz önünde bulundurularak karar verilmelidir.
Özalp Catering, Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi bölgesindeki tüm kurumlara ücretsiz numune servisi ve ücretsiz menü tasarımı sunar. Talebiniz üzerine üretim tesisimizi yerinde gezebilir, mutfak ekibimizle tanışabilir ve çalışma sistemimizi yakından inceleyebilirsiniz. Şeffaf bir yemek hizmeti süreci için kapımız her zaman müşterilerimize açıktır.
Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi ve Çevresinde Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
Özalp Catering olarak Bakırköy ilçesinin tamamına ve özellikle Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi ve çevresine günlük düzenli yemek teslimatı yapıyoruz. Bunun yanı sıra Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Gebze, Dilovası, Çayırova, Darıca, Sancaktepe, Sultanbeyli, Kurtköy, Şekerpınar ve civar bölgelere taşıma yemek ve tabldot yemek hizmeti veriyoruz. Mevlit, açılış, kokteyl, lansman, davet ve organizasyon yemeği hizmetlerimizi ise tüm İstanbul ve yakın çevresine ulaştırıyoruz.
Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi Toplantı İkramları Menü Çeşitliliği ve Mevsim Konsepti
Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi adresine sunduğumuz menüler 4 haftalık döngülerle hazırlanır ve her hafta birbirinden farklı 24 ana yemek alternatifi içerir. Türk mutfağının en sevilen klasiklerinin yanı sıra Akdeniz, Ege, Karadeniz ve Güneydoğu yöresel lezzetleri haftalık olarak menüye eklenir. Vejetaryen ve vegan müşterileri için her gün en az bir adet et içermeyen ana yemek alternatifi bulunur. Diyabet, glutensiz, laktozsuz ve düşük sodyumlu özel menüler ek talep doğrultusunda diyetisyen onayı ile hazırlanır.
Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi mevsim konseptimizde ilkbaharda bezelye, enginar, taze fasulye; yazın patlıcan, biber, kabak; sonbaharda mantar, kestane, ayva; kışın ise lahana, pırasa, kereviz ön plandadır. Pirinç pilavı, bulgur pilavı, makarna ve patates ürünleri yıl boyunca farklı versiyonlarda servis edilir. Salata bar konseptimizle birlikte mevsim yeşillikleri, kuru baklagiller ve farklı sos seçenekleri günlük olarak hazırlanır. Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi bölgesindeki tüm müşterilerimizden aylık olarak menü memnuniyet anketi alır; gelen geri bildirimlere göre menü revize ederiz.
Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi İftar Yemeği ve Ramazan Organizasyonları
Ramazan ayında Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi iftar yemeği firması olarak kurumsal iftar davetleri, dernek iftarları, belediye iftar çadırları, mahalle iftarları ve aile iftar programları için özel menüler hazırlıyoruz. İftar menülerimiz; iftariyelik (zeytin, peynir, hurma, pastırma, reçel), çorba, ana yemek, pilav, salata, hoşaf veya komposto, su, ekmek ve tatlı (genellikle güllaç veya baklava) içerir. Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi iftar organizasyonu yemeği firması olarak hem ekonomik hem prestijli menü seçenekleri sunuyoruz.
Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi Toplantı İkramları Olarak Hizmet Anlayışımız
Özalp Catering olarak Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi bölgesinde uzun yıllardır kurumsal ve bireysel müşterilere yönelik geniş kapsamlı yemek hizmeti sunuyoruz. Bakırköy ilçesinin tamamında olduğu gibi Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi adresinde de tabldot yemek, taşıma yemek, toplu yemek, sulu yemek, paket yemek ve catering hizmeti başlıkları altında sürekli, düzenli ve hijyenik bir yemek hizmeti sağlıyoruz. Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi Toplantı İkramları arayışındaki şirketlere, kurumlara ve organizasyon sahiplerine güvenilir, ölçeklenebilir ve gıda güvenliği sertifikalı bir çözüm sunuyoruz.
Tuzla Orhanlı'daki merkez üretim tesisimizden Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi adresine sıcaklık zinciri korunarak yapılan teslimatlar, ISO 22000 gıda güvenliği yönetim sistemimizin getirdiği prosedürlerle gerçekleştirilir. Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi bölgesinde faaliyet gösteren fabrikalar, ofisler, şantiyeler, okullar, hastaneler, yurtlar ve özel etkinlik organizatörleri için hazırladığımız menüler, mevsim sebzeleri, taze et ürünleri ve yerli üretici tedariği ile zenginleştirilir. Bu sayede Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi Toplantı İkramları talebinizi karşılarken hem damağınıza hem bütçenize uygun esnek seçenekler oluşturuyoruz.
Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi Hizmet Kategorilerimiz
Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi bölgesinde sunduğumuz tüm hizmetleri inceleyebilirsiniz:
Sıkça Sorulan Sorular
1. Sipariş için ne kadar önceden haber vermem gerekir?
Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi tabldot ve taşıma yemek için en az 24 saat önceden, organizasyon ve mevlit servisleri için 2-3 gün önceden talep iletmenizi öneriyoruz. Acil siparişler için lütfen telefonla iletişime geçin.
2. Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi teslimatlarında ekipman iadesi nasıl yapılıyor?
Gastronom kaplar ve termoslar ertesi günkü teslimatta toplanır, tesisimizde endüstriyel bulaşık hattında yıkanır ve dezenfekte edilir.
3. Hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyorsunuz?
Nakit, havale/EFT, kredi kartı ve kurumsal cari hesap ödeme yöntemlerini kabul ediyoruz.
4. Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi Toplantı İkramları için teklif almak ne kadar sürüyor?
Talebinizi ilettikten sonra en geç 24 saat içinde Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi adresine özel hazırlanmış menü ve fiyat teklifini paylaşıyoruz.
5. Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi için kaç çeşit menü seçeneği sunuyorsunuz?
Ekonomik, standart ve zengin olmak üzere üç ana paket; her pakette 3, 4 ve 5 kap alternatifleri bulunur.
6. Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi tabldot yemek fiyatları ne kadar?
Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi tabldot yemek fiyatları kişi sayısı, menü içeriği ve hizmet süresine göre değişir. Net fiyat teklifi için 0 533 394 34 08 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.
7. Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi lunch box (kutu yemek) servisi yapıyor musunuz?
Toplantı, eğitim ve seyahat için tek kişilik bölmeli karton kutularda lunch box menüleri hazırlıyoruz.
8. Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi bölgesinde minimum kaç kişilik siparişleri alıyorsunuz?
Düzenli tabldot ve taşıma yemekte Bakırköy hattında 25 kişiden itibaren, diğer bölgelerde ise özel gün yemekleri için 50 kişiden itibaren hizmet veriyoruz.
9. Numune yemek tadımı yapıyor musunuz?
Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi bölgesindeki kurumsal müşterilerimize sözleşme öncesinde ücretsiz numune servisi yapıyoruz.
10. Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi hastane açılış yemeği için özel menüler var mı?
Hastane açılış organizasyon yemekleri için protokol uyumlu, sade ve prestijli kokteyl ile açık büfe seçeneklerimiz mevcuttur.
11. Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi Toplantı İkramları hizmetinde alerjen bilgisi paylaşılıyor mu?
Günlük menü listelerinde alerjen içeren yemekler işaretlenir; talep hâlinde detaylı içerik dökümü paylaşılır.
12. Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi Toplantı İkramları olarak diyet ve özel menü hazırlıyor musunuz?
Evet. Diyabet, glutensiz, vegan, vejetaryen, dini hassasiyetler ve alerjen kontrollü menüler diyetisyen onayı ile hazırlanabilir.
13. Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi mevlit pilavı için servis personeli geliyor mu?
Talep edilmesi durumunda servis personeli, kazan, kepçe ve dağıtım ekipmanı dahil komple mevlit servisi sağlıyoruz.
14. Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi bölgesinde acil aynı gün sipariş mümkün mü?
Kapasitemiz uygunsa aynı gün servis yapabiliyoruz; bunun için sabah 09:00'a kadar telefonla iletişime geçmeniz gerekir.
15. Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi Toplantı İkramları hizmetinde menüyü biz seçebilir miyiz?
Elbette. Aylık menü taslağı önceden paylaşılır, kurumun onayı ve değişiklik talepleri doğrultusunda kesinleştirilir.
16. Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi adresine teslimat saatini biz belirleyebilir miyiz?
Evet. Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi rotamızdaki uygun zaman aralıkları içinde tercih ettiğiniz saati sabitliyoruz.
17. Sertifikalarınızı görebilir miyim?
ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001, ISO 45001, ISO 31000 ve ISO 10002 belgelerimizi sitemizdeki Sertifikalar sayfasından inceleyebilirsiniz.
18. Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi bölgesine günlük yemek teslimatı yapıyor musunuz?
Evet, Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi bölgesine pazartesi-cumartesi günleri arasında günlük taşıma yemek ve tabldot yemek teslimatı yapıyoruz. Pazar günleri talep doğrultusunda organizasyon hizmeti sağlıyoruz.
19. Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi adresine kaç öğün servis yapabiliyorsunuz?
Sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemeği ve gece vardiyası olmak üzere günde dört öğüne kadar servis planlayabiliyoruz.
20. Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi Toplantı İkramları olarak hangi hizmetleri sunuyorsunuz?
Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi adresinde tabldot yemek, taşıma yemek, toplu yemek, sulu yemek, paket yemek, mevlit pilavı, iftar yemeği, lunch box, kokteyl, açılış, lansman ve tüm organizasyon catering hizmetlerini sunuyoruz.
Müşterilerimiz Ne Diyor?
"Özalp Yemek 450 kişilik toplu iftar programımıza sorunsuz bir şekilde yemek yapılması ve servisi için teşekkür ediyoruz. İlgi ve alaka için ayrıca teşekkürler. Kaşıkcı Köyü Derneği Başkanı."
"Derneğimizin mevlidi için verdiğimiz toplu yemekte çok memnun kaldık. Zamanında teslim ve hijyenik paketleme için teşekkür ederiz."
"Tuzla yemek firması, Tuzla tabldot yemek, Gebze yemek firması, Gebze tabldot yemek, Dilovası tabldot yemek, Dilovası catering, Dilovası yemek firması, Pendik yemek firması, Maltepe yemek firması, Kartal yemek firması ve tüm İstanbul'a özel yemek hizmeti veren değerli müşterimiz Özalp Yemek'e ve markaları Davet Sofrası'na başarılar diliyoruz."
Bakırköy Bölgesinde Diğer Yazılarımız
- Bakırköy Atakoy 1 Kisim Mahallesi Toplantı İkramları
- Bakırköy Atakoy 3 4 11 Kisim Mahallesi Toplantı İkramları
- Bakırköy Atakoy 7 8 9 10 Kisim Mahallesi Toplantı İkramları
- Bakırköy Basinkoy Mahallesi Toplantı İkramları
- Bakırköy Cevizlik Mahallesi Toplantı İkramları
- Bakırköy Kartaltepe Mahallesi Toplantı İkramları
Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi İçin Hemen Teklif Alın
Özalp Catering ekibi Bakırköy Atakoy 2 5 6 Kisim Mahallesi bölgesindeki yemek ihtiyacınız için size en uygun çözümü sunmaya hazır.
0 533 394 34 08