Beyoğlu Piripasa Bakım Evleri Yemek Firması
Beyoğlu Piripasa Bakım Evleri Yemek Firması hizmetimizle Beyoğlu Piripasa adresine her gün taze yemek. Şeffaf fiyatlandırma, sözleşmeli çalışma, HACCP uyumlu üretim. Teklif için hemen iletişime geçin.
Beyoğlu Piripasa bölgesinde faaliyet gösteren fabrikalar, ofisler, şantiyeler, okullar, dernekler ve organizasyon sahipleri için bakım evleri yemek firması çözümleri üretiyoruz. Beyoğlu Piripasa Bakım Evleri Yemek Firması denince akla gelen ilk beklenti, her gün aynı lezzet ve aynı sıcaklıktır; Tuzla Orhanlı'daki üretim tesisimiz ve sıcaklık kontrollü araç filomuz tam olarak bunu güvence altına alır.
Bölge hakkında daha fazla bilgi için Beyoğlu Piripasa Wikipedia sayfasını inceleyebilirsiniz.
Beyoğlu Piripasa Hijyen Denetimleri ve Gıda Güvenliği
Gıda güvenliği bizim için pazarlama söylemi değil, günlük operasyonun kendisidir. Üretim tesisimizde her partiden numune alınır ve 72 saat boyunca +4°C'de saklanır. Bağımsız akredite laboratuvarlarla yaptığımız periyodik mikrobiyolojik analizler, yüzey swap testleri ve su analizleri kayıt altındadır. Beyoğlu Piripasa adresine giden her sevkiyatın sıcaklık kaydı dijital olarak tutulur ve talep hâlinde kuruma raporlanır.
Personelimiz portör muayeneleri, hijyen eğitimleri ve yıllık tazeleme programlarına tabidir. Mutfakta alerjen yönetimi ayrı bir prosedür olarak yürütülür; gluten, süt, yumurta, fındık ve deniz ürünü içeren yemekler ayrı ekipmanla hazırlanır ve etiketlenir. Beyoğlu Piripasa bölgesindeki kurumların denetim ekiplerini üretim tesisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız.
Beyoğlu Piripasa Mevlit Pilavı ve Geleneksel Mevlit Yemeği
Mevlit pilavı, Türk kültürünün vazgeçilmez geleneklerinden biridir. Beyoğlu Piripasa mevlit pilavı talepleriniz için Özalp Catering, tavuklu pirinç pilavı, etli nohut, ayran, baklava veya tatlı, ekmek ve servis ekipmanları dahil komple bir mevlit menüsü sunar. Mevlit pilavı yapan firma seçerken; pirinç kalitesi, tavuğun günlük olarak pişirilmesi, sunum hijyeni ve teslim saatine sadakat en temel ölçütlerdir. Beyoğlu Piripasa bölgesindeki camilerde, evlerde, dernek lokallerinde ve mezarlık girişlerinde mevlit servisleri gerçekleştiriyoruz.
Düğün için mevlit pilavı, kına için mevlit pilavı, nişan için mevlit pilavı ve piknik için mevlit pilavı gibi farklı vesilelerde de hizmet veriyoruz. Mevlit pilavı imalatçısı olarak hem hazır karton kaselerde tek kişilik porsiyon, hem de açık büfe servis kazanlarında sıcak servis modellerimiz mevcuttur.
Beyoğlu Piripasa Bakım Evleri Yemek Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Beyoğlu Piripasa Bakım Evleri Yemek Firması seçerken; firmanın üretim tesisi sertifikaları (ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001, ISO 45001), referansları, taşıma araç filosu, mutfak ekibinin tecrübesi, menü çeşitliliği, fiyat şeffaflığı ve kriz anlarındaki esnekliği değerlendirilmelidir. Catering fiyatları her firmanın hizmet kapsamına göre değişir; en düşük catering fiyatı her zaman en doğru tercih değildir. Hizmet kalitesi, sürdürülebilirlik ve sağlık güvencesi göz önünde bulundurularak karar verilmelidir.
Özalp Catering, Beyoğlu Piripasa bölgesindeki tüm kurumlara ücretsiz numune servisi ve ücretsiz menü tasarımı sunar. Talebiniz üzerine üretim tesisimizi yerinde gezebilir, mutfak ekibimizle tanışabilir ve çalışma sistemimizi yakından inceleyebilirsiniz. Şeffaf bir yemek hizmeti süreci için kapımız her zaman müşterilerimize açıktır.
Beyoğlu Piripasa Çevresindeki Diğer Hizmet Bölgelerimiz
Beyoğlu Piripasa adresine hizmet verirken aynı rota üzerinde Beyoğlu ilçesinin diğer mahallelerine de servis yapıyoruz. Bu durum, tek bir bölgeye özel araç çıkarmanın maliyetini ortadan kaldırarak fiyatlarımızı rekabetçi tutmamızı sağlıyor. Komşu mahallelerdeki kurumlarla ortak alım yapan işletmelere ilave indirim uygulayabiliyoruz.
Taşıma yemek hizmetimiz Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Gebze, Çayırova, Darıca ve Dilovası hattında günlük olarak sürüyor; Beyoğlu ilçesi ve Beyoğlu Piripasa bölgesi bu ağın doğal bir parçasıdır. Diğer bölgelerde ise 50 kişi ve üzeri özel gün yemekleri, mevlit, iftar ve organizasyon servisleri sağlanmaktadır.
Beyoğlu Piripasa Fiyatlandırma Modeli ve Bütçe Planlaması
Beyoğlu Piripasa Bakım Evleri Yemek Firması fiyatlandırmasında üç ana model uyguluyoruz: kişi başı sabit fiyat, kap sayısına göre kademeli fiyat ve toplam sözleşme bedeli üzerinden aylık sabit fatura. Kişi sayısı arttıkça birim maliyet düştüğü için, 100 kişinin üzerindeki taleplerde belirgin bir indirim ortaya çıkar. Gıda maliyetlerindeki dalgalanmalara karşı sözleşmelerimize dönemsel fiyat güncelleme maddesi koyar, sürprizli zamlar yerine önceden bildirilen şeffaf bir artış takvimi uygularız.
Bütçe planlaması yaparken kurumlara genellikle üç senaryolu bir tablo sunuyoruz: ekonomik menü, standart menü ve zengin menü. Her senaryoda gramajlar, kap sayısı ve tahmini aylık toplam açıkça yazılıdır. Beyoğlu Piripasa bölgesindeki muhasebe departmanları için e-fatura, cari hesap takibi ve aylık tüketim raporu standart olarak sunulur.
Beyoğlu Piripasa Bakım Evleri Yemek Firması Olarak Hizmet Anlayışımız
Özalp Catering olarak Beyoğlu Piripasa bölgesinde uzun yıllardır kurumsal ve bireysel müşterilere yönelik geniş kapsamlı yemek hizmeti sunuyoruz. Beyoğlu ilçesinin tamamında olduğu gibi Beyoğlu Piripasa adresinde de tabldot yemek, taşıma yemek, toplu yemek, sulu yemek, paket yemek ve catering hizmeti başlıkları altında sürekli, düzenli ve hijyenik bir yemek hizmeti sağlıyoruz. Beyoğlu Piripasa Bakım Evleri Yemek Firması arayışındaki şirketlere, kurumlara ve organizasyon sahiplerine güvenilir, ölçeklenebilir ve gıda güvenliği sertifikalı bir çözüm sunuyoruz.
Tuzla Orhanlı'daki merkez üretim tesisimizden Beyoğlu Piripasa adresine sıcaklık zinciri korunarak yapılan teslimatlar, ISO 22000 gıda güvenliği yönetim sistemimizin getirdiği prosedürlerle gerçekleştirilir. Beyoğlu Piripasa bölgesinde faaliyet gösteren fabrikalar, ofisler, şantiyeler, okullar, hastaneler, yurtlar ve özel etkinlik organizatörleri için hazırladığımız menüler, mevsim sebzeleri, taze et ürünleri ve yerli üretici tedariği ile zenginleştirilir. Bu sayede Beyoğlu Piripasa Bakım Evleri Yemek Firması talebinizi karşılarken hem damağınıza hem bütçenize uygun esnek seçenekler oluşturuyoruz.
Beyoğlu Piripasa İçin Hemen Teklif Alın
Beyoğlu Piripasa bölgesinde günlük, haftalık veya aylık yemek hizmeti ihtiyacınız için bizimle 0 533 394 34 08 numaralı telefondan veya info@ozalpyemek.com adresinden iletişime geçebilirsiniz. Talebinizi aldıktan sonra en geç 24 saat içinde size özel hazırlanmış teklif belgesini, örnek menü programını ve numune tadımı randevusunu paylaşırız. Beyoğlu Piripasa adresine kadar gelir, mutfak ve yemekhane alanınızı ücretsiz olarak inceler, ihtiyacınıza en uygun çözümü sunarız.
Özalp Catering olarak Tuzla'dan yola çıktığımız ilk günden bu yana sloganımız; "Her gün taze, her gün lezzetli" olmuştur. Beyoğlu Piripasa bölgesinde de aynı prensiple çalışıyor; sağlıklı, güvenli, ekonomik ve müşteri memnuniyeti odaklı bir yemek hizmeti sunuyoruz. Sizi de uzun soluklu çözüm ortakları arasında görmekten mutluluk duyarız.
Beyoğlu Piripasa Bakım Evleri Yemek Firması Müşteri Yorumları ve Referanslarımız
Beyoğlu Piripasa Bakım Evleri Yemek Firması hizmetimizi tercih eden kurumlar arasında üretim fabrikaları, sağlık kuruluşları, eğitim kurumları, dernekler, belediye birimleri, inşaat şantiyeleri ve aile şirketleri yer almaktadır. Müşterilerimizin büyük bölümü Özalp Catering ile en az 3 yıllık çalışma geçmişine sahiptir. Sözleşme yenileme oranımız %92 seviyesinde olup bu, Beyoğlu Piripasa Bakım Evleri Yemek Firması hizmetimizin sürdürülebilirliğinin en somut göstergesidir.
Müşteri yorumlarımızda en sık öne çıkan başlıklar; menü çeşitliliği, sıcaklık korunumu, paketleme kalitesi, servis personelinin nezaketi ve fatura şeffaflığıdır. Şikayet ve önerilerinizi ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi prosedürlerimiz çerçevesinde 24 saat içinde değerlendirir; çözümü 72 saat içinde size geri bildiririz. Beyoğlu Piripasa bölgesindeki referans listemizi talep ettiğinizde aynı sektördeki çalışan firmalardan örnekler paylaşabiliriz.
Beyoğlu Piripasa İftar Yemeği ve Ramazan Organizasyonları
Ramazan ayında Beyoğlu Piripasa iftar yemeği firması olarak kurumsal iftar davetleri, dernek iftarları, belediye iftar çadırları, mahalle iftarları ve aile iftar programları için özel menüler hazırlıyoruz. İftar menülerimiz; iftariyelik (zeytin, peynir, hurma, pastırma, reçel), çorba, ana yemek, pilav, salata, hoşaf veya komposto, su, ekmek ve tatlı (genellikle güllaç veya baklava) içerir. Beyoğlu Piripasa iftar organizasyonu yemeği firması olarak hem ekonomik hem prestijli menü seçenekleri sunuyoruz.
Beyoğlu Piripasa Bakım Evleri Yemek Firması Menü Çeşitliliği ve Mevsim Konsepti
Beyoğlu Piripasa adresine sunduğumuz menüler 4 haftalık döngülerle hazırlanır ve her hafta birbirinden farklı 24 ana yemek alternatifi içerir. Türk mutfağının en sevilen klasiklerinin yanı sıra Akdeniz, Ege, Karadeniz ve Güneydoğu yöresel lezzetleri haftalık olarak menüye eklenir. Vejetaryen ve vegan müşterileri için her gün en az bir adet et içermeyen ana yemek alternatifi bulunur. Diyabet, glutensiz, laktozsuz ve düşük sodyumlu özel menüler ek talep doğrultusunda diyetisyen onayı ile hazırlanır.
Beyoğlu Piripasa mevsim konseptimizde ilkbaharda bezelye, enginar, taze fasulye; yazın patlıcan, biber, kabak; sonbaharda mantar, kestane, ayva; kışın ise lahana, pırasa, kereviz ön plandadır. Pirinç pilavı, bulgur pilavı, makarna ve patates ürünleri yıl boyunca farklı versiyonlarda servis edilir. Salata bar konseptimizle birlikte mevsim yeşillikleri, kuru baklagiller ve farklı sos seçenekleri günlük olarak hazırlanır. Beyoğlu Piripasa bölgesindeki tüm müşterilerimizden aylık olarak menü memnuniyet anketi alır; gelen geri bildirimlere göre menü revize ederiz.
Beyoğlu Piripasa İçin Haftalık Örnek Menü Planı
Beyoğlu Piripasa Bakım Evleri Yemek Firması kapsamında sunduğumuz örnek bir haftalık program şöyledir: Pazartesi mercimek çorbası, etli kuru fasulye, pirinç pilavı, cacık; Salı ezogelin çorbası, tavuk sote, bulgur pilavı, mevsim salata; Çarşamba yayla çorbası, karnıyarık, şehriyeli pirinç, ayran; Perşembe domates çorbası, izmir köfte, patates püresi, turşu; Cuma tarhana çorbası, etli nohut, pilav, revani. Cumartesi programı kurumun çalışma düzenine göre kahvaltı veya tek öğün olarak uyarlanır.
Bu program sabit değildir; Beyoğlu Piripasa bölgesindeki müşterilerimizin geri bildirimleriyle her ay yeniden şekillenir. Menü değerlendirme anketlerimizde en yüksek puanı alan yemekler döngüde daha sık yer alır, düşük puan alanlar ise çıkarılır. Talep hâlinde menüye haftada bir gün ızgara günü, bir gün ev yemeği günü veya yöresel lezzet günü ekleyerek çeşitliliği artırıyoruz.
Gıda Güvenliği, Hijyen ve Sertifikalarımız
Özalp Catering, sahip olduğu ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 31000 Risk Yönetim Sistemi ve ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi belgeleri ile uluslararası standartlarda hizmet vermektedir. Beyoğlu Piripasa bölgesine teslim edilen tüm yemekler bu sertifikaların gerektirdiği prosedürlere göre üretilir, paketlenir ve servis edilir.
Çalışan tüm aşçılarımız, mutfak personelimiz ve servis ekibimiz portör muayenelerini düzenli olarak yaptırır; hijyen eğitimleri periyodik olarak yenilenir. Mutfağımızdaki tüm yüzeyler, kaplar ve ekipmanlar her vardiya sonunda dezenfekte edilir.
Beyoğlu Piripasa Bakım Evleri Yemek Firması Sözleşme Süreci Adım Adım
Beyoğlu Piripasa Bakım Evleri Yemek Firması sürecimiz altı adımdan oluşur: (1) telefon veya form ile ilk temas, (2) yerinde keşif ve ihtiyaç analizi, (3) menü ve fiyat teklifinin hazırlanması, (4) ücretsiz numune tadımı, (5) sözleşme imzası ve servis takviminin oluşturulması, (6) ilk servis ve ilk hafta yakın takip. Tüm süreç genellikle 5 iş günü içinde tamamlanır.
Sözleşmede menü içeriği, gramajlar, teslim saatleri, fiyat güncelleme koşulları, iptal ve fesih şartları ile cezai hükümler açıkça yer alır. Beyoğlu Piripasa bölgesindeki kurumların satın alma birimleri için teklif dosyamız; referans listesi, sertifika kopyaları, kapasite raporu ve örnek menü programını içerir.
Beyoğlu Piripasa Ramazan ve Dini Günlerde Yoğunluk Planlaması
Ramazan ayı, kandiller, bayramlar ve mevlit dönemleri Beyoğlu Piripasa bölgesinde yemek talebinin en yoğunlaştığı zamanlardır. Bu dönemlerde kapasite planlamasını en az üç hafta önceden yapar, ek üretim vardiyası ve ek araç tahsis ederiz. Erken rezervasyon yapan kurumlara hem fiyat avantajı hem de teslimat saati önceliği sağlanır.
İftar ve sahur servislerinde saat hassasiyeti kritiktir; Beyoğlu Piripasa adresine iftar vaktinden en az 45 dakika önce teslimat yaparız. Mevlit ve hayır yemeklerinde ise cami çıkış saati esas alınarak sıcak servis planlanır, tek kişilik kapalı kaselerde hijyenik dağıtım tercih edilir.
Beyoğlu Piripasa Taşıma Yemek (Taşımalı Yemek) Hizmeti
Taşıma yemek, kendi mutfağı olmayan ya da kendi mutfağında yemek üretmek istemeyen kurumlar için en ekonomik ve pratik çözümdür. Beyoğlu Piripasa taşıma yemek hizmetimizde günlük üretilen yemekler, ısı yalıtımlı paslanmaz çelik termoslarda ve gastronom kaplarda, soğuk zinciri ve sıcak zinciri korunarak teslim edilir. Beyoğlu bölgesinde günde ortalama 10.000 öğüne yakın taşıma yemek dağıtımı yapıyoruz; bu deneyim Beyoğlu Piripasa taşıma yemek firması olarak bize ciddi bir lojistik üstünlük sağlıyor.
Taşıma yemekçi seçiminde kurumların en çok dikkat etmesi gereken nokta, hijyenik koşullar ve sıcaklık standartlarıdır. Sıcak yemeklerin 65°C üzerinde, soğuk yemeklerin 5°C altında teslim edilmesi gıda güvenliği için zorunludur. Beyoğlu Piripasa adresine yaptığımız her teslimatta sıcaklık ölçümü kayıt altına alınır; gün sonunda kurumumuza dijital raporlama olarak iletilir.
Beyoğlu Piripasa Hizmet Kategorilerimiz
Beyoğlu Piripasa bölgesinde sunduğumuz tüm hizmetleri inceleyebilirsiniz:
Sıkça Sorulan Sorular
1. Beyoğlu Piripasa Bakım Evleri Yemek Firması hizmetinde porsiyon gramajları nedir?
Ana yemek 200-250 gr, yardımcı yemek 150-180 gr, çorba 300 ml, salata 100 gr standardında servis yapıyoruz; kurum talebine göre gramajlar artırılabilir.
2. Beyoğlu Piripasa iftar yemeği menüsünde neler var?
İftariyelik tabağı, çorba, ana yemek, pilav, salata, hoşaf, su, ekmek ve tatlı (güllaç veya baklava) içeren standart menülerimizin yanında özel istek menüleri hazırlanabilir.
3. Beyoğlu Piripasa Bakım Evleri Yemek Firması kapsamında personel desteği veriyor musunuz?
Servis elemanı, aşçı, bulaşıkçı ve kurulum ekibi talep doğrultusunda sağlanır; bu hizmet teklife ayrı kalem olarak eklenir.
4. Beyoğlu Piripasa tabldot yemek fiyatları ne kadar?
Beyoğlu Piripasa tabldot yemek fiyatları kişi sayısı, menü içeriği ve hizmet süresine göre değişir. Net fiyat teklifi için 0 533 394 34 08 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.
5. Sertifikalarınızı görebilir miyim?
ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001, ISO 45001, ISO 31000 ve ISO 10002 belgelerimizi sitemizdeki Sertifikalar sayfasından inceleyebilirsiniz.
6. Sipariş için ne kadar önceden haber vermem gerekir?
Beyoğlu Piripasa tabldot ve taşıma yemek için en az 24 saat önceden, organizasyon ve mevlit servisleri için 2-3 gün önceden talep iletmenizi öneriyoruz. Acil siparişler için lütfen telefonla iletişime geçin.
7. Beyoğlu Piripasa teslimatlarında ekipman iadesi nasıl yapılıyor?
Gastronom kaplar ve termoslar ertesi günkü teslimatta toplanır, tesisimizde endüstriyel bulaşık hattında yıkanır ve dezenfekte edilir.
8. Beyoğlu Piripasa bölgesinde deneme süresi uyguluyor musunuz?
İsteyen kurumlara bir haftalık deneme servisi sunuyoruz; memnuniyet sonrası sözleşmeye geçiliyor.
9. Beyoğlu Piripasa mevlit pilavı için minimum sipariş adediniz nedir?
Mevlit pilavı siparişlerinde minimum 50 kişilik üretim yapmaktayız. Üst limit yoktur; binlerce kişilik mevlit organizasyonları için kapasitemiz mevcuttur.
10. Beyoğlu Piripasa için kaç çeşit menü seçeneği sunuyorsunuz?
Ekonomik, standart ve zengin olmak üzere üç ana paket; her pakette 3, 4 ve 5 kap alternatifleri bulunur.
11. Beyoğlu Piripasa bölgesinde acil aynı gün sipariş mümkün mü?
Kapasitemiz uygunsa aynı gün servis yapabiliyoruz; bunun için sabah 09:00'a kadar telefonla iletişime geçmeniz gerekir.
12. Beyoğlu Piripasa için ücretsiz numune veriyor musunuz?
Evet, Beyoğlu Piripasa bölgesindeki kurumsal taleplerde sözleşme öncesi ücretsiz numune tadımı düzenliyoruz.
13. Beyoğlu Piripasa adresine teslimat saatini biz belirleyebilir miyiz?
Evet. Beyoğlu Piripasa rotamızdaki uygun zaman aralıkları içinde tercih ettiğiniz saati sabitliyoruz.
14. Beyoğlu Piripasa Bakım Evleri Yemek Firması hizmetinde alerjen bilgisi paylaşılıyor mu?
Günlük menü listelerinde alerjen içeren yemekler işaretlenir; talep hâlinde detaylı içerik dökümü paylaşılır.
15. Beyoğlu Piripasa için vejetaryen ve vegan menü var mı?
Her günkü menüde en az bir et içermeyen ana yemek bulunur; tamamen vegan program da diyetisyen onayıyla hazırlanabilir.
16. Beyoğlu Piripasa hastane açılış yemeği için özel menüler var mı?
Hastane açılış organizasyon yemekleri için protokol uyumlu, sade ve prestijli kokteyl ile açık büfe seçeneklerimiz mevcuttur.
17. Beyoğlu Piripasa bölgesine hafta sonu servis yapıyor musunuz?
Cumartesi günleri düzenli servis veriyoruz; pazar günleri ise Beyoğlu Piripasa bölgesinde organizasyon, mevlit ve özel gün yemekleri için hizmet sağlıyoruz.
18. Beyoğlu Piripasa mevlit pilavı için servis personeli geliyor mu?
Talep edilmesi durumunda servis personeli, kazan, kepçe ve dağıtım ekipmanı dahil komple mevlit servisi sağlıyoruz.
19. Beyoğlu Piripasa açılış organizasyonu için kokteyl yemeği menüsü hazırlıyor musunuz?
Evet. Kanepe, mini sandviç, mini börek, meze çeşitleri, sushi, sıcak ordövr, tatlı ve içecek istasyonları ile zengin kokteyl menüleri hazırlıyoruz.
20. Beyoğlu Piripasa bölgesinde minimum kaç kişilik siparişleri alıyorsunuz?
Düzenli tabldot ve taşıma yemekte Beyoğlu hattında 25 kişiden itibaren, diğer bölgelerde ise özel gün yemekleri için 50 kişiden itibaren hizmet veriyoruz.
Müşterilerimiz Ne Diyor?
"Özalp Yemek 450 kişilik toplu iftar programımıza sorunsuz bir şekilde yemek yapılması ve servisi için teşekkür ediyoruz. İlgi ve alaka için ayrıca teşekkürler. Kaşıkcı Köyü Derneği Başkanı."
"Derneğimizin mevlidi için verdiğimiz toplu yemekte çok memnun kaldık. Zamanında teslim ve hijyenik paketleme için teşekkür ederiz."
"Tuzla yemek firması, Tuzla tabldot yemek, Gebze yemek firması, Gebze tabldot yemek, Dilovası tabldot yemek, Dilovası catering, Dilovası yemek firması, Pendik yemek firması, Maltepe yemek firması, Kartal yemek firması ve tüm İstanbul'a özel yemek hizmeti veren değerli müşterimiz Özalp Yemek'e ve markaları Davet Sofrası'na başarılar diliyoruz."
Beyoğlu Bölgesinde Diğer Yazılarımız
- Beyoğlu Arap Cami Mahallesi Bakım Evleri Yemek Firması
- Beyoğlu Asmali Mescit Mahallesi Bakım Evleri Yemek Firması
- Beyoğlu Bedrettin Mahallesi Bakım Evleri Yemek Firması
- Beyoğlu Bereketzade Mahallesi Bakım Evleri Yemek Firması
- Beyoğlu Bostan Mahallesi Bakım Evleri Yemek Firması
- Beyoğlu Bulbul Mahallesi Bakım Evleri Yemek Firması
Beyoğlu Piripasa İçin Hemen Teklif Alın
Özalp Catering ekibi Beyoğlu Piripasa bölgesindeki yemek ihtiyacınız için size en uygun çözümü sunmaya hazır.
0 533 394 34 08