Eyüpsultan Gokturk Mahallesi Okul Yemek Servisi

Eyüpsultan Gokturk Mahallesi Okul Yemek Servisi için menü, fiyat ve teslimat detayları. Eyüpsultan Gokturk Mahallesi bölgesine günlük tabldot, taşıma yemek ve organizasyon servisi. Ücretsiz numune ve 24 saatte teklif.

Bir kurumun yemek tedarikçisini değiştirmesi kolay bir karar değildir. Eyüpsultan Gokturk Mahallesi Okul Yemek Servisi arayan yöneticilerin sorduğu sorular bellidir: menü çeşitli mi, yemek sıcak geliyor mu, fiyat şeffaf mı, sorun çıkarsa kim muhatap? Bu yazıda Eyüpsultan Gokturk Mahallesi adresine verdiğimiz hizmeti bu dört başlık üzerinden, Eyüpsultan ilçesindeki saha deneyimimizle birlikte anlatıyoruz.

Bölge hakkında daha fazla bilgi için Eyüpsultan Gokturk Mahallesi Wikipedia sayfasını inceleyebilirsiniz.

Eyüpsultan Gokturk Mahallesi (Eyüpsultan) konumu — Eyüpsultan Gokturk Mahallesi Okul Yemek Servisi hizmet bölgemiz.

Eyüpsultan Gokturk Mahallesi İçin Haftalık Örnek Menü Planı

Eyüpsultan Gokturk Mahallesi Okul Yemek Servisi kapsamında sunduğumuz örnek bir haftalık program şöyledir: Pazartesi mercimek çorbası, etli kuru fasulye, pirinç pilavı, cacık; Salı ezogelin çorbası, tavuk sote, bulgur pilavı, mevsim salata; Çarşamba yayla çorbası, karnıyarık, şehriyeli pirinç, ayran; Perşembe domates çorbası, izmir köfte, patates püresi, turşu; Cuma tarhana çorbası, etli nohut, pilav, revani. Cumartesi programı kurumun çalışma düzenine göre kahvaltı veya tek öğün olarak uyarlanır.

Bu program sabit değildir; Eyüpsultan Gokturk Mahallesi bölgesindeki müşterilerimizin geri bildirimleriyle her ay yeniden şekillenir. Menü değerlendirme anketlerimizde en yüksek puanı alan yemekler döngüde daha sık yer alır, düşük puan alanlar ise çıkarılır. Talep hâlinde menüye haftada bir gün ızgara günü, bir gün ev yemeği günü veya yöresel lezzet günü ekleyerek çeşitliliği artırıyoruz.

Eyüpsultan Gokturk Mahallesi İçin Hemen Teklif Alın

Eyüpsultan Gokturk Mahallesi bölgesinde günlük, haftalık veya aylık yemek hizmeti ihtiyacınız için bizimle 0 533 394 34 08 numaralı telefondan veya info@ozalpyemek.com adresinden iletişime geçebilirsiniz. Talebinizi aldıktan sonra en geç 24 saat içinde size özel hazırlanmış teklif belgesini, örnek menü programını ve numune tadımı randevusunu paylaşırız. Eyüpsultan Gokturk Mahallesi adresine kadar gelir, mutfak ve yemekhane alanınızı ücretsiz olarak inceler, ihtiyacınıza en uygun çözümü sunarız.

Özalp Catering olarak Tuzla'dan yola çıktığımız ilk günden bu yana sloganımız; "Her gün taze, her gün lezzetli" olmuştur. Eyüpsultan Gokturk Mahallesi bölgesinde de aynı prensiple çalışıyor; sağlıklı, güvenli, ekonomik ve müşteri memnuniyeti odaklı bir yemek hizmeti sunuyoruz. Sizi de uzun soluklu çözüm ortakları arasında görmekten mutluluk duyarız.

Gıda Güvenliği, Hijyen ve Sertifikalarımız

Özalp Catering, sahip olduğu ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 31000 Risk Yönetim Sistemi ve ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi belgeleri ile uluslararası standartlarda hizmet vermektedir. Eyüpsultan Gokturk Mahallesi bölgesine teslim edilen tüm yemekler bu sertifikaların gerektirdiği prosedürlere göre üretilir, paketlenir ve servis edilir.

Çalışan tüm aşçılarımız, mutfak personelimiz ve servis ekibimiz portör muayenelerini düzenli olarak yaptırır; hijyen eğitimleri periyodik olarak yenilenir. Mutfağımızdaki tüm yüzeyler, kaplar ve ekipmanlar her vardiya sonunda dezenfekte edilir.

Eyüpsultan Gokturk Mahallesi Hijyen Denetimleri ve Gıda Güvenliği

Gıda güvenliği bizim için pazarlama söylemi değil, günlük operasyonun kendisidir. Üretim tesisimizde her partiden numune alınır ve 72 saat boyunca +4°C'de saklanır. Bağımsız akredite laboratuvarlarla yaptığımız periyodik mikrobiyolojik analizler, yüzey swap testleri ve su analizleri kayıt altındadır. Eyüpsultan Gokturk Mahallesi adresine giden her sevkiyatın sıcaklık kaydı dijital olarak tutulur ve talep hâlinde kuruma raporlanır.

Personelimiz portör muayeneleri, hijyen eğitimleri ve yıllık tazeleme programlarına tabidir. Mutfakta alerjen yönetimi ayrı bir prosedür olarak yürütülür; gluten, süt, yumurta, fındık ve deniz ürünü içeren yemekler ayrı ekipmanla hazırlanır ve etiketlenir. Eyüpsultan Gokturk Mahallesi bölgesindeki kurumların denetim ekiplerini üretim tesisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Eyüpsultan Gokturk Mahallesi Sürdürülebilirlik ve Gıda İsrafını Azaltma

Eyüpsultan Gokturk Mahallesi bölgesine yaptığımız servislerde tüketim verilerini kayıt altına alarak üretim miktarını her hafta yeniden kalibre ediyoruz. Böylece hem gıda israfı azalıyor hem de kurumların maliyeti düşüyor. Ambalajlarda geri dönüştürülebilir malzeme kullanımını artırıyor, çok kullanımlık gastronom kaplarla tek kullanımlık plastik miktarını düşürüyoruz.

Atık yağların lisanslı firmalara teslimi, organik atıkların ayrıştırılması ve enerji verimli ekipman kullanımı ISO 14001 çevre yönetim sistemimizin gereklerindendir. Eyüpsultan Gokturk Mahallesi adresindeki kurumlara talep hâlinde yıllık sürdürülebilirlik raporu sunabiliyoruz.

Eyüpsultan Gokturk Mahallesi Okul Yemek Servisi Menü Çeşitliliği ve Mevsim Konsepti

Eyüpsultan Gokturk Mahallesi adresine sunduğumuz menüler 4 haftalık döngülerle hazırlanır ve her hafta birbirinden farklı 24 ana yemek alternatifi içerir. Türk mutfağının en sevilen klasiklerinin yanı sıra Akdeniz, Ege, Karadeniz ve Güneydoğu yöresel lezzetleri haftalık olarak menüye eklenir. Vejetaryen ve vegan müşterileri için her gün en az bir adet et içermeyen ana yemek alternatifi bulunur. Diyabet, glutensiz, laktozsuz ve düşük sodyumlu özel menüler ek talep doğrultusunda diyetisyen onayı ile hazırlanır.

Eyüpsultan Gokturk Mahallesi mevsim konseptimizde ilkbaharda bezelye, enginar, taze fasulye; yazın patlıcan, biber, kabak; sonbaharda mantar, kestane, ayva; kışın ise lahana, pırasa, kereviz ön plandadır. Pirinç pilavı, bulgur pilavı, makarna ve patates ürünleri yıl boyunca farklı versiyonlarda servis edilir. Salata bar konseptimizle birlikte mevsim yeşillikleri, kuru baklagiller ve farklı sos seçenekleri günlük olarak hazırlanır. Eyüpsultan Gokturk Mahallesi bölgesindeki tüm müşterilerimizden aylık olarak menü memnuniyet anketi alır; gelen geri bildirimlere göre menü revize ederiz.

Eyüpsultan Gokturk Mahallesi Okul Yemek Servisi Üretim Mutfağımız ve Lojistik Altyapı

Eyüpsultan Gokturk Mahallesi bölgesine hizmet veren üretim mutfağımız Tuzla Orhanlı'da yer almakta; günde 10.000 öğüne yakın yemek üretebilecek kapasitede tasarlanmıştır. Mutfağımızda et ön hazırlık, sebze ön hazırlık, sıcak pişirme, soğuk pişirme, pasta-tatlı, paketleme ve sevkiyat olmak üzere ayrılmış 7 farklı üretim hattı bulunur. Çapraz kontaminasyonun önüne geçmek amacıyla ürün hareketi tek yönlüdür ve her hat kendi başına havalandırma ve sıcaklık kontrolüne sahiptir.

Eyüpsultan ilçesine ve Eyüpsultan Gokturk Mahallesi adresine sevkiyat yapan araç filomuzda; iç hacmi paslanmaz çelik kaplı, dijital sıcaklık kayıt cihazıyla donatılmış sıcak-soğuk bölmeli kapalı kasa kamyonetler bulunur. Her sevkiyat öncesi araçlar dezenfekte edilir, şoför ve servis personeli portör muayene ve hijyen eğitim belgelerini araçta bulundurur. Lojistik planlamamız sayesinde Eyüpsultan Gokturk Mahallesi adresine yemek; öğle servisleri için 11:30-12:30, akşam servisleri için 17:30-18:30 saat aralığında, soğuk zinciri ve sıcak zinciri korunmuş şekilde teslim edilir.

Eyüpsultan Gokturk Mahallesi Bölgesinin Yemek İhtiyacı ve Bizim Yaklaşımımız

Eyüpsultan Gokturk Mahallesi, Eyüpsultan ilçesinin gündelik hayatında kendine özgü bir ritme sahiptir. Bölgedeki işletmelerin vardiya saatleri, okulların ders programı, cami ve dernek etkinliklerinin yoğunlaştığı günler ile hafta sonu organizasyon trafiği birbirinden farklı beslenme ihtiyaçları doğurur. Eyüpsultan Gokturk Mahallesi Okul Yemek Servisi planlamamızı yaparken bu yerel ritmi veri olarak kullanırız: teslimat saatlerini bölgedeki trafik yoğunluğuna, porsiyon gramajlarını çalışan profiline, menü içeriğini ise bölgede en çok tercih edilen lezzetlere göre kurgularız.

Bu yerel yaklaşım, standart bir yemek firması hizmetinden ayrıştığımız temel noktadır. Eyüpsultan Gokturk Mahallesi adresine servis yapmadan önce mutlaka bir yerinde keşif yapar; yemekhane alanını, asansör ve yükleme imkânını, servis masası düzenini ve personel akışını inceleriz. Böylece ilk günden itibaren aksama yaşanmaz, yemek sıcaklığı servis anına kadar korunur ve Eyüpsultan Gokturk Mahallesi Okul Yemek Servisi hizmetimiz bölgeye özel bir operasyon planıyla başlar.

Eyüpsultan Gokturk Mahallesi Taşıma Yemek (Taşımalı Yemek) Hizmeti

Taşıma yemek, kendi mutfağı olmayan ya da kendi mutfağında yemek üretmek istemeyen kurumlar için en ekonomik ve pratik çözümdür. Eyüpsultan Gokturk Mahallesi taşıma yemek hizmetimizde günlük üretilen yemekler, ısı yalıtımlı paslanmaz çelik termoslarda ve gastronom kaplarda, soğuk zinciri ve sıcak zinciri korunarak teslim edilir. Eyüpsultan bölgesinde günde ortalama 10.000 öğüne yakın taşıma yemek dağıtımı yapıyoruz; bu deneyim Eyüpsultan Gokturk Mahallesi taşıma yemek firması olarak bize ciddi bir lojistik üstünlük sağlıyor.

Taşıma yemekçi seçiminde kurumların en çok dikkat etmesi gereken nokta, hijyenik koşullar ve sıcaklık standartlarıdır. Sıcak yemeklerin 65°C üzerinde, soğuk yemeklerin 5°C altında teslim edilmesi gıda güvenliği için zorunludur. Eyüpsultan Gokturk Mahallesi adresine yaptığımız her teslimatta sıcaklık ölçümü kayıt altına alınır; gün sonunda kurumumuza dijital raporlama olarak iletilir.

Eyüpsultan Gokturk Mahallesi Okul, Yurt ve Kurs Merkezleri İçin Yemek Hizmeti

Eyüpsultan Gokturk Mahallesi bölgesindeki okullar, etüt merkezleri, yurtlar ve kurs binaları için çocuk ve genç beslenmesine uygun menüler hazırlıyoruz. Bu menülerde şeker ve tuz oranı düşürülür, kalsiyum ve protein içeriği artırılır, kızartma yerine fırın teknikleri tercih edilir. Milli Eğitim beslenme ilkelerine uygun kalori aralıkları diyetisyenimiz tarafından hesaplanır ve veli bilgilendirme listesi olarak paylaşılır.

Okul servislerinde en kritik nokta zamanlamadır. Teneffüs süresinin kısıtlı olması nedeniyle Eyüpsultan Gokturk Mahallesi adresindeki eğitim kurumlarına yemek, servis saatinden 20 dakika önce teslim edilir ve kurulum tamamlanır. Talep hâlinde servis personeli ve bulaşık desteği de sağlanır.

Eyüpsultan Gokturk Mahallesi Okul Yemek Servisi Hizmetimizin Kapsamı

Eyüpsultan Gokturk Mahallesi Okul Yemek Servisi kapsamında günlük menü planlaması, hammadde tedariği, üretim, paketleme, lojistik, servis ve gerektiğinde profesyonel personel desteğini tek elden sunuyoruz. Eyüpsultan bölgesinde günde ortalama 10.000 öğüne yakın yemek üretim ve dağıtımı yapan tesisimiz; sıcaklık kontrollü araç filosu, gastronom kaplar ve termoboxlarla teslimat yapar. Hizmet süreci; talep formu, ihtiyaç analizi, menü tasarımı, numune tadımı, sözleşme, üretim ve servis aşamalarından oluşur. Eyüpsultan Gokturk Mahallesi Okul Yemek Servisi arayan kurumlar için ücretsiz numune servisi sunuyoruz.

Eyüpsultan Gokturk Mahallesi bölgesinde verdiğimiz hizmetler arasında tabldot yemek, taşıma yemek (taşımalı yemek), toplu yemek, sulu yemek, lunch box, mevlit pilavı, iftar yemeği, kokteyl, açılış, lansman, kongre, sempozyum, seminer, konferans, kurul kahvaltısı ve uzmanlık yemeği bulunur. Her hizmet kolu için ayrı menü mühendisliği yapılır, mevsime ve kuruma göre özelleştirilir. Eyüpsultan Gokturk Mahallesi Okul Yemek Servisi ihtiyacınız için tek bir telefonla tüm operasyonu Özalp Catering'e devredebilirsiniz.

Eyüpsultan Gokturk Mahallesi Okul Yemek Servisi Olarak Hizmet Anlayışımız

Özalp Catering olarak Eyüpsultan Gokturk Mahallesi bölgesinde uzun yıllardır kurumsal ve bireysel müşterilere yönelik geniş kapsamlı yemek hizmeti sunuyoruz. Eyüpsultan ilçesinin tamamında olduğu gibi Eyüpsultan Gokturk Mahallesi adresinde de tabldot yemek, taşıma yemek, toplu yemek, sulu yemek, paket yemek ve catering hizmeti başlıkları altında sürekli, düzenli ve hijyenik bir yemek hizmeti sağlıyoruz. Eyüpsultan Gokturk Mahallesi Okul Yemek Servisi arayışındaki şirketlere, kurumlara ve organizasyon sahiplerine güvenilir, ölçeklenebilir ve gıda güvenliği sertifikalı bir çözüm sunuyoruz.

Tuzla Orhanlı'daki merkez üretim tesisimizden Eyüpsultan Gokturk Mahallesi adresine sıcaklık zinciri korunarak yapılan teslimatlar, ISO 22000 gıda güvenliği yönetim sistemimizin getirdiği prosedürlerle gerçekleştirilir. Eyüpsultan Gokturk Mahallesi bölgesinde faaliyet gösteren fabrikalar, ofisler, şantiyeler, okullar, hastaneler, yurtlar ve özel etkinlik organizatörleri için hazırladığımız menüler, mevsim sebzeleri, taze et ürünleri ve yerli üretici tedariği ile zenginleştirilir. Bu sayede Eyüpsultan Gokturk Mahallesi Okul Yemek Servisi talebinizi karşılarken hem damağınıza hem bütçenize uygun esnek seçenekler oluşturuyoruz.

Eyüpsultan Gokturk Mahallesi Çevresindeki Diğer Hizmet Bölgelerimiz

Eyüpsultan Gokturk Mahallesi adresine hizmet verirken aynı rota üzerinde Eyüpsultan ilçesinin diğer mahallelerine de servis yapıyoruz. Bu durum, tek bir bölgeye özel araç çıkarmanın maliyetini ortadan kaldırarak fiyatlarımızı rekabetçi tutmamızı sağlıyor. Komşu mahallelerdeki kurumlarla ortak alım yapan işletmelere ilave indirim uygulayabiliyoruz.

Taşıma yemek hizmetimiz Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Gebze, Çayırova, Darıca ve Dilovası hattında günlük olarak sürüyor; Eyüpsultan ilçesi ve Eyüpsultan Gokturk Mahallesi bölgesi bu ağın doğal bir parçasıdır. Diğer bölgelerde ise 50 kişi ve üzeri özel gün yemekleri, mevlit, iftar ve organizasyon servisleri sağlanmaktadır.

Eyüpsultan Gokturk Mahallesi Hizmet Kategorilerimiz

Eyüpsultan Gokturk Mahallesi bölgesinde sunduğumuz tüm hizmetleri inceleyebilirsiniz:

Sıkça Sorulan Sorular

1. Numune yemek tadımı yapıyor musunuz?

Eyüpsultan Gokturk Mahallesi bölgesindeki kurumsal müşterilerimize sözleşme öncesinde ücretsiz numune servisi yapıyoruz.

2. Eyüpsultan Gokturk Mahallesi için kaç çeşit menü seçeneği sunuyorsunuz?

Ekonomik, standart ve zengin olmak üzere üç ana paket; her pakette 3, 4 ve 5 kap alternatifleri bulunur.

3. Eyüpsultan Gokturk Mahallesi bölgesinde acil aynı gün sipariş mümkün mü?

Kapasitemiz uygunsa aynı gün servis yapabiliyoruz; bunun için sabah 09:00'a kadar telefonla iletişime geçmeniz gerekir.

4. Eyüpsultan Gokturk Mahallesi Okul Yemek Servisi hizmetinde alerjen bilgisi paylaşılıyor mu?

Günlük menü listelerinde alerjen içeren yemekler işaretlenir; talep hâlinde detaylı içerik dökümü paylaşılır.

5. Yemek menülerini kim belirliyor?

Aylık menüler diyetisyenimiz ve aşçıbaşımız tarafından mevsim sebze-meyvelerine göre hazırlanır, müşterinin onayına sunulur.

6. Eyüpsultan Gokturk Mahallesi tabldot yemek fiyatları ne kadar?

Eyüpsultan Gokturk Mahallesi tabldot yemek fiyatları kişi sayısı, menü içeriği ve hizmet süresine göre değişir. Net fiyat teklifi için 0 533 394 34 08 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.

7. Eyüpsultan Gokturk Mahallesi catering firması olarak organizasyon ekipmanı sağlıyor musunuz?

Evet, masa, sandalye, masa örtüsü, sunum standı, chafing dish, peçete, çatal-bıçak-tabak, garson ve aşçı dahil komple turn-key catering hizmeti sunuyoruz.

8. Eyüpsultan Gokturk Mahallesi mevlit pilavı için servis personeli geliyor mu?

Talep edilmesi durumunda servis personeli, kazan, kepçe ve dağıtım ekipmanı dahil komple mevlit servisi sağlıyoruz.

9. Eyüpsultan Gokturk Mahallesi bölgesinde kaç kişilik etkinliklere catering verebiliyorsunuz?

20 kişilik küçük toplantılardan 5.000 kişilik kongre ve festival organizasyonlarına kadar her ölçekte hizmet veriyoruz.

10. Eyüpsultan Gokturk Mahallesi bölgesine hafta sonu servis yapıyor musunuz?

Cumartesi günleri düzenli servis veriyoruz; pazar günleri ise Eyüpsultan Gokturk Mahallesi bölgesinde organizasyon, mevlit ve özel gün yemekleri için hizmet sağlıyoruz.

11. Eyüpsultan Gokturk Mahallesi Okul Yemek Servisi olarak hangi hizmetleri sunuyorsunuz?

Eyüpsultan Gokturk Mahallesi adresinde tabldot yemek, taşıma yemek, toplu yemek, sulu yemek, paket yemek, mevlit pilavı, iftar yemeği, lunch box, kokteyl, açılış, lansman ve tüm organizasyon catering hizmetlerini sunuyoruz.

12. Sipariş için ne kadar önceden haber vermem gerekir?

Eyüpsultan Gokturk Mahallesi tabldot ve taşıma yemek için en az 24 saat önceden, organizasyon ve mevlit servisleri için 2-3 gün önceden talep iletmenizi öneriyoruz. Acil siparişler için lütfen telefonla iletişime geçin.

13. Eyüpsultan Gokturk Mahallesi Okul Yemek Servisi kapsamında personel desteği veriyor musunuz?

Servis elemanı, aşçı, bulaşıkçı ve kurulum ekibi talep doğrultusunda sağlanır; bu hizmet teklife ayrı kalem olarak eklenir.

14. Sözleşme süreniz ne kadar?

Genellikle 12 ay sözleşme yapıyoruz; ancak 3 ay, 6 ay ve günlük spot çalışma modellerimiz de mevcuttur.

15. Eyüpsultan Gokturk Mahallesi bölgesinde deneme süresi uyguluyor musunuz?

İsteyen kurumlara bir haftalık deneme servisi sunuyoruz; memnuniyet sonrası sözleşmeye geçiliyor.

16. Sertifikalarınızı görebilir miyim?

ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001, ISO 45001, ISO 31000 ve ISO 10002 belgelerimizi sitemizdeki Sertifikalar sayfasından inceleyebilirsiniz.

17. Eyüpsultan Gokturk Mahallesi bölgesinde minimum kaç kişilik siparişleri alıyorsunuz?

Düzenli tabldot ve taşıma yemekte Eyüpsultan hattında 25 kişiden itibaren, diğer bölgelerde ise özel gün yemekleri için 50 kişiden itibaren hizmet veriyoruz.

18. Eyüpsultan Gokturk Mahallesi açılış organizasyonu için kokteyl yemeği menüsü hazırlıyor musunuz?

Evet. Kanepe, mini sandviç, mini börek, meze çeşitleri, sushi, sıcak ordövr, tatlı ve içecek istasyonları ile zengin kokteyl menüleri hazırlıyoruz.

19. Eyüpsultan Gokturk Mahallesi teslimatlarında ekipman iadesi nasıl yapılıyor?

Gastronom kaplar ve termoslar ertesi günkü teslimatta toplanır, tesisimizde endüstriyel bulaşık hattında yıkanır ve dezenfekte edilir.

20. Eyüpsultan Gokturk Mahallesi Okul Yemek Servisi için teklif almak ne kadar sürüyor?

Talebinizi ilettikten sonra en geç 24 saat içinde Eyüpsultan Gokturk Mahallesi adresine özel hazırlanmış menü ve fiyat teklifini paylaşıyoruz.

Google Yorumları

Müşterilerimiz Ne Diyor?

5.0(3+ yorum)
Tüm yorumları Google'da gör
ZO
Zühtü Oral
Kaşıkcı Köyü Derneği Başkanı

"Özalp Yemek 450 kişilik toplu iftar programımıza sorunsuz bir şekilde yemek yapılması ve servisi için teşekkür ediyoruz. İlgi ve alaka için ayrıca teşekkürler. Kaşıkcı Köyü Derneği Başkanı."

CD
Cihan Durak
Dernek Yetkilisi

"Derneğimizin mevlidi için verdiğimiz toplu yemekte çok memnun kaldık. Zamanında teslim ve hijyenik paketleme için teşekkür ederiz."

BY
Binbirsoft Yazılım
Yazılım İş Ortağı

"Tuzla yemek firması, Tuzla tabldot yemek, Gebze yemek firması, Gebze tabldot yemek, Dilovası tabldot yemek, Dilovası catering, Dilovası yemek firması, Pendik yemek firması, Maltepe yemek firması, Kartal yemek firması ve tüm İstanbul'a özel yemek hizmeti veren değerli müşterimiz Özalp Yemek'e ve markaları Davet Sofrası'na başarılar diliyoruz."

Eyüpsultan Bölgesinde Diğer Yazılarımız

Eyüpsultan Gokturk Mahallesi İçin Hemen Teklif Alın

Özalp Catering ekibi Eyüpsultan Gokturk Mahallesi bölgesindeki yemek ihtiyacınız için size en uygun çözümü sunmaya hazır.

0 533 394 34 08