Başakşehir İkitelli Osb Pilav İkramı
Başakşehir İkitelli Osb Pilav İkramı için menü, fiyat ve teslimat detayları. Başakşehir İkitelli Osb bölgesine günlük tabldot, taşıma yemek ve organizasyon servisi. Ücretsiz numune ve 24 saatte teklif.
Bir kurumun yemek tedarikçisini değiştirmesi kolay bir karar değildir. Başakşehir İkitelli Osb Pilav İkramı arayan yöneticilerin sorduğu sorular bellidir: menü çeşitli mi, yemek sıcak geliyor mu, fiyat şeffaf mı, sorun çıkarsa kim muhatap? Bu yazıda Başakşehir İkitelli Osb adresine verdiğimiz hizmeti bu dört başlık üzerinden, Başakşehir ilçesindeki saha deneyimimizle birlikte anlatıyoruz.
Bölge hakkında daha fazla bilgi için Başakşehir İkitelli Osb Wikipedia sayfasını inceleyebilirsiniz.
Başakşehir İkitelli Osb ve Çevresinde Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
Özalp Catering olarak Başakşehir ilçesinin tamamına ve özellikle Başakşehir İkitelli Osb ve çevresine günlük düzenli yemek teslimatı yapıyoruz. Bunun yanı sıra Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Gebze, Dilovası, Çayırova, Darıca, Sancaktepe, Sultanbeyli, Kurtköy, Şekerpınar ve civar bölgelere taşıma yemek ve tabldot yemek hizmeti veriyoruz. Mevlit, açılış, kokteyl, lansman, davet ve organizasyon yemeği hizmetlerimizi ise tüm İstanbul ve yakın çevresine ulaştırıyoruz.
Başakşehir İkitelli Osb Fiyatlandırma Modeli ve Bütçe Planlaması
Başakşehir İkitelli Osb Pilav İkramı fiyatlandırmasında üç ana model uyguluyoruz: kişi başı sabit fiyat, kap sayısına göre kademeli fiyat ve toplam sözleşme bedeli üzerinden aylık sabit fatura. Kişi sayısı arttıkça birim maliyet düştüğü için, 100 kişinin üzerindeki taleplerde belirgin bir indirim ortaya çıkar. Gıda maliyetlerindeki dalgalanmalara karşı sözleşmelerimize dönemsel fiyat güncelleme maddesi koyar, sürprizli zamlar yerine önceden bildirilen şeffaf bir artış takvimi uygularız.
Bütçe planlaması yaparken kurumlara genellikle üç senaryolu bir tablo sunuyoruz: ekonomik menü, standart menü ve zengin menü. Her senaryoda gramajlar, kap sayısı ve tahmini aylık toplam açıkça yazılıdır. Başakşehir İkitelli Osb bölgesindeki muhasebe departmanları için e-fatura, cari hesap takibi ve aylık tüketim raporu standart olarak sunulur.
Başakşehir İkitelli Osb Düğün, Nişan ve Özel Gün Yemekleri
Başakşehir İkitelli Osb bölgesinde düzenlenen düğün, nişan, kına, sünnet ve yıldönümü organizasyonları için açık büfe, set menü ve kokteyl konseptlerinde catering hizmeti veriyoruz. Menü tasarımı davetli sayısına, mekânın mutfak imkânlarına ve bütçeye göre birlikte kurgulanır. Sıcak yemek istasyonları, canlı pişirme köşeleri, tatlı büfesi ve içecek istasyonları isteğe bağlı olarak eklenir.
Özel gün organizasyonlarında sunum en az lezzet kadar önemlidir. Başakşehir İkitelli Osb adresindeki etkinlikleriniz için masa örtüsü, sunum ekipmanı, chafing dish, dekoratif tabaklama ve üniformalı servis ekibi dahil bir paket sunuyoruz. Etkinlik sonrası toplama ve temizlik de hizmete dahildir.
Başakşehir İkitelli Osb ile Başakşehir Genelinde Lojistik Ağımız
Başakşehir ilçesi ve çevresinde kurduğumuz dağıtım ağı, sabah üretim çıkışından itibaren rotalanmış sevkiyat planına göre çalışır. Başakşehir İkitelli Osb adresi bu rota üzerinde belirlenmiş bir zaman aralığına sahiptir; teslimat saatinde sapma olması hâlinde kurum yetkilisine otomatik bilgilendirme yapılır. Yedek araç ve yedek üretim hattı planımız, olası bir arıza durumunda servisin aksamamasını sağlar.
Yoğun günlerde Başakşehir İkitelli Osb bölgesine birden fazla sefer düzenleyebiliyor, öğle ve akşam servislerini ayrı ayrı planlayabiliyoruz. Gece vardiyası bulunan işletmeler için 22:00 sonrası teslimat da mümkündür. Bu esneklik, üretim kapasitemizin ve araç filomuzun bölgeye yakınlığı sayesinde ek maliyet doğurmadan sunulabilmektedir.
Başakşehir İkitelli Osb Pilav İkramı Hizmetimizin Kapsamı
Başakşehir İkitelli Osb Pilav İkramı kapsamında günlük menü planlaması, hammadde tedariği, üretim, paketleme, lojistik, servis ve gerektiğinde profesyonel personel desteğini tek elden sunuyoruz. Başakşehir bölgesinde günde ortalama 10.000 öğüne yakın yemek üretim ve dağıtımı yapan tesisimiz; sıcaklık kontrollü araç filosu, gastronom kaplar ve termoboxlarla teslimat yapar. Hizmet süreci; talep formu, ihtiyaç analizi, menü tasarımı, numune tadımı, sözleşme, üretim ve servis aşamalarından oluşur. Başakşehir İkitelli Osb Pilav İkramı arayan kurumlar için ücretsiz numune servisi sunuyoruz.
Başakşehir İkitelli Osb bölgesinde verdiğimiz hizmetler arasında tabldot yemek, taşıma yemek (taşımalı yemek), toplu yemek, sulu yemek, lunch box, mevlit pilavı, iftar yemeği, kokteyl, açılış, lansman, kongre, sempozyum, seminer, konferans, kurul kahvaltısı ve uzmanlık yemeği bulunur. Her hizmet kolu için ayrı menü mühendisliği yapılır, mevsime ve kuruma göre özelleştirilir. Başakşehir İkitelli Osb Pilav İkramı ihtiyacınız için tek bir telefonla tüm operasyonu Özalp Catering'e devredebilirsiniz.
Başakşehir İkitelli Osb Okul, Yurt ve Kurs Merkezleri İçin Yemek Hizmeti
Başakşehir İkitelli Osb bölgesindeki okullar, etüt merkezleri, yurtlar ve kurs binaları için çocuk ve genç beslenmesine uygun menüler hazırlıyoruz. Bu menülerde şeker ve tuz oranı düşürülür, kalsiyum ve protein içeriği artırılır, kızartma yerine fırın teknikleri tercih edilir. Milli Eğitim beslenme ilkelerine uygun kalori aralıkları diyetisyenimiz tarafından hesaplanır ve veli bilgilendirme listesi olarak paylaşılır.
Okul servislerinde en kritik nokta zamanlamadır. Teneffüs süresinin kısıtlı olması nedeniyle Başakşehir İkitelli Osb adresindeki eğitim kurumlarına yemek, servis saatinden 20 dakika önce teslim edilir ve kurulum tamamlanır. Talep hâlinde servis personeli ve bulaşık desteği de sağlanır.
Başakşehir İkitelli Osb Ramazan ve Dini Günlerde Yoğunluk Planlaması
Ramazan ayı, kandiller, bayramlar ve mevlit dönemleri Başakşehir İkitelli Osb bölgesinde yemek talebinin en yoğunlaştığı zamanlardır. Bu dönemlerde kapasite planlamasını en az üç hafta önceden yapar, ek üretim vardiyası ve ek araç tahsis ederiz. Erken rezervasyon yapan kurumlara hem fiyat avantajı hem de teslimat saati önceliği sağlanır.
İftar ve sahur servislerinde saat hassasiyeti kritiktir; Başakşehir İkitelli Osb adresine iftar vaktinden en az 45 dakika önce teslimat yaparız. Mevlit ve hayır yemeklerinde ise cami çıkış saati esas alınarak sıcak servis planlanır, tek kişilik kapalı kaselerde hijyenik dağıtım tercih edilir.
Başakşehir İkitelli Osb İçin Haftalık Örnek Menü Planı
Başakşehir İkitelli Osb Pilav İkramı kapsamında sunduğumuz örnek bir haftalık program şöyledir: Pazartesi mercimek çorbası, etli kuru fasulye, pirinç pilavı, cacık; Salı ezogelin çorbası, tavuk sote, bulgur pilavı, mevsim salata; Çarşamba yayla çorbası, karnıyarık, şehriyeli pirinç, ayran; Perşembe domates çorbası, izmir köfte, patates püresi, turşu; Cuma tarhana çorbası, etli nohut, pilav, revani. Cumartesi programı kurumun çalışma düzenine göre kahvaltı veya tek öğün olarak uyarlanır.
Bu program sabit değildir; Başakşehir İkitelli Osb bölgesindeki müşterilerimizin geri bildirimleriyle her ay yeniden şekillenir. Menü değerlendirme anketlerimizde en yüksek puanı alan yemekler döngüde daha sık yer alır, düşük puan alanlar ise çıkarılır. Talep hâlinde menüye haftada bir gün ızgara günü, bir gün ev yemeği günü veya yöresel lezzet günü ekleyerek çeşitliliği artırıyoruz.
Gıda Güvenliği, Hijyen ve Sertifikalarımız
Özalp Catering, sahip olduğu ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 31000 Risk Yönetim Sistemi ve ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi belgeleri ile uluslararası standartlarda hizmet vermektedir. Başakşehir İkitelli Osb bölgesine teslim edilen tüm yemekler bu sertifikaların gerektirdiği prosedürlere göre üretilir, paketlenir ve servis edilir.
Çalışan tüm aşçılarımız, mutfak personelimiz ve servis ekibimiz portör muayenelerini düzenli olarak yaptırır; hijyen eğitimleri periyodik olarak yenilenir. Mutfağımızdaki tüm yüzeyler, kaplar ve ekipmanlar her vardiya sonunda dezenfekte edilir.
Başakşehir İkitelli Osb Organizasyon ve Catering Hizmetleri
Başakşehir İkitelli Osb bölgesinde düzenlenen kurumsal etkinlikler; açılış organizasyon yemeği, kokteyl organizasyon yemeği, lansman organizasyon yemeği, şirket organizasyon yemeği, sempozyum organizasyon yemeği, seminer organizasyon yemeği, kongre organizasyon yemeği, konferans organizasyon yemeği, toplantı organizasyon yemeği, medikal sunum organizasyon yemeği, hastane açılış organizasyon yemekleri, işyeri ve muayenehane açılış organizasyon yemeği, kurul kahvaltısı organizasyon yemeği, uzmanlık yemeği ve bitirme organizasyonu yemeği ve sokak lezzetleri organizasyon yemekleri gibi tüm catering ihtiyaçlarınız için tek noktadan komple çözüm sağlıyoruz.
Organizasyon catering hizmetimiz; menü tasarımı, masa düzeni, dekoratif sunum ekipmanları, profesyonel servis personeli, garson, aşçı, bulaşıkçı ve kurulum/sökum dahil olacak şekilde turn-key olarak planlanır. Başakşehir İkitelli Osb catering firması arayışındaki organizasyon sahipleri, tek bir telefonla davetin tüm yemek operasyonunu Özalp Catering'e devredebilir. Lunch box yemeği, kokteyl prolonge, gala yemeği, açık büfe kahvaltı, brunch ve fine dining set menü gibi farklı konseptlere uygun çözümlerimiz vardır.
Başakşehir İkitelli Osb Çevresindeki Diğer Hizmet Bölgelerimiz
Başakşehir İkitelli Osb adresine hizmet verirken aynı rota üzerinde Başakşehir ilçesinin diğer mahallelerine de servis yapıyoruz. Bu durum, tek bir bölgeye özel araç çıkarmanın maliyetini ortadan kaldırarak fiyatlarımızı rekabetçi tutmamızı sağlıyor. Komşu mahallelerdeki kurumlarla ortak alım yapan işletmelere ilave indirim uygulayabiliyoruz.
Taşıma yemek hizmetimiz Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Gebze, Çayırova, Darıca ve Dilovası hattında günlük olarak sürüyor; Başakşehir ilçesi ve Başakşehir İkitelli Osb bölgesi bu ağın doğal bir parçasıdır. Diğer bölgelerde ise 50 kişi ve üzeri özel gün yemekleri, mevlit, iftar ve organizasyon servisleri sağlanmaktadır.
Başakşehir İkitelli Osb Pilav İkramı Fiyatlandırma ve Sözleşme Süreci
Başakşehir İkitelli Osb Pilav İkramı fiyatları; günlük kişi sayısı, menü içeriği (3 kap / 4 kap / 5 kap), hizmet süresi (günlük, haftalık, aylık ya da yıllık sözleşme), teslimat sıklığı, paketleme türü (gastronom kap, tek kullanımlık karton, porselen sunum), servis personeli ihtiyacı ve ek ekipman (chafing dish, semaver, çay-kahve istasyonu, fırın) gibi pek çok değişkene göre belirlenir. Bu nedenle Başakşehir İkitelli Osb bölgesindeki her müşteriye standart bir fiyat değil, ihtiyacına özel hazırlanmış şeffaf bir bütçe sunuyoruz.
Başakşehir İkitelli Osb Pilav İkramı sözleşme sürecimiz dört aşamadan oluşur: 1) İhtiyaç görüşmesi ve ücretsiz keşif, 2) Numune tadımı ve örnek menü sunumu, 3) Hizmet sözleşmesi, KVKK ve gıda güvenliği taahhütlerinin imzalanması, 4) Operasyonun başlatılması ve aylık menü takvimi paylaşımı. Sözleşmeler genellikle 12 aylıktır; ancak kısa süreli proje çalışmaları, sezonluk açılışlar ve geçici şantiye organizasyonları için 1-3 aylık esnek modeller de mevcuttur. Faturalandırmada hem peşin nakit, hem havale/EFT, hem de kurumsal kredi kartı ve cari hesap seçenekleri sunuyoruz.
Başakşehir İkitelli Osb İftar Yemeği ve Ramazan Organizasyonları
Ramazan ayında Başakşehir İkitelli Osb iftar yemeği firması olarak kurumsal iftar davetleri, dernek iftarları, belediye iftar çadırları, mahalle iftarları ve aile iftar programları için özel menüler hazırlıyoruz. İftar menülerimiz; iftariyelik (zeytin, peynir, hurma, pastırma, reçel), çorba, ana yemek, pilav, salata, hoşaf veya komposto, su, ekmek ve tatlı (genellikle güllaç veya baklava) içerir. Başakşehir İkitelli Osb iftar organizasyonu yemeği firması olarak hem ekonomik hem prestijli menü seçenekleri sunuyoruz.
Başakşehir İkitelli Osb Tabldot Yemek ve Toplu Yemek
Başakşehir İkitelli Osb tabldot yemek hizmetimiz; çorba, ana yemek, yardımcı yemek (pilav/makarna), salata veya tatlı şeklinde dört kap olarak servise sunulur. Haftalık ve aylık olarak yenilenen menülerimiz, diyetisyen onaylı kalori ve besin değeri hesaplaması ile hazırlanır. Başakşehir İkitelli Osb bölgesindeki işletmeler için tabldot yemek fiyatları kişi sayısına, menü içeriğine ve hizmet sıklığına göre değişir; net bir tabldot yemek fiyatı için lütfen bizimle iletişime geçin.
Toplu yemek üretiminde standart kalite ve aynı lezzeti her gün sunmak en büyük önceliğimizdir. Başakşehir İkitelli Osb toplu yemek hizmeti, 50 kişiden 5.000 kişiye kadar her ölçekte talebi karşılayabilecek kapasitedeki mutfağımız sayesinde sorunsuz işler. Sulu yemek başta olmak üzere sıcaklık ve hijyen denetimi sürekli yapılan ürünlerimiz, termobox ve gastronom kaplarda HACCP uyumlu olarak Başakşehir İkitelli Osb adresine ulaştırılır.
Başakşehir İkitelli Osb Pilav İkramı Üretim Mutfağımız ve Lojistik Altyapı
Başakşehir İkitelli Osb bölgesine hizmet veren üretim mutfağımız Tuzla Orhanlı'da yer almakta; günde 10.000 öğüne yakın yemek üretebilecek kapasitede tasarlanmıştır. Mutfağımızda et ön hazırlık, sebze ön hazırlık, sıcak pişirme, soğuk pişirme, pasta-tatlı, paketleme ve sevkiyat olmak üzere ayrılmış 7 farklı üretim hattı bulunur. Çapraz kontaminasyonun önüne geçmek amacıyla ürün hareketi tek yönlüdür ve her hat kendi başına havalandırma ve sıcaklık kontrolüne sahiptir.
Başakşehir ilçesine ve Başakşehir İkitelli Osb adresine sevkiyat yapan araç filomuzda; iç hacmi paslanmaz çelik kaplı, dijital sıcaklık kayıt cihazıyla donatılmış sıcak-soğuk bölmeli kapalı kasa kamyonetler bulunur. Her sevkiyat öncesi araçlar dezenfekte edilir, şoför ve servis personeli portör muayene ve hijyen eğitim belgelerini araçta bulundurur. Lojistik planlamamız sayesinde Başakşehir İkitelli Osb adresine yemek; öğle servisleri için 11:30-12:30, akşam servisleri için 17:30-18:30 saat aralığında, soğuk zinciri ve sıcak zinciri korunmuş şekilde teslim edilir.
Başakşehir İkitelli Osb Hizmet Kategorilerimiz
Başakşehir İkitelli Osb bölgesinde sunduğumuz tüm hizmetleri inceleyebilirsiniz:
Sıkça Sorulan Sorular
1. Başakşehir İkitelli Osb bölgesine hafta sonu servis yapıyor musunuz?
Cumartesi günleri düzenli servis veriyoruz; pazar günleri ise Başakşehir İkitelli Osb bölgesinde organizasyon, mevlit ve özel gün yemekleri için hizmet sağlıyoruz.
2. Sipariş için ne kadar önceden haber vermem gerekir?
Başakşehir İkitelli Osb tabldot ve taşıma yemek için en az 24 saat önceden, organizasyon ve mevlit servisleri için 2-3 gün önceden talep iletmenizi öneriyoruz. Acil siparişler için lütfen telefonla iletişime geçin.
3. Başakşehir İkitelli Osb bölgesine günlük yemek teslimatı yapıyor musunuz?
Evet, Başakşehir İkitelli Osb bölgesine pazartesi-cumartesi günleri arasında günlük taşıma yemek ve tabldot yemek teslimatı yapıyoruz. Pazar günleri talep doğrultusunda organizasyon hizmeti sağlıyoruz.
4. Başakşehir İkitelli Osb Pilav İkramı olarak hangi hizmetleri sunuyorsunuz?
Başakşehir İkitelli Osb adresinde tabldot yemek, taşıma yemek, toplu yemek, sulu yemek, paket yemek, mevlit pilavı, iftar yemeği, lunch box, kokteyl, açılış, lansman ve tüm organizasyon catering hizmetlerini sunuyoruz.
5. Başakşehir İkitelli Osb Pilav İkramı için fatura ve ödeme düzeni nasıl?
Aylık dönemsel e-fatura kesiyoruz; ödeme vadesi sözleşmede belirlenir. Nakit, havale, kredi kartı ve cari hesap seçenekleri mevcuttur.
6. Başakşehir İkitelli Osb bölgesinde deneme süresi uyguluyor musunuz?
İsteyen kurumlara bir haftalık deneme servisi sunuyoruz; memnuniyet sonrası sözleşmeye geçiliyor.
7. Yemek menülerini kim belirliyor?
Aylık menüler diyetisyenimiz ve aşçıbaşımız tarafından mevsim sebze-meyvelerine göre hazırlanır, müşterinin onayına sunulur.
8. Sözleşme süreniz ne kadar?
Genellikle 12 ay sözleşme yapıyoruz; ancak 3 ay, 6 ay ve günlük spot çalışma modellerimiz de mevcuttur.
9. Başakşehir İkitelli Osb bölgesinde minimum kaç kişilik siparişleri alıyorsunuz?
Düzenli tabldot ve taşıma yemekte Başakşehir hattında 25 kişiden itibaren, diğer bölgelerde ise özel gün yemekleri için 50 kişiden itibaren hizmet veriyoruz.
10. Başakşehir İkitelli Osb Pilav İkramı kapsamında personel desteği veriyor musunuz?
Servis elemanı, aşçı, bulaşıkçı ve kurulum ekibi talep doğrultusunda sağlanır; bu hizmet teklife ayrı kalem olarak eklenir.
11. Başakşehir İkitelli Osb hastane açılış yemeği için özel menüler var mı?
Hastane açılış organizasyon yemekleri için protokol uyumlu, sade ve prestijli kokteyl ile açık büfe seçeneklerimiz mevcuttur.
12. Başakşehir İkitelli Osb Pilav İkramı hizmetinde menüyü biz seçebilir miyiz?
Elbette. Aylık menü taslağı önceden paylaşılır, kurumun onayı ve değişiklik talepleri doğrultusunda kesinleştirilir.
13. Başakşehir İkitelli Osb Pilav İkramı hizmetinde porsiyon gramajları nedir?
Ana yemek 200-250 gr, yardımcı yemek 150-180 gr, çorba 300 ml, salata 100 gr standardında servis yapıyoruz; kurum talebine göre gramajlar artırılabilir.
14. Başakşehir İkitelli Osb açılış organizasyonu için kokteyl yemeği menüsü hazırlıyor musunuz?
Evet. Kanepe, mini sandviç, mini börek, meze çeşitleri, sushi, sıcak ordövr, tatlı ve içecek istasyonları ile zengin kokteyl menüleri hazırlıyoruz.
15. Başakşehir İkitelli Osb teslimatlarında ekipman iadesi nasıl yapılıyor?
Gastronom kaplar ve termoslar ertesi günkü teslimatta toplanır, tesisimizde endüstriyel bulaşık hattında yıkanır ve dezenfekte edilir.
16. Başakşehir İkitelli Osb şantiye için tabldot yemek servisi veriyor musunuz?
Evet. Başakşehir İkitelli Osb bölgesindeki inşaat şantiyelerine günlük sıcak tabldot yemek ve sulu yemek teslimatı yapıyoruz.
17. Başakşehir İkitelli Osb Pilav İkramı hizmetinde alerjen bilgisi paylaşılıyor mu?
Günlük menü listelerinde alerjen içeren yemekler işaretlenir; talep hâlinde detaylı içerik dökümü paylaşılır.
18. Başakşehir İkitelli Osb catering firması olarak organizasyon ekipmanı sağlıyor musunuz?
Evet, masa, sandalye, masa örtüsü, sunum standı, chafing dish, peçete, çatal-bıçak-tabak, garson ve aşçı dahil komple turn-key catering hizmeti sunuyoruz.
19. Başakşehir İkitelli Osb lunch box (kutu yemek) servisi yapıyor musunuz?
Toplantı, eğitim ve seyahat için tek kişilik bölmeli karton kutularda lunch box menüleri hazırlıyoruz.
20. Başakşehir İkitelli Osb adresine teslimat saatini biz belirleyebilir miyiz?
Evet. Başakşehir İkitelli Osb rotamızdaki uygun zaman aralıkları içinde tercih ettiğiniz saati sabitliyoruz.
Müşterilerimiz Ne Diyor?
"Özalp Yemek 450 kişilik toplu iftar programımıza sorunsuz bir şekilde yemek yapılması ve servisi için teşekkür ediyoruz. İlgi ve alaka için ayrıca teşekkürler. Kaşıkcı Köyü Derneği Başkanı."
"Derneğimizin mevlidi için verdiğimiz toplu yemekte çok memnun kaldık. Zamanında teslim ve hijyenik paketleme için teşekkür ederiz."
"Tuzla yemek firması, Tuzla tabldot yemek, Gebze yemek firması, Gebze tabldot yemek, Dilovası tabldot yemek, Dilovası catering, Dilovası yemek firması, Pendik yemek firması, Maltepe yemek firması, Kartal yemek firması ve tüm İstanbul'a özel yemek hizmeti veren değerli müşterimiz Özalp Yemek'e ve markaları Davet Sofrası'na başarılar diliyoruz."
Başakşehir Bölgesinde Diğer Yazılarımız
Başakşehir İkitelli Osb İçin Hemen Teklif Alın
Özalp Catering ekibi Başakşehir İkitelli Osb bölgesindeki yemek ihtiyacınız için size en uygun çözümü sunmaya hazır.
0 533 394 34 08