İstanbul Adalar Kinaliada Toplu Yemek Dağıtımı

İstanbul Adalar Kinaliada Toplu Yemek Dağıtımı hizmetimizle İstanbul Adalar Kinaliada adresine her gün taze yemek. Şeffaf fiyatlandırma, sözleşmeli çalışma, HACCP uyumlu üretim. Teklif için hemen iletişime geçin.

Bir kurumun yemek tedarikçisini değiştirmesi kolay bir karar değildir. İstanbul Adalar Kinaliada Toplu Yemek Dağıtımı arayan yöneticilerin sorduğu sorular bellidir: menü çeşitli mi, yemek sıcak geliyor mu, fiyat şeffaf mı, sorun çıkarsa kim muhatap? Bu yazıda İstanbul Adalar Kinaliada adresine verdiğimiz hizmeti bu dört başlık üzerinden, Adalar ilçesindeki saha deneyimimizle birlikte anlatıyoruz.

Bölge hakkında daha fazla bilgi için İstanbul Adalar Kinaliada Wikipedia sayfasını inceleyebilirsiniz.

İstanbul Adalar Kinaliada (Adalar) konumu — İstanbul Adalar Kinaliada Toplu Yemek Dağıtımı hizmet bölgemiz.

İstanbul Adalar Kinaliada Hijyen Denetimleri ve Gıda Güvenliği

Gıda güvenliği bizim için pazarlama söylemi değil, günlük operasyonun kendisidir. Üretim tesisimizde her partiden numune alınır ve 72 saat boyunca +4°C'de saklanır. Bağımsız akredite laboratuvarlarla yaptığımız periyodik mikrobiyolojik analizler, yüzey swap testleri ve su analizleri kayıt altındadır. İstanbul Adalar Kinaliada adresine giden her sevkiyatın sıcaklık kaydı dijital olarak tutulur ve talep hâlinde kuruma raporlanır.

Personelimiz portör muayeneleri, hijyen eğitimleri ve yıllık tazeleme programlarına tabidir. Mutfakta alerjen yönetimi ayrı bir prosedür olarak yürütülür; gluten, süt, yumurta, fındık ve deniz ürünü içeren yemekler ayrı ekipmanla hazırlanır ve etiketlenir. İstanbul Adalar Kinaliada bölgesindeki kurumların denetim ekiplerini üretim tesisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

İstanbul Adalar Kinaliada Toplu Yemek Dağıtımı Sözleşme Süreci Adım Adım

İstanbul Adalar Kinaliada Toplu Yemek Dağıtımı sürecimiz altı adımdan oluşur: (1) telefon veya form ile ilk temas, (2) yerinde keşif ve ihtiyaç analizi, (3) menü ve fiyat teklifinin hazırlanması, (4) ücretsiz numune tadımı, (5) sözleşme imzası ve servis takviminin oluşturulması, (6) ilk servis ve ilk hafta yakın takip. Tüm süreç genellikle 5 iş günü içinde tamamlanır.

Sözleşmede menü içeriği, gramajlar, teslim saatleri, fiyat güncelleme koşulları, iptal ve fesih şartları ile cezai hükümler açıkça yer alır. İstanbul Adalar Kinaliada bölgesindeki kurumların satın alma birimleri için teklif dosyamız; referans listesi, sertifika kopyaları, kapasite raporu ve örnek menü programını içerir.

İstanbul Adalar Kinaliada Toplu Yemek Dağıtımı Hizmetimizin Kapsamı

İstanbul Adalar Kinaliada Toplu Yemek Dağıtımı kapsamında günlük menü planlaması, hammadde tedariği, üretim, paketleme, lojistik, servis ve gerektiğinde profesyonel personel desteğini tek elden sunuyoruz. Adalar bölgesinde günde ortalama 10.000 öğüne yakın yemek üretim ve dağıtımı yapan tesisimiz; sıcaklık kontrollü araç filosu, gastronom kaplar ve termoboxlarla teslimat yapar. Hizmet süreci; talep formu, ihtiyaç analizi, menü tasarımı, numune tadımı, sözleşme, üretim ve servis aşamalarından oluşur. İstanbul Adalar Kinaliada Toplu Yemek Dağıtımı arayan kurumlar için ücretsiz numune servisi sunuyoruz.

İstanbul Adalar Kinaliada bölgesinde verdiğimiz hizmetler arasında tabldot yemek, taşıma yemek (taşımalı yemek), toplu yemek, sulu yemek, lunch box, mevlit pilavı, iftar yemeği, kokteyl, açılış, lansman, kongre, sempozyum, seminer, konferans, kurul kahvaltısı ve uzmanlık yemeği bulunur. Her hizmet kolu için ayrı menü mühendisliği yapılır, mevsime ve kuruma göre özelleştirilir. İstanbul Adalar Kinaliada Toplu Yemek Dağıtımı ihtiyacınız için tek bir telefonla tüm operasyonu Özalp Catering'e devredebilirsiniz.

İstanbul Adalar Kinaliada Tabldot Yemek ve Toplu Yemek

İstanbul Adalar Kinaliada tabldot yemek hizmetimiz; çorba, ana yemek, yardımcı yemek (pilav/makarna), salata veya tatlı şeklinde dört kap olarak servise sunulur. Haftalık ve aylık olarak yenilenen menülerimiz, diyetisyen onaylı kalori ve besin değeri hesaplaması ile hazırlanır. İstanbul Adalar Kinaliada bölgesindeki işletmeler için tabldot yemek fiyatları kişi sayısına, menü içeriğine ve hizmet sıklığına göre değişir; net bir tabldot yemek fiyatı için lütfen bizimle iletişime geçin.

Toplu yemek üretiminde standart kalite ve aynı lezzeti her gün sunmak en büyük önceliğimizdir. İstanbul Adalar Kinaliada toplu yemek hizmeti, 50 kişiden 5.000 kişiye kadar her ölçekte talebi karşılayabilecek kapasitedeki mutfağımız sayesinde sorunsuz işler. Sulu yemek başta olmak üzere sıcaklık ve hijyen denetimi sürekli yapılan ürünlerimiz, termobox ve gastronom kaplarda HACCP uyumlu olarak İstanbul Adalar Kinaliada adresine ulaştırılır.

İstanbul Adalar Kinaliada Toplu Yemek Dağıtımı Üretim Mutfağımız ve Lojistik Altyapı

İstanbul Adalar Kinaliada bölgesine hizmet veren üretim mutfağımız Tuzla Orhanlı'da yer almakta; günde 10.000 öğüne yakın yemek üretebilecek kapasitede tasarlanmıştır. Mutfağımızda et ön hazırlık, sebze ön hazırlık, sıcak pişirme, soğuk pişirme, pasta-tatlı, paketleme ve sevkiyat olmak üzere ayrılmış 7 farklı üretim hattı bulunur. Çapraz kontaminasyonun önüne geçmek amacıyla ürün hareketi tek yönlüdür ve her hat kendi başına havalandırma ve sıcaklık kontrolüne sahiptir.

Adalar ilçesine ve İstanbul Adalar Kinaliada adresine sevkiyat yapan araç filomuzda; iç hacmi paslanmaz çelik kaplı, dijital sıcaklık kayıt cihazıyla donatılmış sıcak-soğuk bölmeli kapalı kasa kamyonetler bulunur. Her sevkiyat öncesi araçlar dezenfekte edilir, şoför ve servis personeli portör muayene ve hijyen eğitim belgelerini araçta bulundurur. Lojistik planlamamız sayesinde İstanbul Adalar Kinaliada adresine yemek; öğle servisleri için 11:30-12:30, akşam servisleri için 17:30-18:30 saat aralığında, soğuk zinciri ve sıcak zinciri korunmuş şekilde teslim edilir.

İstanbul Adalar Kinaliada Toplu Yemek Dağıtımı Olarak Hizmet Anlayışımız

Özalp Catering olarak İstanbul Adalar Kinaliada bölgesinde uzun yıllardır kurumsal ve bireysel müşterilere yönelik geniş kapsamlı yemek hizmeti sunuyoruz. Adalar ilçesinin tamamında olduğu gibi İstanbul Adalar Kinaliada adresinde de tabldot yemek, taşıma yemek, toplu yemek, sulu yemek, paket yemek ve catering hizmeti başlıkları altında sürekli, düzenli ve hijyenik bir yemek hizmeti sağlıyoruz. İstanbul Adalar Kinaliada Toplu Yemek Dağıtımı arayışındaki şirketlere, kurumlara ve organizasyon sahiplerine güvenilir, ölçeklenebilir ve gıda güvenliği sertifikalı bir çözüm sunuyoruz.

Tuzla Orhanlı'daki merkez üretim tesisimizden İstanbul Adalar Kinaliada adresine sıcaklık zinciri korunarak yapılan teslimatlar, ISO 22000 gıda güvenliği yönetim sistemimizin getirdiği prosedürlerle gerçekleştirilir. İstanbul Adalar Kinaliada bölgesinde faaliyet gösteren fabrikalar, ofisler, şantiyeler, okullar, hastaneler, yurtlar ve özel etkinlik organizatörleri için hazırladığımız menüler, mevsim sebzeleri, taze et ürünleri ve yerli üretici tedariği ile zenginleştirilir. Bu sayede İstanbul Adalar Kinaliada Toplu Yemek Dağıtımı talebinizi karşılarken hem damağınıza hem bütçenize uygun esnek seçenekler oluşturuyoruz.

İstanbul Adalar Kinaliada ile Adalar Genelinde Lojistik Ağımız

Adalar ilçesi ve çevresinde kurduğumuz dağıtım ağı, sabah üretim çıkışından itibaren rotalanmış sevkiyat planına göre çalışır. İstanbul Adalar Kinaliada adresi bu rota üzerinde belirlenmiş bir zaman aralığına sahiptir; teslimat saatinde sapma olması hâlinde kurum yetkilisine otomatik bilgilendirme yapılır. Yedek araç ve yedek üretim hattı planımız, olası bir arıza durumunda servisin aksamamasını sağlar.

Yoğun günlerde İstanbul Adalar Kinaliada bölgesine birden fazla sefer düzenleyebiliyor, öğle ve akşam servislerini ayrı ayrı planlayabiliyoruz. Gece vardiyası bulunan işletmeler için 22:00 sonrası teslimat da mümkündür. Bu esneklik, üretim kapasitemizin ve araç filomuzun bölgeye yakınlığı sayesinde ek maliyet doğurmadan sunulabilmektedir.

İstanbul Adalar Kinaliada İçin Hemen Teklif Alın

İstanbul Adalar Kinaliada bölgesinde günlük, haftalık veya aylık yemek hizmeti ihtiyacınız için bizimle 0 533 394 34 08 numaralı telefondan veya info@ozalpyemek.com adresinden iletişime geçebilirsiniz. Talebinizi aldıktan sonra en geç 24 saat içinde size özel hazırlanmış teklif belgesini, örnek menü programını ve numune tadımı randevusunu paylaşırız. İstanbul Adalar Kinaliada adresine kadar gelir, mutfak ve yemekhane alanınızı ücretsiz olarak inceler, ihtiyacınıza en uygun çözümü sunarız.

Özalp Catering olarak Tuzla'dan yola çıktığımız ilk günden bu yana sloganımız; "Her gün taze, her gün lezzetli" olmuştur. İstanbul Adalar Kinaliada bölgesinde de aynı prensiple çalışıyor; sağlıklı, güvenli, ekonomik ve müşteri memnuniyeti odaklı bir yemek hizmeti sunuyoruz. Sizi de uzun soluklu çözüm ortakları arasında görmekten mutluluk duyarız.

İstanbul Adalar Kinaliada İftar Yemeği ve Ramazan Organizasyonları

Ramazan ayında İstanbul Adalar Kinaliada iftar yemeği firması olarak kurumsal iftar davetleri, dernek iftarları, belediye iftar çadırları, mahalle iftarları ve aile iftar programları için özel menüler hazırlıyoruz. İftar menülerimiz; iftariyelik (zeytin, peynir, hurma, pastırma, reçel), çorba, ana yemek, pilav, salata, hoşaf veya komposto, su, ekmek ve tatlı (genellikle güllaç veya baklava) içerir. İstanbul Adalar Kinaliada iftar organizasyonu yemeği firması olarak hem ekonomik hem prestijli menü seçenekleri sunuyoruz.

İstanbul Adalar Kinaliada Toplu Yemek Dağıtımı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İstanbul Adalar Kinaliada Toplu Yemek Dağıtımı seçerken; firmanın üretim tesisi sertifikaları (ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001, ISO 45001), referansları, taşıma araç filosu, mutfak ekibinin tecrübesi, menü çeşitliliği, fiyat şeffaflığı ve kriz anlarındaki esnekliği değerlendirilmelidir. Catering fiyatları her firmanın hizmet kapsamına göre değişir; en düşük catering fiyatı her zaman en doğru tercih değildir. Hizmet kalitesi, sürdürülebilirlik ve sağlık güvencesi göz önünde bulundurularak karar verilmelidir.

Özalp Catering, İstanbul Adalar Kinaliada bölgesindeki tüm kurumlara ücretsiz numune servisi ve ücretsiz menü tasarımı sunar. Talebiniz üzerine üretim tesisimizi yerinde gezebilir, mutfak ekibimizle tanışabilir ve çalışma sistemimizi yakından inceleyebilirsiniz. Şeffaf bir yemek hizmeti süreci için kapımız her zaman müşterilerimize açıktır.

İstanbul Adalar Kinaliada Ramazan ve Dini Günlerde Yoğunluk Planlaması

Ramazan ayı, kandiller, bayramlar ve mevlit dönemleri İstanbul Adalar Kinaliada bölgesinde yemek talebinin en yoğunlaştığı zamanlardır. Bu dönemlerde kapasite planlamasını en az üç hafta önceden yapar, ek üretim vardiyası ve ek araç tahsis ederiz. Erken rezervasyon yapan kurumlara hem fiyat avantajı hem de teslimat saati önceliği sağlanır.

İftar ve sahur servislerinde saat hassasiyeti kritiktir; İstanbul Adalar Kinaliada adresine iftar vaktinden en az 45 dakika önce teslimat yaparız. Mevlit ve hayır yemeklerinde ise cami çıkış saati esas alınarak sıcak servis planlanır, tek kişilik kapalı kaselerde hijyenik dağıtım tercih edilir.

İstanbul Adalar Kinaliada Toplu Yemek Dağıtımı Menü Çeşitliliği ve Mevsim Konsepti

İstanbul Adalar Kinaliada adresine sunduğumuz menüler 4 haftalık döngülerle hazırlanır ve her hafta birbirinden farklı 24 ana yemek alternatifi içerir. Türk mutfağının en sevilen klasiklerinin yanı sıra Akdeniz, Ege, Karadeniz ve Güneydoğu yöresel lezzetleri haftalık olarak menüye eklenir. Vejetaryen ve vegan müşterileri için her gün en az bir adet et içermeyen ana yemek alternatifi bulunur. Diyabet, glutensiz, laktozsuz ve düşük sodyumlu özel menüler ek talep doğrultusunda diyetisyen onayı ile hazırlanır.

İstanbul Adalar Kinaliada mevsim konseptimizde ilkbaharda bezelye, enginar, taze fasulye; yazın patlıcan, biber, kabak; sonbaharda mantar, kestane, ayva; kışın ise lahana, pırasa, kereviz ön plandadır. Pirinç pilavı, bulgur pilavı, makarna ve patates ürünleri yıl boyunca farklı versiyonlarda servis edilir. Salata bar konseptimizle birlikte mevsim yeşillikleri, kuru baklagiller ve farklı sos seçenekleri günlük olarak hazırlanır. İstanbul Adalar Kinaliada bölgesindeki tüm müşterilerimizden aylık olarak menü memnuniyet anketi alır; gelen geri bildirimlere göre menü revize ederiz.

İstanbul Adalar Kinaliada Sürdürülebilirlik ve Gıda İsrafını Azaltma

İstanbul Adalar Kinaliada bölgesine yaptığımız servislerde tüketim verilerini kayıt altına alarak üretim miktarını her hafta yeniden kalibre ediyoruz. Böylece hem gıda israfı azalıyor hem de kurumların maliyeti düşüyor. Ambalajlarda geri dönüştürülebilir malzeme kullanımını artırıyor, çok kullanımlık gastronom kaplarla tek kullanımlık plastik miktarını düşürüyoruz.

Atık yağların lisanslı firmalara teslimi, organik atıkların ayrıştırılması ve enerji verimli ekipman kullanımı ISO 14001 çevre yönetim sistemimizin gereklerindendir. İstanbul Adalar Kinaliada adresindeki kurumlara talep hâlinde yıllık sürdürülebilirlik raporu sunabiliyoruz.

İstanbul Adalar Kinaliada Mevlit Pilavı ve Geleneksel Mevlit Yemeği

Mevlit pilavı, Türk kültürünün vazgeçilmez geleneklerinden biridir. İstanbul Adalar Kinaliada mevlit pilavı talepleriniz için Özalp Catering, tavuklu pirinç pilavı, etli nohut, ayran, baklava veya tatlı, ekmek ve servis ekipmanları dahil komple bir mevlit menüsü sunar. Mevlit pilavı yapan firma seçerken; pirinç kalitesi, tavuğun günlük olarak pişirilmesi, sunum hijyeni ve teslim saatine sadakat en temel ölçütlerdir. İstanbul Adalar Kinaliada bölgesindeki camilerde, evlerde, dernek lokallerinde ve mezarlık girişlerinde mevlit servisleri gerçekleştiriyoruz.

Düğün için mevlit pilavı, kına için mevlit pilavı, nişan için mevlit pilavı ve piknik için mevlit pilavı gibi farklı vesilelerde de hizmet veriyoruz. Mevlit pilavı imalatçısı olarak hem hazır karton kaselerde tek kişilik porsiyon, hem de açık büfe servis kazanlarında sıcak servis modellerimiz mevcuttur.

İstanbul Adalar Kinaliada Hizmet Kategorilerimiz

İstanbul Adalar Kinaliada bölgesinde sunduğumuz tüm hizmetleri inceleyebilirsiniz:

Sıkça Sorulan Sorular

1. İstanbul Adalar Kinaliada şantiye için tabldot yemek servisi veriyor musunuz?

Evet. İstanbul Adalar Kinaliada bölgesindeki inşaat şantiyelerine günlük sıcak tabldot yemek ve sulu yemek teslimatı yapıyoruz.

2. İstanbul Adalar Kinaliada için ücretsiz numune veriyor musunuz?

Evet, İstanbul Adalar Kinaliada bölgesindeki kurumsal taleplerde sözleşme öncesi ücretsiz numune tadımı düzenliyoruz.

3. Sipariş için ne kadar önceden haber vermem gerekir?

İstanbul Adalar Kinaliada tabldot ve taşıma yemek için en az 24 saat önceden, organizasyon ve mevlit servisleri için 2-3 gün önceden talep iletmenizi öneriyoruz. Acil siparişler için lütfen telefonla iletişime geçin.

4. İstanbul Adalar Kinaliada Toplu Yemek Dağıtımı olarak diyet ve özel menü hazırlıyor musunuz?

Evet. Diyabet, glutensiz, vegan, vejetaryen, dini hassasiyetler ve alerjen kontrollü menüler diyetisyen onayı ile hazırlanabilir.

5. İstanbul Adalar Kinaliada catering firması olarak organizasyon ekipmanı sağlıyor musunuz?

Evet, masa, sandalye, masa örtüsü, sunum standı, chafing dish, peçete, çatal-bıçak-tabak, garson ve aşçı dahil komple turn-key catering hizmeti sunuyoruz.

6. İstanbul Adalar Kinaliada için vejetaryen ve vegan menü var mı?

Her günkü menüde en az bir et içermeyen ana yemek bulunur; tamamen vegan program da diyetisyen onayıyla hazırlanabilir.

7. İstanbul Adalar Kinaliada Toplu Yemek Dağıtımı kapsamında personel desteği veriyor musunuz?

Servis elemanı, aşçı, bulaşıkçı ve kurulum ekibi talep doğrultusunda sağlanır; bu hizmet teklife ayrı kalem olarak eklenir.

8. İstanbul Adalar Kinaliada bölgesinde acil aynı gün sipariş mümkün mü?

Kapasitemiz uygunsa aynı gün servis yapabiliyoruz; bunun için sabah 09:00'a kadar telefonla iletişime geçmeniz gerekir.

9. İstanbul Adalar Kinaliada Toplu Yemek Dağıtımı olarak hangi hizmetleri sunuyorsunuz?

İstanbul Adalar Kinaliada adresinde tabldot yemek, taşıma yemek, toplu yemek, sulu yemek, paket yemek, mevlit pilavı, iftar yemeği, lunch box, kokteyl, açılış, lansman ve tüm organizasyon catering hizmetlerini sunuyoruz.

10. İstanbul Adalar Kinaliada Toplu Yemek Dağıtımı için teklif almak ne kadar sürüyor?

Talebinizi ilettikten sonra en geç 24 saat içinde İstanbul Adalar Kinaliada adresine özel hazırlanmış menü ve fiyat teklifini paylaşıyoruz.

11. İstanbul Adalar Kinaliada Toplu Yemek Dağıtımı hizmetinde porsiyon gramajları nedir?

Ana yemek 200-250 gr, yardımcı yemek 150-180 gr, çorba 300 ml, salata 100 gr standardında servis yapıyoruz; kurum talebine göre gramajlar artırılabilir.

12. İstanbul Adalar Kinaliada bölgesinde kaç kişilik etkinliklere catering verebiliyorsunuz?

20 kişilik küçük toplantılardan 5.000 kişilik kongre ve festival organizasyonlarına kadar her ölçekte hizmet veriyoruz.

13. İstanbul Adalar Kinaliada Toplu Yemek Dağıtımı için fatura ve ödeme düzeni nasıl?

Aylık dönemsel e-fatura kesiyoruz; ödeme vadesi sözleşmede belirlenir. Nakit, havale, kredi kartı ve cari hesap seçenekleri mevcuttur.

14. İstanbul Adalar Kinaliada Toplu Yemek Dağıtımı hizmetinde menüyü biz seçebilir miyiz?

Elbette. Aylık menü taslağı önceden paylaşılır, kurumun onayı ve değişiklik talepleri doğrultusunda kesinleştirilir.

15. İstanbul Adalar Kinaliada mevlit pilavı için servis personeli geliyor mu?

Talep edilmesi durumunda servis personeli, kazan, kepçe ve dağıtım ekipmanı dahil komple mevlit servisi sağlıyoruz.

16. İstanbul Adalar Kinaliada hastane açılış yemeği için özel menüler var mı?

Hastane açılış organizasyon yemekleri için protokol uyumlu, sade ve prestijli kokteyl ile açık büfe seçeneklerimiz mevcuttur.

17. İstanbul Adalar Kinaliada taşıma yemek hizmetinizde sıcaklık nasıl korunuyor?

Yemekler ısı yalıtımlı paslanmaz çelik termoslarda ve gastronom kaplarda 65°C üzerinde, soğuk ürünler ise 5°C altında taşınır. Her teslimatta sıcaklık ölçümü kayıt altına alınır.

18. İstanbul Adalar Kinaliada açılış organizasyonu için kokteyl yemeği menüsü hazırlıyor musunuz?

Evet. Kanepe, mini sandviç, mini börek, meze çeşitleri, sushi, sıcak ordövr, tatlı ve içecek istasyonları ile zengin kokteyl menüleri hazırlıyoruz.

19. İstanbul Adalar Kinaliada lunch box (kutu yemek) servisi yapıyor musunuz?

Toplantı, eğitim ve seyahat için tek kişilik bölmeli karton kutularda lunch box menüleri hazırlıyoruz.

20. İstanbul Adalar Kinaliada bölgesinde deneme süresi uyguluyor musunuz?

İsteyen kurumlara bir haftalık deneme servisi sunuyoruz; memnuniyet sonrası sözleşmeye geçiliyor.

Google Yorumları

Müşterilerimiz Ne Diyor?

5.0(3+ yorum)
Tüm yorumları Google'da gör
ZO
Zühtü Oral
Kaşıkcı Köyü Derneği Başkanı

"Özalp Yemek 450 kişilik toplu iftar programımıza sorunsuz bir şekilde yemek yapılması ve servisi için teşekkür ediyoruz. İlgi ve alaka için ayrıca teşekkürler. Kaşıkcı Köyü Derneği Başkanı."

CD
Cihan Durak
Dernek Yetkilisi

"Derneğimizin mevlidi için verdiğimiz toplu yemekte çok memnun kaldık. Zamanında teslim ve hijyenik paketleme için teşekkür ederiz."

BY
Binbirsoft Yazılım
Yazılım İş Ortağı

"Tuzla yemek firması, Tuzla tabldot yemek, Gebze yemek firması, Gebze tabldot yemek, Dilovası tabldot yemek, Dilovası catering, Dilovası yemek firması, Pendik yemek firması, Maltepe yemek firması, Kartal yemek firması ve tüm İstanbul'a özel yemek hizmeti veren değerli müşterimiz Özalp Yemek'e ve markaları Davet Sofrası'na başarılar diliyoruz."

Adalar Bölgesinde Diğer Yazılarımız

İstanbul Adalar Kinaliada İçin Hemen Teklif Alın

Özalp Catering ekibi İstanbul Adalar Kinaliada bölgesindeki yemek ihtiyacınız için size en uygun çözümü sunmaya hazır.

0 533 394 34 08