Güngören Gunestepe Ev Yemekleri Servisi

Güngören Gunestepe Ev Yemekleri Servisi: 4 haftalık dönen menü, diyetisyen onaylı kalori planı, termobox ile sıcak teslimat. 50 kişiden 5.000 kişiye kadar hizmet. Detaylı bilgi için arayın.

Bir kurumun yemek tedarikçisini değiştirmesi kolay bir karar değildir. Güngören Gunestepe Ev Yemekleri Servisi arayan yöneticilerin sorduğu sorular bellidir: menü çeşitli mi, yemek sıcak geliyor mu, fiyat şeffaf mı, sorun çıkarsa kim muhatap? Bu yazıda Güngören Gunestepe adresine verdiğimiz hizmeti bu dört başlık üzerinden, Güngören ilçesindeki saha deneyimimizle birlikte anlatıyoruz.

Bölge hakkında daha fazla bilgi için Güngören Gunestepe Wikipedia sayfasını inceleyebilirsiniz.

Güngören Gunestepe (Güngören) konumu — Güngören Gunestepe Ev Yemekleri Servisi hizmet bölgemiz.

Güngören Gunestepe Ev Yemekleri Servisi Fiyatlandırma ve Sözleşme Süreci

Güngören Gunestepe Ev Yemekleri Servisi fiyatları; günlük kişi sayısı, menü içeriği (3 kap / 4 kap / 5 kap), hizmet süresi (günlük, haftalık, aylık ya da yıllık sözleşme), teslimat sıklığı, paketleme türü (gastronom kap, tek kullanımlık karton, porselen sunum), servis personeli ihtiyacı ve ek ekipman (chafing dish, semaver, çay-kahve istasyonu, fırın) gibi pek çok değişkene göre belirlenir. Bu nedenle Güngören Gunestepe bölgesindeki her müşteriye standart bir fiyat değil, ihtiyacına özel hazırlanmış şeffaf bir bütçe sunuyoruz.

Güngören Gunestepe Ev Yemekleri Servisi sözleşme sürecimiz dört aşamadan oluşur: 1) İhtiyaç görüşmesi ve ücretsiz keşif, 2) Numune tadımı ve örnek menü sunumu, 3) Hizmet sözleşmesi, KVKK ve gıda güvenliği taahhütlerinin imzalanması, 4) Operasyonun başlatılması ve aylık menü takvimi paylaşımı. Sözleşmeler genellikle 12 aylıktır; ancak kısa süreli proje çalışmaları, sezonluk açılışlar ve geçici şantiye organizasyonları için 1-3 aylık esnek modeller de mevcuttur. Faturalandırmada hem peşin nakit, hem havale/EFT, hem de kurumsal kredi kartı ve cari hesap seçenekleri sunuyoruz.

Güngören Gunestepe Hijyen Denetimleri ve Gıda Güvenliği

Gıda güvenliği bizim için pazarlama söylemi değil, günlük operasyonun kendisidir. Üretim tesisimizde her partiden numune alınır ve 72 saat boyunca +4°C'de saklanır. Bağımsız akredite laboratuvarlarla yaptığımız periyodik mikrobiyolojik analizler, yüzey swap testleri ve su analizleri kayıt altındadır. Güngören Gunestepe adresine giden her sevkiyatın sıcaklık kaydı dijital olarak tutulur ve talep hâlinde kuruma raporlanır.

Personelimiz portör muayeneleri, hijyen eğitimleri ve yıllık tazeleme programlarına tabidir. Mutfakta alerjen yönetimi ayrı bir prosedür olarak yürütülür; gluten, süt, yumurta, fındık ve deniz ürünü içeren yemekler ayrı ekipmanla hazırlanır ve etiketlenir. Güngören Gunestepe bölgesindeki kurumların denetim ekiplerini üretim tesisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Güngören Gunestepe Ev Yemekleri Servisi Hizmetimizin Kapsamı

Güngören Gunestepe Ev Yemekleri Servisi kapsamında günlük menü planlaması, hammadde tedariği, üretim, paketleme, lojistik, servis ve gerektiğinde profesyonel personel desteğini tek elden sunuyoruz. Güngören bölgesinde günde ortalama 10.000 öğüne yakın yemek üretim ve dağıtımı yapan tesisimiz; sıcaklık kontrollü araç filosu, gastronom kaplar ve termoboxlarla teslimat yapar. Hizmet süreci; talep formu, ihtiyaç analizi, menü tasarımı, numune tadımı, sözleşme, üretim ve servis aşamalarından oluşur. Güngören Gunestepe Ev Yemekleri Servisi arayan kurumlar için ücretsiz numune servisi sunuyoruz.

Güngören Gunestepe bölgesinde verdiğimiz hizmetler arasında tabldot yemek, taşıma yemek (taşımalı yemek), toplu yemek, sulu yemek, lunch box, mevlit pilavı, iftar yemeği, kokteyl, açılış, lansman, kongre, sempozyum, seminer, konferans, kurul kahvaltısı ve uzmanlık yemeği bulunur. Her hizmet kolu için ayrı menü mühendisliği yapılır, mevsime ve kuruma göre özelleştirilir. Güngören Gunestepe Ev Yemekleri Servisi ihtiyacınız için tek bir telefonla tüm operasyonu Özalp Catering'e devredebilirsiniz.

Güngören Gunestepe Tabldot Yemek ve Toplu Yemek

Güngören Gunestepe tabldot yemek hizmetimiz; çorba, ana yemek, yardımcı yemek (pilav/makarna), salata veya tatlı şeklinde dört kap olarak servise sunulur. Haftalık ve aylık olarak yenilenen menülerimiz, diyetisyen onaylı kalori ve besin değeri hesaplaması ile hazırlanır. Güngören Gunestepe bölgesindeki işletmeler için tabldot yemek fiyatları kişi sayısına, menü içeriğine ve hizmet sıklığına göre değişir; net bir tabldot yemek fiyatı için lütfen bizimle iletişime geçin.

Toplu yemek üretiminde standart kalite ve aynı lezzeti her gün sunmak en büyük önceliğimizdir. Güngören Gunestepe toplu yemek hizmeti, 50 kişiden 5.000 kişiye kadar her ölçekte talebi karşılayabilecek kapasitedeki mutfağımız sayesinde sorunsuz işler. Sulu yemek başta olmak üzere sıcaklık ve hijyen denetimi sürekli yapılan ürünlerimiz, termobox ve gastronom kaplarda HACCP uyumlu olarak Güngören Gunestepe adresine ulaştırılır.

Güngören Gunestepe Ev Yemekleri Servisi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Güngören Gunestepe Ev Yemekleri Servisi seçerken; firmanın üretim tesisi sertifikaları (ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001, ISO 45001), referansları, taşıma araç filosu, mutfak ekibinin tecrübesi, menü çeşitliliği, fiyat şeffaflığı ve kriz anlarındaki esnekliği değerlendirilmelidir. Catering fiyatları her firmanın hizmet kapsamına göre değişir; en düşük catering fiyatı her zaman en doğru tercih değildir. Hizmet kalitesi, sürdürülebilirlik ve sağlık güvencesi göz önünde bulundurularak karar verilmelidir.

Özalp Catering, Güngören Gunestepe bölgesindeki tüm kurumlara ücretsiz numune servisi ve ücretsiz menü tasarımı sunar. Talebiniz üzerine üretim tesisimizi yerinde gezebilir, mutfak ekibimizle tanışabilir ve çalışma sistemimizi yakından inceleyebilirsiniz. Şeffaf bir yemek hizmeti süreci için kapımız her zaman müşterilerimize açıktır.

Güngören Gunestepe Bölgesinin Yemek İhtiyacı ve Bizim Yaklaşımımız

Güngören Gunestepe, Güngören ilçesinin gündelik hayatında kendine özgü bir ritme sahiptir. Bölgedeki işletmelerin vardiya saatleri, okulların ders programı, cami ve dernek etkinliklerinin yoğunlaştığı günler ile hafta sonu organizasyon trafiği birbirinden farklı beslenme ihtiyaçları doğurur. Güngören Gunestepe Ev Yemekleri Servisi planlamamızı yaparken bu yerel ritmi veri olarak kullanırız: teslimat saatlerini bölgedeki trafik yoğunluğuna, porsiyon gramajlarını çalışan profiline, menü içeriğini ise bölgede en çok tercih edilen lezzetlere göre kurgularız.

Bu yerel yaklaşım, standart bir yemek firması hizmetinden ayrıştığımız temel noktadır. Güngören Gunestepe adresine servis yapmadan önce mutlaka bir yerinde keşif yapar; yemekhane alanını, asansör ve yükleme imkânını, servis masası düzenini ve personel akışını inceleriz. Böylece ilk günden itibaren aksama yaşanmaz, yemek sıcaklığı servis anına kadar korunur ve Güngören Gunestepe Ev Yemekleri Servisi hizmetimiz bölgeye özel bir operasyon planıyla başlar.

Güngören Gunestepe ile Güngören Genelinde Lojistik Ağımız

Güngören ilçesi ve çevresinde kurduğumuz dağıtım ağı, sabah üretim çıkışından itibaren rotalanmış sevkiyat planına göre çalışır. Güngören Gunestepe adresi bu rota üzerinde belirlenmiş bir zaman aralığına sahiptir; teslimat saatinde sapma olması hâlinde kurum yetkilisine otomatik bilgilendirme yapılır. Yedek araç ve yedek üretim hattı planımız, olası bir arıza durumunda servisin aksamamasını sağlar.

Yoğun günlerde Güngören Gunestepe bölgesine birden fazla sefer düzenleyebiliyor, öğle ve akşam servislerini ayrı ayrı planlayabiliyoruz. Gece vardiyası bulunan işletmeler için 22:00 sonrası teslimat da mümkündür. Bu esneklik, üretim kapasitemizin ve araç filomuzun bölgeye yakınlığı sayesinde ek maliyet doğurmadan sunulabilmektedir.

Güngören Gunestepe Taşıma Yemek (Taşımalı Yemek) Hizmeti

Taşıma yemek, kendi mutfağı olmayan ya da kendi mutfağında yemek üretmek istemeyen kurumlar için en ekonomik ve pratik çözümdür. Güngören Gunestepe taşıma yemek hizmetimizde günlük üretilen yemekler, ısı yalıtımlı paslanmaz çelik termoslarda ve gastronom kaplarda, soğuk zinciri ve sıcak zinciri korunarak teslim edilir. Güngören bölgesinde günde ortalama 10.000 öğüne yakın taşıma yemek dağıtımı yapıyoruz; bu deneyim Güngören Gunestepe taşıma yemek firması olarak bize ciddi bir lojistik üstünlük sağlıyor.

Taşıma yemekçi seçiminde kurumların en çok dikkat etmesi gereken nokta, hijyenik koşullar ve sıcaklık standartlarıdır. Sıcak yemeklerin 65°C üzerinde, soğuk yemeklerin 5°C altında teslim edilmesi gıda güvenliği için zorunludur. Güngören Gunestepe adresine yaptığımız her teslimatta sıcaklık ölçümü kayıt altına alınır; gün sonunda kurumumuza dijital raporlama olarak iletilir.

Güngören Gunestepe İçin Haftalık Örnek Menü Planı

Güngören Gunestepe Ev Yemekleri Servisi kapsamında sunduğumuz örnek bir haftalık program şöyledir: Pazartesi mercimek çorbası, etli kuru fasulye, pirinç pilavı, cacık; Salı ezogelin çorbası, tavuk sote, bulgur pilavı, mevsim salata; Çarşamba yayla çorbası, karnıyarık, şehriyeli pirinç, ayran; Perşembe domates çorbası, izmir köfte, patates püresi, turşu; Cuma tarhana çorbası, etli nohut, pilav, revani. Cumartesi programı kurumun çalışma düzenine göre kahvaltı veya tek öğün olarak uyarlanır.

Bu program sabit değildir; Güngören Gunestepe bölgesindeki müşterilerimizin geri bildirimleriyle her ay yeniden şekillenir. Menü değerlendirme anketlerimizde en yüksek puanı alan yemekler döngüde daha sık yer alır, düşük puan alanlar ise çıkarılır. Talep hâlinde menüye haftada bir gün ızgara günü, bir gün ev yemeği günü veya yöresel lezzet günü ekleyerek çeşitliliği artırıyoruz.

Güngören Gunestepe Organizasyon ve Catering Hizmetleri

Güngören Gunestepe bölgesinde düzenlenen kurumsal etkinlikler; açılış organizasyon yemeği, kokteyl organizasyon yemeği, lansman organizasyon yemeği, şirket organizasyon yemeği, sempozyum organizasyon yemeği, seminer organizasyon yemeği, kongre organizasyon yemeği, konferans organizasyon yemeği, toplantı organizasyon yemeği, medikal sunum organizasyon yemeği, hastane açılış organizasyon yemekleri, işyeri ve muayenehane açılış organizasyon yemeği, kurul kahvaltısı organizasyon yemeği, uzmanlık yemeği ve bitirme organizasyonu yemeği ve sokak lezzetleri organizasyon yemekleri gibi tüm catering ihtiyaçlarınız için tek noktadan komple çözüm sağlıyoruz.

Organizasyon catering hizmetimiz; menü tasarımı, masa düzeni, dekoratif sunum ekipmanları, profesyonel servis personeli, garson, aşçı, bulaşıkçı ve kurulum/sökum dahil olacak şekilde turn-key olarak planlanır. Güngören Gunestepe catering firması arayışındaki organizasyon sahipleri, tek bir telefonla davetin tüm yemek operasyonunu Özalp Catering'e devredebilir. Lunch box yemeği, kokteyl prolonge, gala yemeği, açık büfe kahvaltı, brunch ve fine dining set menü gibi farklı konseptlere uygun çözümlerimiz vardır.

Güngören Gunestepe Mevlit Pilavı ve Geleneksel Mevlit Yemeği

Mevlit pilavı, Türk kültürünün vazgeçilmez geleneklerinden biridir. Güngören Gunestepe mevlit pilavı talepleriniz için Özalp Catering, tavuklu pirinç pilavı, etli nohut, ayran, baklava veya tatlı, ekmek ve servis ekipmanları dahil komple bir mevlit menüsü sunar. Mevlit pilavı yapan firma seçerken; pirinç kalitesi, tavuğun günlük olarak pişirilmesi, sunum hijyeni ve teslim saatine sadakat en temel ölçütlerdir. Güngören Gunestepe bölgesindeki camilerde, evlerde, dernek lokallerinde ve mezarlık girişlerinde mevlit servisleri gerçekleştiriyoruz.

Düğün için mevlit pilavı, kına için mevlit pilavı, nişan için mevlit pilavı ve piknik için mevlit pilavı gibi farklı vesilelerde de hizmet veriyoruz. Mevlit pilavı imalatçısı olarak hem hazır karton kaselerde tek kişilik porsiyon, hem de açık büfe servis kazanlarında sıcak servis modellerimiz mevcuttur.

Güngören Gunestepe Düğün, Nişan ve Özel Gün Yemekleri

Güngören Gunestepe bölgesinde düzenlenen düğün, nişan, kına, sünnet ve yıldönümü organizasyonları için açık büfe, set menü ve kokteyl konseptlerinde catering hizmeti veriyoruz. Menü tasarımı davetli sayısına, mekânın mutfak imkânlarına ve bütçeye göre birlikte kurgulanır. Sıcak yemek istasyonları, canlı pişirme köşeleri, tatlı büfesi ve içecek istasyonları isteğe bağlı olarak eklenir.

Özel gün organizasyonlarında sunum en az lezzet kadar önemlidir. Güngören Gunestepe adresindeki etkinlikleriniz için masa örtüsü, sunum ekipmanı, chafing dish, dekoratif tabaklama ve üniformalı servis ekibi dahil bir paket sunuyoruz. Etkinlik sonrası toplama ve temizlik de hizmete dahildir.

Güngören Gunestepe Sürdürülebilirlik ve Gıda İsrafını Azaltma

Güngören Gunestepe bölgesine yaptığımız servislerde tüketim verilerini kayıt altına alarak üretim miktarını her hafta yeniden kalibre ediyoruz. Böylece hem gıda israfı azalıyor hem de kurumların maliyeti düşüyor. Ambalajlarda geri dönüştürülebilir malzeme kullanımını artırıyor, çok kullanımlık gastronom kaplarla tek kullanımlık plastik miktarını düşürüyoruz.

Atık yağların lisanslı firmalara teslimi, organik atıkların ayrıştırılması ve enerji verimli ekipman kullanımı ISO 14001 çevre yönetim sistemimizin gereklerindendir. Güngören Gunestepe adresindeki kurumlara talep hâlinde yıllık sürdürülebilirlik raporu sunabiliyoruz.

Güngören Gunestepe Ev Yemekleri Servisi Müşteri Yorumları ve Referanslarımız

Güngören Gunestepe Ev Yemekleri Servisi hizmetimizi tercih eden kurumlar arasında üretim fabrikaları, sağlık kuruluşları, eğitim kurumları, dernekler, belediye birimleri, inşaat şantiyeleri ve aile şirketleri yer almaktadır. Müşterilerimizin büyük bölümü Özalp Catering ile en az 3 yıllık çalışma geçmişine sahiptir. Sözleşme yenileme oranımız %92 seviyesinde olup bu, Güngören Gunestepe Ev Yemekleri Servisi hizmetimizin sürdürülebilirliğinin en somut göstergesidir.

Müşteri yorumlarımızda en sık öne çıkan başlıklar; menü çeşitliliği, sıcaklık korunumu, paketleme kalitesi, servis personelinin nezaketi ve fatura şeffaflığıdır. Şikayet ve önerilerinizi ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi prosedürlerimiz çerçevesinde 24 saat içinde değerlendirir; çözümü 72 saat içinde size geri bildiririz. Güngören Gunestepe bölgesindeki referans listemizi talep ettiğinizde aynı sektördeki çalışan firmalardan örnekler paylaşabiliriz.

Güngören Gunestepe Hizmet Kategorilerimiz

Güngören Gunestepe bölgesinde sunduğumuz tüm hizmetleri inceleyebilirsiniz:

Sıkça Sorulan Sorular

1. Güngören Gunestepe Ev Yemekleri Servisi hizmetinde menüyü biz seçebilir miyiz?

Elbette. Aylık menü taslağı önceden paylaşılır, kurumun onayı ve değişiklik talepleri doğrultusunda kesinleştirilir.

2. Güngören Gunestepe için vejetaryen ve vegan menü var mı?

Her günkü menüde en az bir et içermeyen ana yemek bulunur; tamamen vegan program da diyetisyen onayıyla hazırlanabilir.

3. Güngören Gunestepe adresine teslimat saatini biz belirleyebilir miyiz?

Evet. Güngören Gunestepe rotamızdaki uygun zaman aralıkları içinde tercih ettiğiniz saati sabitliyoruz.

4. Sertifikalarınızı görebilir miyim?

ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001, ISO 45001, ISO 31000 ve ISO 10002 belgelerimizi sitemizdeki Sertifikalar sayfasından inceleyebilirsiniz.

5. Güngören Gunestepe bölgesinde deneme süresi uyguluyor musunuz?

İsteyen kurumlara bir haftalık deneme servisi sunuyoruz; memnuniyet sonrası sözleşmeye geçiliyor.

6. Güngören Gunestepe taşıma yemek hizmetinizde sıcaklık nasıl korunuyor?

Yemekler ısı yalıtımlı paslanmaz çelik termoslarda ve gastronom kaplarda 65°C üzerinde, soğuk ürünler ise 5°C altında taşınır. Her teslimatta sıcaklık ölçümü kayıt altına alınır.

7. Güngören Gunestepe Ev Yemekleri Servisi için teklif almak ne kadar sürüyor?

Talebinizi ilettikten sonra en geç 24 saat içinde Güngören Gunestepe adresine özel hazırlanmış menü ve fiyat teklifini paylaşıyoruz.

8. Yemek menülerini kim belirliyor?

Aylık menüler diyetisyenimiz ve aşçıbaşımız tarafından mevsim sebze-meyvelerine göre hazırlanır, müşterinin onayına sunulur.

9. Güngören Gunestepe bölgesinde kaç kişilik etkinliklere catering verebiliyorsunuz?

20 kişilik küçük toplantılardan 5.000 kişilik kongre ve festival organizasyonlarına kadar her ölçekte hizmet veriyoruz.

10. Güngören Gunestepe lunch box (kutu yemek) servisi yapıyor musunuz?

Toplantı, eğitim ve seyahat için tek kişilik bölmeli karton kutularda lunch box menüleri hazırlıyoruz.

11. Güngören Gunestepe bölgesine günlük yemek teslimatı yapıyor musunuz?

Evet, Güngören Gunestepe bölgesine pazartesi-cumartesi günleri arasında günlük taşıma yemek ve tabldot yemek teslimatı yapıyoruz. Pazar günleri talep doğrultusunda organizasyon hizmeti sağlıyoruz.

12. Güngören Gunestepe bölgesinde minimum kaç kişilik siparişleri alıyorsunuz?

Düzenli tabldot ve taşıma yemekte Güngören hattında 25 kişiden itibaren, diğer bölgelerde ise özel gün yemekleri için 50 kişiden itibaren hizmet veriyoruz.

13. Hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyorsunuz?

Nakit, havale/EFT, kredi kartı ve kurumsal cari hesap ödeme yöntemlerini kabul ediyoruz.

14. Güngören Gunestepe iftar yemeği menüsünde neler var?

İftariyelik tabağı, çorba, ana yemek, pilav, salata, hoşaf, su, ekmek ve tatlı (güllaç veya baklava) içeren standart menülerimizin yanında özel istek menüleri hazırlanabilir.

15. Güngören Gunestepe adresine kaç öğün servis yapabiliyorsunuz?

Sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemeği ve gece vardiyası olmak üzere günde dört öğüne kadar servis planlayabiliyoruz.

16. Güngören Gunestepe bölgesinde acil aynı gün sipariş mümkün mü?

Kapasitemiz uygunsa aynı gün servis yapabiliyoruz; bunun için sabah 09:00'a kadar telefonla iletişime geçmeniz gerekir.

17. Güngören Gunestepe Ev Yemekleri Servisi kapsamında personel desteği veriyor musunuz?

Servis elemanı, aşçı, bulaşıkçı ve kurulum ekibi talep doğrultusunda sağlanır; bu hizmet teklife ayrı kalem olarak eklenir.

18. Güngören Gunestepe tabldot yemek fiyatları ne kadar?

Güngören Gunestepe tabldot yemek fiyatları kişi sayısı, menü içeriği ve hizmet süresine göre değişir. Net fiyat teklifi için 0 533 394 34 08 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.

19. Güngören Gunestepe Ev Yemekleri Servisi için fatura ve ödeme düzeni nasıl?

Aylık dönemsel e-fatura kesiyoruz; ödeme vadesi sözleşmede belirlenir. Nakit, havale, kredi kartı ve cari hesap seçenekleri mevcuttur.

20. Güngören Gunestepe için ücretsiz numune veriyor musunuz?

Evet, Güngören Gunestepe bölgesindeki kurumsal taleplerde sözleşme öncesi ücretsiz numune tadımı düzenliyoruz.

Google Yorumları

Müşterilerimiz Ne Diyor?

5.0(3+ yorum)
Tüm yorumları Google'da gör
ZO
Zühtü Oral
Kaşıkcı Köyü Derneği Başkanı

"Özalp Yemek 450 kişilik toplu iftar programımıza sorunsuz bir şekilde yemek yapılması ve servisi için teşekkür ediyoruz. İlgi ve alaka için ayrıca teşekkürler. Kaşıkcı Köyü Derneği Başkanı."

CD
Cihan Durak
Dernek Yetkilisi

"Derneğimizin mevlidi için verdiğimiz toplu yemekte çok memnun kaldık. Zamanında teslim ve hijyenik paketleme için teşekkür ederiz."

BY
Binbirsoft Yazılım
Yazılım İş Ortağı

"Tuzla yemek firması, Tuzla tabldot yemek, Gebze yemek firması, Gebze tabldot yemek, Dilovası tabldot yemek, Dilovası catering, Dilovası yemek firması, Pendik yemek firması, Maltepe yemek firması, Kartal yemek firması ve tüm İstanbul'a özel yemek hizmeti veren değerli müşterimiz Özalp Yemek'e ve markaları Davet Sofrası'na başarılar diliyoruz."

Güngören Bölgesinde Diğer Yazılarımız

Güngören Gunestepe İçin Hemen Teklif Alın

Özalp Catering ekibi Güngören Gunestepe bölgesindeki yemek ihtiyacınız için size en uygun çözümü sunmaya hazır.

0 533 394 34 08