Beykoz Bozhane Mahallesi Ofis Yemek Hizmeti
Beykoz Bozhane Mahallesi Ofis Yemek Hizmeti: 4 haftalık dönen menü, diyetisyen onaylı kalori planı, termobox ile sıcak teslimat. 50 kişiden 5.000 kişiye kadar hizmet. Detaylı bilgi için arayın.
Beykoz Bozhane Mahallesi bölgesinde faaliyet gösteren fabrikalar, ofisler, şantiyeler, okullar, dernekler ve organizasyon sahipleri için ofis yemek hizmeti çözümleri üretiyoruz. Beykoz Bozhane Mahallesi Ofis Yemek Hizmeti denince akla gelen ilk beklenti, her gün aynı lezzet ve aynı sıcaklıktır; Tuzla Orhanlı'daki üretim tesisimiz ve sıcaklık kontrollü araç filomuz tam olarak bunu güvence altına alır.
Bölge hakkında daha fazla bilgi için Beykoz Bozhane Mahallesi Wikipedia sayfasını inceleyebilirsiniz.
Beykoz Bozhane Mahallesi Organizasyon ve Catering Hizmetleri
Beykoz Bozhane Mahallesi bölgesinde düzenlenen kurumsal etkinlikler; açılış organizasyon yemeği, kokteyl organizasyon yemeği, lansman organizasyon yemeği, şirket organizasyon yemeği, sempozyum organizasyon yemeği, seminer organizasyon yemeği, kongre organizasyon yemeği, konferans organizasyon yemeği, toplantı organizasyon yemeği, medikal sunum organizasyon yemeği, hastane açılış organizasyon yemekleri, işyeri ve muayenehane açılış organizasyon yemeği, kurul kahvaltısı organizasyon yemeği, uzmanlık yemeği ve bitirme organizasyonu yemeği ve sokak lezzetleri organizasyon yemekleri gibi tüm catering ihtiyaçlarınız için tek noktadan komple çözüm sağlıyoruz.
Organizasyon catering hizmetimiz; menü tasarımı, masa düzeni, dekoratif sunum ekipmanları, profesyonel servis personeli, garson, aşçı, bulaşıkçı ve kurulum/sökum dahil olacak şekilde turn-key olarak planlanır. Beykoz Bozhane Mahallesi catering firması arayışındaki organizasyon sahipleri, tek bir telefonla davetin tüm yemek operasyonunu Özalp Catering'e devredebilir. Lunch box yemeği, kokteyl prolonge, gala yemeği, açık büfe kahvaltı, brunch ve fine dining set menü gibi farklı konseptlere uygun çözümlerimiz vardır.
Beykoz Bozhane Mahallesi Ofis Yemek Hizmeti Olarak Hizmet Anlayışımız
Özalp Catering olarak Beykoz Bozhane Mahallesi bölgesinde uzun yıllardır kurumsal ve bireysel müşterilere yönelik geniş kapsamlı yemek hizmeti sunuyoruz. Beykoz ilçesinin tamamında olduğu gibi Beykoz Bozhane Mahallesi adresinde de tabldot yemek, taşıma yemek, toplu yemek, sulu yemek, paket yemek ve catering hizmeti başlıkları altında sürekli, düzenli ve hijyenik bir yemek hizmeti sağlıyoruz. Beykoz Bozhane Mahallesi Ofis Yemek Hizmeti arayışındaki şirketlere, kurumlara ve organizasyon sahiplerine güvenilir, ölçeklenebilir ve gıda güvenliği sertifikalı bir çözüm sunuyoruz.
Tuzla Orhanlı'daki merkez üretim tesisimizden Beykoz Bozhane Mahallesi adresine sıcaklık zinciri korunarak yapılan teslimatlar, ISO 22000 gıda güvenliği yönetim sistemimizin getirdiği prosedürlerle gerçekleştirilir. Beykoz Bozhane Mahallesi bölgesinde faaliyet gösteren fabrikalar, ofisler, şantiyeler, okullar, hastaneler, yurtlar ve özel etkinlik organizatörleri için hazırladığımız menüler, mevsim sebzeleri, taze et ürünleri ve yerli üretici tedariği ile zenginleştirilir. Bu sayede Beykoz Bozhane Mahallesi Ofis Yemek Hizmeti talebinizi karşılarken hem damağınıza hem bütçenize uygun esnek seçenekler oluşturuyoruz.
Beykoz Bozhane Mahallesi Bölgesinde Sıkça Karşılaşılan Sorunlar ve Çözümlerimiz
Kurumların yemek tedarikinde en sık yaşadığı sorunlar; yemeğin soğuk gelmesi, porsiyon yetersizliği, menü tekrarı, iletişim kopukluğu ve fatura belirsizliğidir. Beykoz Bozhane Mahallesi Ofis Yemek Hizmeti hizmetimizde bu beş başlığın her biri için önlem tanımlıdır: sıcaklık için çift cidarlı termos ve ölçüm kaydı, porsiyon için tartılı gramaj kontrolü, menü tekrarı için 4 haftalık döngü, iletişim için tek muhatap müşteri temsilcisi, fatura için aylık dökümlü raporlama.
Bir aksaklık yaşandığında çözüm süremiz azami 24 saattir. Beykoz Bozhane Mahallesi adresindeki yetkiliye günlük servis sonrası kısa bir memnuniyet sorgusu iletilir; iki gün üst üste düşük puan alan bir yemek menüden çıkarılır. Bu geri bildirim döngüsü, hizmetin zamanla bölgeye ve kuruma özgü hâle gelmesini sağlar.
Beykoz Bozhane Mahallesi Ofis Yemek Hizmeti Hizmetimizin Kapsamı
Beykoz Bozhane Mahallesi Ofis Yemek Hizmeti kapsamında günlük menü planlaması, hammadde tedariği, üretim, paketleme, lojistik, servis ve gerektiğinde profesyonel personel desteğini tek elden sunuyoruz. Beykoz bölgesinde günde ortalama 10.000 öğüne yakın yemek üretim ve dağıtımı yapan tesisimiz; sıcaklık kontrollü araç filosu, gastronom kaplar ve termoboxlarla teslimat yapar. Hizmet süreci; talep formu, ihtiyaç analizi, menü tasarımı, numune tadımı, sözleşme, üretim ve servis aşamalarından oluşur. Beykoz Bozhane Mahallesi Ofis Yemek Hizmeti arayan kurumlar için ücretsiz numune servisi sunuyoruz.
Beykoz Bozhane Mahallesi bölgesinde verdiğimiz hizmetler arasında tabldot yemek, taşıma yemek (taşımalı yemek), toplu yemek, sulu yemek, lunch box, mevlit pilavı, iftar yemeği, kokteyl, açılış, lansman, kongre, sempozyum, seminer, konferans, kurul kahvaltısı ve uzmanlık yemeği bulunur. Her hizmet kolu için ayrı menü mühendisliği yapılır, mevsime ve kuruma göre özelleştirilir. Beykoz Bozhane Mahallesi Ofis Yemek Hizmeti ihtiyacınız için tek bir telefonla tüm operasyonu Özalp Catering'e devredebilirsiniz.
Beykoz Bozhane Mahallesi ile Beykoz Genelinde Lojistik Ağımız
Beykoz ilçesi ve çevresinde kurduğumuz dağıtım ağı, sabah üretim çıkışından itibaren rotalanmış sevkiyat planına göre çalışır. Beykoz Bozhane Mahallesi adresi bu rota üzerinde belirlenmiş bir zaman aralığına sahiptir; teslimat saatinde sapma olması hâlinde kurum yetkilisine otomatik bilgilendirme yapılır. Yedek araç ve yedek üretim hattı planımız, olası bir arıza durumunda servisin aksamamasını sağlar.
Yoğun günlerde Beykoz Bozhane Mahallesi bölgesine birden fazla sefer düzenleyebiliyor, öğle ve akşam servislerini ayrı ayrı planlayabiliyoruz. Gece vardiyası bulunan işletmeler için 22:00 sonrası teslimat da mümkündür. Bu esneklik, üretim kapasitemizin ve araç filomuzun bölgeye yakınlığı sayesinde ek maliyet doğurmadan sunulabilmektedir.
Beykoz Bozhane Mahallesi Ofis Yemek Hizmeti Üretim Mutfağımız ve Lojistik Altyapı
Beykoz Bozhane Mahallesi bölgesine hizmet veren üretim mutfağımız Tuzla Orhanlı'da yer almakta; günde 10.000 öğüne yakın yemek üretebilecek kapasitede tasarlanmıştır. Mutfağımızda et ön hazırlık, sebze ön hazırlık, sıcak pişirme, soğuk pişirme, pasta-tatlı, paketleme ve sevkiyat olmak üzere ayrılmış 7 farklı üretim hattı bulunur. Çapraz kontaminasyonun önüne geçmek amacıyla ürün hareketi tek yönlüdür ve her hat kendi başına havalandırma ve sıcaklık kontrolüne sahiptir.
Beykoz ilçesine ve Beykoz Bozhane Mahallesi adresine sevkiyat yapan araç filomuzda; iç hacmi paslanmaz çelik kaplı, dijital sıcaklık kayıt cihazıyla donatılmış sıcak-soğuk bölmeli kapalı kasa kamyonetler bulunur. Her sevkiyat öncesi araçlar dezenfekte edilir, şoför ve servis personeli portör muayene ve hijyen eğitim belgelerini araçta bulundurur. Lojistik planlamamız sayesinde Beykoz Bozhane Mahallesi adresine yemek; öğle servisleri için 11:30-12:30, akşam servisleri için 17:30-18:30 saat aralığında, soğuk zinciri ve sıcak zinciri korunmuş şekilde teslim edilir.
Beykoz Bozhane Mahallesi Tabldot Yemek ve Toplu Yemek
Beykoz Bozhane Mahallesi tabldot yemek hizmetimiz; çorba, ana yemek, yardımcı yemek (pilav/makarna), salata veya tatlı şeklinde dört kap olarak servise sunulur. Haftalık ve aylık olarak yenilenen menülerimiz, diyetisyen onaylı kalori ve besin değeri hesaplaması ile hazırlanır. Beykoz Bozhane Mahallesi bölgesindeki işletmeler için tabldot yemek fiyatları kişi sayısına, menü içeriğine ve hizmet sıklığına göre değişir; net bir tabldot yemek fiyatı için lütfen bizimle iletişime geçin.
Toplu yemek üretiminde standart kalite ve aynı lezzeti her gün sunmak en büyük önceliğimizdir. Beykoz Bozhane Mahallesi toplu yemek hizmeti, 50 kişiden 5.000 kişiye kadar her ölçekte talebi karşılayabilecek kapasitedeki mutfağımız sayesinde sorunsuz işler. Sulu yemek başta olmak üzere sıcaklık ve hijyen denetimi sürekli yapılan ürünlerimiz, termobox ve gastronom kaplarda HACCP uyumlu olarak Beykoz Bozhane Mahallesi adresine ulaştırılır.
Beykoz Bozhane Mahallesi Ofis Yemek Hizmeti Menü Çeşitliliği ve Mevsim Konsepti
Beykoz Bozhane Mahallesi adresine sunduğumuz menüler 4 haftalık döngülerle hazırlanır ve her hafta birbirinden farklı 24 ana yemek alternatifi içerir. Türk mutfağının en sevilen klasiklerinin yanı sıra Akdeniz, Ege, Karadeniz ve Güneydoğu yöresel lezzetleri haftalık olarak menüye eklenir. Vejetaryen ve vegan müşterileri için her gün en az bir adet et içermeyen ana yemek alternatifi bulunur. Diyabet, glutensiz, laktozsuz ve düşük sodyumlu özel menüler ek talep doğrultusunda diyetisyen onayı ile hazırlanır.
Beykoz Bozhane Mahallesi mevsim konseptimizde ilkbaharda bezelye, enginar, taze fasulye; yazın patlıcan, biber, kabak; sonbaharda mantar, kestane, ayva; kışın ise lahana, pırasa, kereviz ön plandadır. Pirinç pilavı, bulgur pilavı, makarna ve patates ürünleri yıl boyunca farklı versiyonlarda servis edilir. Salata bar konseptimizle birlikte mevsim yeşillikleri, kuru baklagiller ve farklı sos seçenekleri günlük olarak hazırlanır. Beykoz Bozhane Mahallesi bölgesindeki tüm müşterilerimizden aylık olarak menü memnuniyet anketi alır; gelen geri bildirimlere göre menü revize ederiz.
Gıda Güvenliği, Hijyen ve Sertifikalarımız
Özalp Catering, sahip olduğu ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 31000 Risk Yönetim Sistemi ve ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi belgeleri ile uluslararası standartlarda hizmet vermektedir. Beykoz Bozhane Mahallesi bölgesine teslim edilen tüm yemekler bu sertifikaların gerektirdiği prosedürlere göre üretilir, paketlenir ve servis edilir.
Çalışan tüm aşçılarımız, mutfak personelimiz ve servis ekibimiz portör muayenelerini düzenli olarak yaptırır; hijyen eğitimleri periyodik olarak yenilenir. Mutfağımızdaki tüm yüzeyler, kaplar ve ekipmanlar her vardiya sonunda dezenfekte edilir.
Beykoz Bozhane Mahallesi Ofis Yemek Hizmeti Sözleşme Süreci Adım Adım
Beykoz Bozhane Mahallesi Ofis Yemek Hizmeti sürecimiz altı adımdan oluşur: (1) telefon veya form ile ilk temas, (2) yerinde keşif ve ihtiyaç analizi, (3) menü ve fiyat teklifinin hazırlanması, (4) ücretsiz numune tadımı, (5) sözleşme imzası ve servis takviminin oluşturulması, (6) ilk servis ve ilk hafta yakın takip. Tüm süreç genellikle 5 iş günü içinde tamamlanır.
Sözleşmede menü içeriği, gramajlar, teslim saatleri, fiyat güncelleme koşulları, iptal ve fesih şartları ile cezai hükümler açıkça yer alır. Beykoz Bozhane Mahallesi bölgesindeki kurumların satın alma birimleri için teklif dosyamız; referans listesi, sertifika kopyaları, kapasite raporu ve örnek menü programını içerir.
Beykoz Bozhane Mahallesi Fiyatlandırma Modeli ve Bütçe Planlaması
Beykoz Bozhane Mahallesi Ofis Yemek Hizmeti fiyatlandırmasında üç ana model uyguluyoruz: kişi başı sabit fiyat, kap sayısına göre kademeli fiyat ve toplam sözleşme bedeli üzerinden aylık sabit fatura. Kişi sayısı arttıkça birim maliyet düştüğü için, 100 kişinin üzerindeki taleplerde belirgin bir indirim ortaya çıkar. Gıda maliyetlerindeki dalgalanmalara karşı sözleşmelerimize dönemsel fiyat güncelleme maddesi koyar, sürprizli zamlar yerine önceden bildirilen şeffaf bir artış takvimi uygularız.
Bütçe planlaması yaparken kurumlara genellikle üç senaryolu bir tablo sunuyoruz: ekonomik menü, standart menü ve zengin menü. Her senaryoda gramajlar, kap sayısı ve tahmini aylık toplam açıkça yazılıdır. Beykoz Bozhane Mahallesi bölgesindeki muhasebe departmanları için e-fatura, cari hesap takibi ve aylık tüketim raporu standart olarak sunulur.
Beykoz Bozhane Mahallesi ve Çevresinde Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
Özalp Catering olarak Beykoz ilçesinin tamamına ve özellikle Beykoz Bozhane Mahallesi ve çevresine günlük düzenli yemek teslimatı yapıyoruz. Bunun yanı sıra Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Gebze, Dilovası, Çayırova, Darıca, Sancaktepe, Sultanbeyli, Kurtköy, Şekerpınar ve civar bölgelere taşıma yemek ve tabldot yemek hizmeti veriyoruz. Mevlit, açılış, kokteyl, lansman, davet ve organizasyon yemeği hizmetlerimizi ise tüm İstanbul ve yakın çevresine ulaştırıyoruz.
Beykoz Bozhane Mahallesi İçin Haftalık Örnek Menü Planı
Beykoz Bozhane Mahallesi Ofis Yemek Hizmeti kapsamında sunduğumuz örnek bir haftalık program şöyledir: Pazartesi mercimek çorbası, etli kuru fasulye, pirinç pilavı, cacık; Salı ezogelin çorbası, tavuk sote, bulgur pilavı, mevsim salata; Çarşamba yayla çorbası, karnıyarık, şehriyeli pirinç, ayran; Perşembe domates çorbası, izmir köfte, patates püresi, turşu; Cuma tarhana çorbası, etli nohut, pilav, revani. Cumartesi programı kurumun çalışma düzenine göre kahvaltı veya tek öğün olarak uyarlanır.
Bu program sabit değildir; Beykoz Bozhane Mahallesi bölgesindeki müşterilerimizin geri bildirimleriyle her ay yeniden şekillenir. Menü değerlendirme anketlerimizde en yüksek puanı alan yemekler döngüde daha sık yer alır, düşük puan alanlar ise çıkarılır. Talep hâlinde menüye haftada bir gün ızgara günü, bir gün ev yemeği günü veya yöresel lezzet günü ekleyerek çeşitliliği artırıyoruz.
Beykoz Bozhane Mahallesi Bölgesinin Yemek İhtiyacı ve Bizim Yaklaşımımız
Beykoz Bozhane Mahallesi, Beykoz ilçesinin gündelik hayatında kendine özgü bir ritme sahiptir. Bölgedeki işletmelerin vardiya saatleri, okulların ders programı, cami ve dernek etkinliklerinin yoğunlaştığı günler ile hafta sonu organizasyon trafiği birbirinden farklı beslenme ihtiyaçları doğurur. Beykoz Bozhane Mahallesi Ofis Yemek Hizmeti planlamamızı yaparken bu yerel ritmi veri olarak kullanırız: teslimat saatlerini bölgedeki trafik yoğunluğuna, porsiyon gramajlarını çalışan profiline, menü içeriğini ise bölgede en çok tercih edilen lezzetlere göre kurgularız.
Bu yerel yaklaşım, standart bir yemek firması hizmetinden ayrıştığımız temel noktadır. Beykoz Bozhane Mahallesi adresine servis yapmadan önce mutlaka bir yerinde keşif yapar; yemekhane alanını, asansör ve yükleme imkânını, servis masası düzenini ve personel akışını inceleriz. Böylece ilk günden itibaren aksama yaşanmaz, yemek sıcaklığı servis anına kadar korunur ve Beykoz Bozhane Mahallesi Ofis Yemek Hizmeti hizmetimiz bölgeye özel bir operasyon planıyla başlar.
Beykoz Bozhane Mahallesi Hizmet Kategorilerimiz
Beykoz Bozhane Mahallesi bölgesinde sunduğumuz tüm hizmetleri inceleyebilirsiniz:
Sıkça Sorulan Sorular
1. Beykoz Bozhane Mahallesi Ofis Yemek Hizmeti için fatura ve ödeme düzeni nasıl?
Aylık dönemsel e-fatura kesiyoruz; ödeme vadesi sözleşmede belirlenir. Nakit, havale, kredi kartı ve cari hesap seçenekleri mevcuttur.
2. Beykoz Bozhane Mahallesi teslimatlarında ekipman iadesi nasıl yapılıyor?
Gastronom kaplar ve termoslar ertesi günkü teslimatta toplanır, tesisimizde endüstriyel bulaşık hattında yıkanır ve dezenfekte edilir.
3. Beykoz Bozhane Mahallesi için kaç çeşit menü seçeneği sunuyorsunuz?
Ekonomik, standart ve zengin olmak üzere üç ana paket; her pakette 3, 4 ve 5 kap alternatifleri bulunur.
4. Beykoz Bozhane Mahallesi açılış organizasyonu için kokteyl yemeği menüsü hazırlıyor musunuz?
Evet. Kanepe, mini sandviç, mini börek, meze çeşitleri, sushi, sıcak ordövr, tatlı ve içecek istasyonları ile zengin kokteyl menüleri hazırlıyoruz.
5. Beykoz Bozhane Mahallesi lunch box (kutu yemek) servisi yapıyor musunuz?
Toplantı, eğitim ve seyahat için tek kişilik bölmeli karton kutularda lunch box menüleri hazırlıyoruz.
6. Beykoz Bozhane Mahallesi Ofis Yemek Hizmeti olarak diyet ve özel menü hazırlıyor musunuz?
Evet. Diyabet, glutensiz, vegan, vejetaryen, dini hassasiyetler ve alerjen kontrollü menüler diyetisyen onayı ile hazırlanabilir.
7. Beykoz Bozhane Mahallesi tabldot yemek fiyatları ne kadar?
Beykoz Bozhane Mahallesi tabldot yemek fiyatları kişi sayısı, menü içeriği ve hizmet süresine göre değişir. Net fiyat teklifi için 0 533 394 34 08 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.
8. Beykoz Bozhane Mahallesi Ofis Yemek Hizmeti kapsamında personel desteği veriyor musunuz?
Servis elemanı, aşçı, bulaşıkçı ve kurulum ekibi talep doğrultusunda sağlanır; bu hizmet teklife ayrı kalem olarak eklenir.
9. Beykoz Bozhane Mahallesi bölgesinde minimum kaç kişilik siparişleri alıyorsunuz?
Düzenli tabldot ve taşıma yemekte Beykoz hattında 25 kişiden itibaren, diğer bölgelerde ise özel gün yemekleri için 50 kişiden itibaren hizmet veriyoruz.
10. Beykoz Bozhane Mahallesi için ücretsiz numune veriyor musunuz?
Evet, Beykoz Bozhane Mahallesi bölgesindeki kurumsal taleplerde sözleşme öncesi ücretsiz numune tadımı düzenliyoruz.
11. Sözleşme süreniz ne kadar?
Genellikle 12 ay sözleşme yapıyoruz; ancak 3 ay, 6 ay ve günlük spot çalışma modellerimiz de mevcuttur.
12. Beykoz Bozhane Mahallesi bölgesinde deneme süresi uyguluyor musunuz?
İsteyen kurumlara bir haftalık deneme servisi sunuyoruz; memnuniyet sonrası sözleşmeye geçiliyor.
13. Beykoz Bozhane Mahallesi catering firması olarak organizasyon ekipmanı sağlıyor musunuz?
Evet, masa, sandalye, masa örtüsü, sunum standı, chafing dish, peçete, çatal-bıçak-tabak, garson ve aşçı dahil komple turn-key catering hizmeti sunuyoruz.
14. Beykoz Bozhane Mahallesi iftar yemeği menüsünde neler var?
İftariyelik tabağı, çorba, ana yemek, pilav, salata, hoşaf, su, ekmek ve tatlı (güllaç veya baklava) içeren standart menülerimizin yanında özel istek menüleri hazırlanabilir.
15. Beykoz Bozhane Mahallesi için vejetaryen ve vegan menü var mı?
Her günkü menüde en az bir et içermeyen ana yemek bulunur; tamamen vegan program da diyetisyen onayıyla hazırlanabilir.
16. Beykoz Bozhane Mahallesi mevlit pilavı için minimum sipariş adediniz nedir?
Mevlit pilavı siparişlerinde minimum 50 kişilik üretim yapmaktayız. Üst limit yoktur; binlerce kişilik mevlit organizasyonları için kapasitemiz mevcuttur.
17. Beykoz Bozhane Mahallesi hastane açılış yemeği için özel menüler var mı?
Hastane açılış organizasyon yemekleri için protokol uyumlu, sade ve prestijli kokteyl ile açık büfe seçeneklerimiz mevcuttur.
18. Beykoz Bozhane Mahallesi Ofis Yemek Hizmeti hizmetinde alerjen bilgisi paylaşılıyor mu?
Günlük menü listelerinde alerjen içeren yemekler işaretlenir; talep hâlinde detaylı içerik dökümü paylaşılır.
19. Beykoz Bozhane Mahallesi şantiye için tabldot yemek servisi veriyor musunuz?
Evet. Beykoz Bozhane Mahallesi bölgesindeki inşaat şantiyelerine günlük sıcak tabldot yemek ve sulu yemek teslimatı yapıyoruz.
20. Beykoz Bozhane Mahallesi bölgesinde acil aynı gün sipariş mümkün mü?
Kapasitemiz uygunsa aynı gün servis yapabiliyoruz; bunun için sabah 09:00'a kadar telefonla iletişime geçmeniz gerekir.
Müşterilerimiz Ne Diyor?
"Özalp Yemek 450 kişilik toplu iftar programımıza sorunsuz bir şekilde yemek yapılması ve servisi için teşekkür ediyoruz. İlgi ve alaka için ayrıca teşekkürler. Kaşıkcı Köyü Derneği Başkanı."
"Derneğimizin mevlidi için verdiğimiz toplu yemekte çok memnun kaldık. Zamanında teslim ve hijyenik paketleme için teşekkür ederiz."
"Tuzla yemek firması, Tuzla tabldot yemek, Gebze yemek firması, Gebze tabldot yemek, Dilovası tabldot yemek, Dilovası catering, Dilovası yemek firması, Pendik yemek firması, Maltepe yemek firması, Kartal yemek firması ve tüm İstanbul'a özel yemek hizmeti veren değerli müşterimiz Özalp Yemek'e ve markaları Davet Sofrası'na başarılar diliyoruz."
Beykoz Bölgesinde Diğer Yazılarımız
Beykoz Bozhane Mahallesi İçin Hemen Teklif Alın
Özalp Catering ekibi Beykoz Bozhane Mahallesi bölgesindeki yemek ihtiyacınız için size en uygun çözümü sunmaya hazır.
0 533 394 34 08