İstanbul Ataşehir İnonu Düğün Yemekleri

İstanbul Ataşehir İnonu Düğün Yemekleri: 4 haftalık dönen menü, diyetisyen onaylı kalori planı, termobox ile sıcak teslimat. 50 kişiden 5.000 kişiye kadar hizmet. Detaylı bilgi için arayın.

İstanbul Ataşehir İnonu organizasyon yemeği hizmeti ihtiyacınız için İstanbul Ataşehir İnonu bölgesine düzenli servis yapıyoruz. İstanbul Ataşehir İnonu Düğün Yemekleri kapsamında günlük menü planlaması, üretim, paketleme, sıcaklık kontrollü lojistik ve gerektiğinde servis personeli desteğini tek sözleşmeyle sağlıyoruz. Aşağıda İstanbul Ataşehir İnonu için hazırladığımız hizmet kapsamını, örnek menüleri, fiyat modelini ve sıkça sorulan soruları bulacaksınız.

Bölge hakkında daha fazla bilgi için İstanbul Ataşehir İnonu Wikipedia sayfasını inceleyebilirsiniz.

İstanbul Ataşehir İnonu (Ataşehir) konumu — İstanbul Ataşehir İnonu Düğün Yemekleri hizmet bölgemiz.

İstanbul Ataşehir İnonu ve Çevresinde Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Özalp Catering olarak Ataşehir ilçesinin tamamına ve özellikle İstanbul Ataşehir İnonu ve çevresine günlük düzenli yemek teslimatı yapıyoruz. Bunun yanı sıra Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Gebze, Dilovası, Çayırova, Darıca, Sancaktepe, Sultanbeyli, Kurtköy, Şekerpınar ve civar bölgelere taşıma yemek ve tabldot yemek hizmeti veriyoruz. Mevlit, açılış, kokteyl, lansman, davet ve organizasyon yemeği hizmetlerimizi ise tüm İstanbul ve yakın çevresine ulaştırıyoruz.

İstanbul Ataşehir İnonu İftar Yemeği ve Ramazan Organizasyonları

Ramazan ayında İstanbul Ataşehir İnonu iftar yemeği firması olarak kurumsal iftar davetleri, dernek iftarları, belediye iftar çadırları, mahalle iftarları ve aile iftar programları için özel menüler hazırlıyoruz. İftar menülerimiz; iftariyelik (zeytin, peynir, hurma, pastırma, reçel), çorba, ana yemek, pilav, salata, hoşaf veya komposto, su, ekmek ve tatlı (genellikle güllaç veya baklava) içerir. İstanbul Ataşehir İnonu iftar organizasyonu yemeği firması olarak hem ekonomik hem prestijli menü seçenekleri sunuyoruz.

İstanbul Ataşehir İnonu Taşıma Yemek (Taşımalı Yemek) Hizmeti

Taşıma yemek, kendi mutfağı olmayan ya da kendi mutfağında yemek üretmek istemeyen kurumlar için en ekonomik ve pratik çözümdür. İstanbul Ataşehir İnonu taşıma yemek hizmetimizde günlük üretilen yemekler, ısı yalıtımlı paslanmaz çelik termoslarda ve gastronom kaplarda, soğuk zinciri ve sıcak zinciri korunarak teslim edilir. Ataşehir bölgesinde günde ortalama 10.000 öğüne yakın taşıma yemek dağıtımı yapıyoruz; bu deneyim İstanbul Ataşehir İnonu taşıma yemek firması olarak bize ciddi bir lojistik üstünlük sağlıyor.

Taşıma yemekçi seçiminde kurumların en çok dikkat etmesi gereken nokta, hijyenik koşullar ve sıcaklık standartlarıdır. Sıcak yemeklerin 65°C üzerinde, soğuk yemeklerin 5°C altında teslim edilmesi gıda güvenliği için zorunludur. İstanbul Ataşehir İnonu adresine yaptığımız her teslimatta sıcaklık ölçümü kayıt altına alınır; gün sonunda kurumumuza dijital raporlama olarak iletilir.

İstanbul Ataşehir İnonu Okul, Yurt ve Kurs Merkezleri İçin Yemek Hizmeti

İstanbul Ataşehir İnonu bölgesindeki okullar, etüt merkezleri, yurtlar ve kurs binaları için çocuk ve genç beslenmesine uygun menüler hazırlıyoruz. Bu menülerde şeker ve tuz oranı düşürülür, kalsiyum ve protein içeriği artırılır, kızartma yerine fırın teknikleri tercih edilir. Milli Eğitim beslenme ilkelerine uygun kalori aralıkları diyetisyenimiz tarafından hesaplanır ve veli bilgilendirme listesi olarak paylaşılır.

Okul servislerinde en kritik nokta zamanlamadır. Teneffüs süresinin kısıtlı olması nedeniyle İstanbul Ataşehir İnonu adresindeki eğitim kurumlarına yemek, servis saatinden 20 dakika önce teslim edilir ve kurulum tamamlanır. Talep hâlinde servis personeli ve bulaşık desteği de sağlanır.

İstanbul Ataşehir İnonu Düğün, Nişan ve Özel Gün Yemekleri

İstanbul Ataşehir İnonu bölgesinde düzenlenen düğün, nişan, kına, sünnet ve yıldönümü organizasyonları için açık büfe, set menü ve kokteyl konseptlerinde catering hizmeti veriyoruz. Menü tasarımı davetli sayısına, mekânın mutfak imkânlarına ve bütçeye göre birlikte kurgulanır. Sıcak yemek istasyonları, canlı pişirme köşeleri, tatlı büfesi ve içecek istasyonları isteğe bağlı olarak eklenir.

Özel gün organizasyonlarında sunum en az lezzet kadar önemlidir. İstanbul Ataşehir İnonu adresindeki etkinlikleriniz için masa örtüsü, sunum ekipmanı, chafing dish, dekoratif tabaklama ve üniformalı servis ekibi dahil bir paket sunuyoruz. Etkinlik sonrası toplama ve temizlik de hizmete dahildir.

İstanbul Ataşehir İnonu Düğün Yemekleri Olarak Hizmet Anlayışımız

Özalp Catering olarak İstanbul Ataşehir İnonu bölgesinde uzun yıllardır kurumsal ve bireysel müşterilere yönelik geniş kapsamlı yemek hizmeti sunuyoruz. Ataşehir ilçesinin tamamında olduğu gibi İstanbul Ataşehir İnonu adresinde de tabldot yemek, taşıma yemek, toplu yemek, sulu yemek, paket yemek ve catering hizmeti başlıkları altında sürekli, düzenli ve hijyenik bir yemek hizmeti sağlıyoruz. İstanbul Ataşehir İnonu Düğün Yemekleri arayışındaki şirketlere, kurumlara ve organizasyon sahiplerine güvenilir, ölçeklenebilir ve gıda güvenliği sertifikalı bir çözüm sunuyoruz.

Tuzla Orhanlı'daki merkez üretim tesisimizden İstanbul Ataşehir İnonu adresine sıcaklık zinciri korunarak yapılan teslimatlar, ISO 22000 gıda güvenliği yönetim sistemimizin getirdiği prosedürlerle gerçekleştirilir. İstanbul Ataşehir İnonu bölgesinde faaliyet gösteren fabrikalar, ofisler, şantiyeler, okullar, hastaneler, yurtlar ve özel etkinlik organizatörleri için hazırladığımız menüler, mevsim sebzeleri, taze et ürünleri ve yerli üretici tedariği ile zenginleştirilir. Bu sayede İstanbul Ataşehir İnonu Düğün Yemekleri talebinizi karşılarken hem damağınıza hem bütçenize uygun esnek seçenekler oluşturuyoruz.

İstanbul Ataşehir İnonu İçin Hemen Teklif Alın

İstanbul Ataşehir İnonu bölgesinde günlük, haftalık veya aylık yemek hizmeti ihtiyacınız için bizimle 0 533 394 34 08 numaralı telefondan veya info@ozalpyemek.com adresinden iletişime geçebilirsiniz. Talebinizi aldıktan sonra en geç 24 saat içinde size özel hazırlanmış teklif belgesini, örnek menü programını ve numune tadımı randevusunu paylaşırız. İstanbul Ataşehir İnonu adresine kadar gelir, mutfak ve yemekhane alanınızı ücretsiz olarak inceler, ihtiyacınıza en uygun çözümü sunarız.

Özalp Catering olarak Tuzla'dan yola çıktığımız ilk günden bu yana sloganımız; "Her gün taze, her gün lezzetli" olmuştur. İstanbul Ataşehir İnonu bölgesinde de aynı prensiple çalışıyor; sağlıklı, güvenli, ekonomik ve müşteri memnuniyeti odaklı bir yemek hizmeti sunuyoruz. Sizi de uzun soluklu çözüm ortakları arasında görmekten mutluluk duyarız.

İstanbul Ataşehir İnonu Düğün Yemekleri Hizmetimizin Kapsamı

İstanbul Ataşehir İnonu Düğün Yemekleri kapsamında günlük menü planlaması, hammadde tedariği, üretim, paketleme, lojistik, servis ve gerektiğinde profesyonel personel desteğini tek elden sunuyoruz. Ataşehir bölgesinde günde ortalama 10.000 öğüne yakın yemek üretim ve dağıtımı yapan tesisimiz; sıcaklık kontrollü araç filosu, gastronom kaplar ve termoboxlarla teslimat yapar. Hizmet süreci; talep formu, ihtiyaç analizi, menü tasarımı, numune tadımı, sözleşme, üretim ve servis aşamalarından oluşur. İstanbul Ataşehir İnonu Düğün Yemekleri arayan kurumlar için ücretsiz numune servisi sunuyoruz.

İstanbul Ataşehir İnonu bölgesinde verdiğimiz hizmetler arasında tabldot yemek, taşıma yemek (taşımalı yemek), toplu yemek, sulu yemek, lunch box, mevlit pilavı, iftar yemeği, kokteyl, açılış, lansman, kongre, sempozyum, seminer, konferans, kurul kahvaltısı ve uzmanlık yemeği bulunur. Her hizmet kolu için ayrı menü mühendisliği yapılır, mevsime ve kuruma göre özelleştirilir. İstanbul Ataşehir İnonu Düğün Yemekleri ihtiyacınız için tek bir telefonla tüm operasyonu Özalp Catering'e devredebilirsiniz.

İstanbul Ataşehir İnonu Fiyatlandırma Modeli ve Bütçe Planlaması

İstanbul Ataşehir İnonu Düğün Yemekleri fiyatlandırmasında üç ana model uyguluyoruz: kişi başı sabit fiyat, kap sayısına göre kademeli fiyat ve toplam sözleşme bedeli üzerinden aylık sabit fatura. Kişi sayısı arttıkça birim maliyet düştüğü için, 100 kişinin üzerindeki taleplerde belirgin bir indirim ortaya çıkar. Gıda maliyetlerindeki dalgalanmalara karşı sözleşmelerimize dönemsel fiyat güncelleme maddesi koyar, sürprizli zamlar yerine önceden bildirilen şeffaf bir artış takvimi uygularız.

Bütçe planlaması yaparken kurumlara genellikle üç senaryolu bir tablo sunuyoruz: ekonomik menü, standart menü ve zengin menü. Her senaryoda gramajlar, kap sayısı ve tahmini aylık toplam açıkça yazılıdır. İstanbul Ataşehir İnonu bölgesindeki muhasebe departmanları için e-fatura, cari hesap takibi ve aylık tüketim raporu standart olarak sunulur.

İstanbul Ataşehir İnonu Bölgesinde Sıkça Karşılaşılan Sorunlar ve Çözümlerimiz

Kurumların yemek tedarikinde en sık yaşadığı sorunlar; yemeğin soğuk gelmesi, porsiyon yetersizliği, menü tekrarı, iletişim kopukluğu ve fatura belirsizliğidir. İstanbul Ataşehir İnonu Düğün Yemekleri hizmetimizde bu beş başlığın her biri için önlem tanımlıdır: sıcaklık için çift cidarlı termos ve ölçüm kaydı, porsiyon için tartılı gramaj kontrolü, menü tekrarı için 4 haftalık döngü, iletişim için tek muhatap müşteri temsilcisi, fatura için aylık dökümlü raporlama.

Bir aksaklık yaşandığında çözüm süremiz azami 24 saattir. İstanbul Ataşehir İnonu adresindeki yetkiliye günlük servis sonrası kısa bir memnuniyet sorgusu iletilir; iki gün üst üste düşük puan alan bir yemek menüden çıkarılır. Bu geri bildirim döngüsü, hizmetin zamanla bölgeye ve kuruma özgü hâle gelmesini sağlar.

İstanbul Ataşehir İnonu Tabldot Yemek ve Toplu Yemek

İstanbul Ataşehir İnonu tabldot yemek hizmetimiz; çorba, ana yemek, yardımcı yemek (pilav/makarna), salata veya tatlı şeklinde dört kap olarak servise sunulur. Haftalık ve aylık olarak yenilenen menülerimiz, diyetisyen onaylı kalori ve besin değeri hesaplaması ile hazırlanır. İstanbul Ataşehir İnonu bölgesindeki işletmeler için tabldot yemek fiyatları kişi sayısına, menü içeriğine ve hizmet sıklığına göre değişir; net bir tabldot yemek fiyatı için lütfen bizimle iletişime geçin.

Toplu yemek üretiminde standart kalite ve aynı lezzeti her gün sunmak en büyük önceliğimizdir. İstanbul Ataşehir İnonu toplu yemek hizmeti, 50 kişiden 5.000 kişiye kadar her ölçekte talebi karşılayabilecek kapasitedeki mutfağımız sayesinde sorunsuz işler. Sulu yemek başta olmak üzere sıcaklık ve hijyen denetimi sürekli yapılan ürünlerimiz, termobox ve gastronom kaplarda HACCP uyumlu olarak İstanbul Ataşehir İnonu adresine ulaştırılır.

İstanbul Ataşehir İnonu Bölgesinin Yemek İhtiyacı ve Bizim Yaklaşımımız

İstanbul Ataşehir İnonu, Ataşehir ilçesinin gündelik hayatında kendine özgü bir ritme sahiptir. Bölgedeki işletmelerin vardiya saatleri, okulların ders programı, cami ve dernek etkinliklerinin yoğunlaştığı günler ile hafta sonu organizasyon trafiği birbirinden farklı beslenme ihtiyaçları doğurur. İstanbul Ataşehir İnonu Düğün Yemekleri planlamamızı yaparken bu yerel ritmi veri olarak kullanırız: teslimat saatlerini bölgedeki trafik yoğunluğuna, porsiyon gramajlarını çalışan profiline, menü içeriğini ise bölgede en çok tercih edilen lezzetlere göre kurgularız.

Bu yerel yaklaşım, standart bir yemek firması hizmetinden ayrıştığımız temel noktadır. İstanbul Ataşehir İnonu adresine servis yapmadan önce mutlaka bir yerinde keşif yapar; yemekhane alanını, asansör ve yükleme imkânını, servis masası düzenini ve personel akışını inceleriz. Böylece ilk günden itibaren aksama yaşanmaz, yemek sıcaklığı servis anına kadar korunur ve İstanbul Ataşehir İnonu Düğün Yemekleri hizmetimiz bölgeye özel bir operasyon planıyla başlar.

İstanbul Ataşehir İnonu İçin Haftalık Örnek Menü Planı

İstanbul Ataşehir İnonu Düğün Yemekleri kapsamında sunduğumuz örnek bir haftalık program şöyledir: Pazartesi mercimek çorbası, etli kuru fasulye, pirinç pilavı, cacık; Salı ezogelin çorbası, tavuk sote, bulgur pilavı, mevsim salata; Çarşamba yayla çorbası, karnıyarık, şehriyeli pirinç, ayran; Perşembe domates çorbası, izmir köfte, patates püresi, turşu; Cuma tarhana çorbası, etli nohut, pilav, revani. Cumartesi programı kurumun çalışma düzenine göre kahvaltı veya tek öğün olarak uyarlanır.

Bu program sabit değildir; İstanbul Ataşehir İnonu bölgesindeki müşterilerimizin geri bildirimleriyle her ay yeniden şekillenir. Menü değerlendirme anketlerimizde en yüksek puanı alan yemekler döngüde daha sık yer alır, düşük puan alanlar ise çıkarılır. Talep hâlinde menüye haftada bir gün ızgara günü, bir gün ev yemeği günü veya yöresel lezzet günü ekleyerek çeşitliliği artırıyoruz.

İstanbul Ataşehir İnonu Düğün Yemekleri Menü Çeşitliliği ve Mevsim Konsepti

İstanbul Ataşehir İnonu adresine sunduğumuz menüler 4 haftalık döngülerle hazırlanır ve her hafta birbirinden farklı 24 ana yemek alternatifi içerir. Türk mutfağının en sevilen klasiklerinin yanı sıra Akdeniz, Ege, Karadeniz ve Güneydoğu yöresel lezzetleri haftalık olarak menüye eklenir. Vejetaryen ve vegan müşterileri için her gün en az bir adet et içermeyen ana yemek alternatifi bulunur. Diyabet, glutensiz, laktozsuz ve düşük sodyumlu özel menüler ek talep doğrultusunda diyetisyen onayı ile hazırlanır.

İstanbul Ataşehir İnonu mevsim konseptimizde ilkbaharda bezelye, enginar, taze fasulye; yazın patlıcan, biber, kabak; sonbaharda mantar, kestane, ayva; kışın ise lahana, pırasa, kereviz ön plandadır. Pirinç pilavı, bulgur pilavı, makarna ve patates ürünleri yıl boyunca farklı versiyonlarda servis edilir. Salata bar konseptimizle birlikte mevsim yeşillikleri, kuru baklagiller ve farklı sos seçenekleri günlük olarak hazırlanır. İstanbul Ataşehir İnonu bölgesindeki tüm müşterilerimizden aylık olarak menü memnuniyet anketi alır; gelen geri bildirimlere göre menü revize ederiz.

İstanbul Ataşehir İnonu Hizmet Kategorilerimiz

İstanbul Ataşehir İnonu bölgesinde sunduğumuz tüm hizmetleri inceleyebilirsiniz:

Sıkça Sorulan Sorular

1. İstanbul Ataşehir İnonu Düğün Yemekleri için teklif almak ne kadar sürüyor?

Talebinizi ilettikten sonra en geç 24 saat içinde İstanbul Ataşehir İnonu adresine özel hazırlanmış menü ve fiyat teklifini paylaşıyoruz.

2. İstanbul Ataşehir İnonu catering firması olarak organizasyon ekipmanı sağlıyor musunuz?

Evet, masa, sandalye, masa örtüsü, sunum standı, chafing dish, peçete, çatal-bıçak-tabak, garson ve aşçı dahil komple turn-key catering hizmeti sunuyoruz.

3. İstanbul Ataşehir İnonu teslimatlarında ekipman iadesi nasıl yapılıyor?

Gastronom kaplar ve termoslar ertesi günkü teslimatta toplanır, tesisimizde endüstriyel bulaşık hattında yıkanır ve dezenfekte edilir.

4. Hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyorsunuz?

Nakit, havale/EFT, kredi kartı ve kurumsal cari hesap ödeme yöntemlerini kabul ediyoruz.

5. İstanbul Ataşehir İnonu mevlit pilavı için minimum sipariş adediniz nedir?

Mevlit pilavı siparişlerinde minimum 50 kişilik üretim yapmaktayız. Üst limit yoktur; binlerce kişilik mevlit organizasyonları için kapasitemiz mevcuttur.

6. Numune yemek tadımı yapıyor musunuz?

İstanbul Ataşehir İnonu bölgesindeki kurumsal müşterilerimize sözleşme öncesinde ücretsiz numune servisi yapıyoruz.

7. İstanbul Ataşehir İnonu adresine kaç öğün servis yapabiliyorsunuz?

Sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemeği ve gece vardiyası olmak üzere günde dört öğüne kadar servis planlayabiliyoruz.

8. İstanbul Ataşehir İnonu bölgesinde acil aynı gün sipariş mümkün mü?

Kapasitemiz uygunsa aynı gün servis yapabiliyoruz; bunun için sabah 09:00'a kadar telefonla iletişime geçmeniz gerekir.

9. İstanbul Ataşehir İnonu bölgesine günlük yemek teslimatı yapıyor musunuz?

Evet, İstanbul Ataşehir İnonu bölgesine pazartesi-cumartesi günleri arasında günlük taşıma yemek ve tabldot yemek teslimatı yapıyoruz. Pazar günleri talep doğrultusunda organizasyon hizmeti sağlıyoruz.

10. İstanbul Ataşehir İnonu Düğün Yemekleri kapsamında personel desteği veriyor musunuz?

Servis elemanı, aşçı, bulaşıkçı ve kurulum ekibi talep doğrultusunda sağlanır; bu hizmet teklife ayrı kalem olarak eklenir.

11. İstanbul Ataşehir İnonu için ücretsiz numune veriyor musunuz?

Evet, İstanbul Ataşehir İnonu bölgesindeki kurumsal taleplerde sözleşme öncesi ücretsiz numune tadımı düzenliyoruz.

12. İstanbul Ataşehir İnonu Düğün Yemekleri hizmetinde porsiyon gramajları nedir?

Ana yemek 200-250 gr, yardımcı yemek 150-180 gr, çorba 300 ml, salata 100 gr standardında servis yapıyoruz; kurum talebine göre gramajlar artırılabilir.

13. İstanbul Ataşehir İnonu adresine teslimat saatini biz belirleyebilir miyiz?

Evet. İstanbul Ataşehir İnonu rotamızdaki uygun zaman aralıkları içinde tercih ettiğiniz saati sabitliyoruz.

14. Yemek menülerini kim belirliyor?

Aylık menüler diyetisyenimiz ve aşçıbaşımız tarafından mevsim sebze-meyvelerine göre hazırlanır, müşterinin onayına sunulur.

15. İstanbul Ataşehir İnonu bölgesine hafta sonu servis yapıyor musunuz?

Cumartesi günleri düzenli servis veriyoruz; pazar günleri ise İstanbul Ataşehir İnonu bölgesinde organizasyon, mevlit ve özel gün yemekleri için hizmet sağlıyoruz.

16. İstanbul Ataşehir İnonu için vejetaryen ve vegan menü var mı?

Her günkü menüde en az bir et içermeyen ana yemek bulunur; tamamen vegan program da diyetisyen onayıyla hazırlanabilir.

17. İstanbul Ataşehir İnonu mevlit pilavı için servis personeli geliyor mu?

Talep edilmesi durumunda servis personeli, kazan, kepçe ve dağıtım ekipmanı dahil komple mevlit servisi sağlıyoruz.

18. İstanbul Ataşehir İnonu hastane açılış yemeği için özel menüler var mı?

Hastane açılış organizasyon yemekleri için protokol uyumlu, sade ve prestijli kokteyl ile açık büfe seçeneklerimiz mevcuttur.

19. Sertifikalarınızı görebilir miyim?

ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001, ISO 45001, ISO 31000 ve ISO 10002 belgelerimizi sitemizdeki Sertifikalar sayfasından inceleyebilirsiniz.

20. İstanbul Ataşehir İnonu şantiye için tabldot yemek servisi veriyor musunuz?

Evet. İstanbul Ataşehir İnonu bölgesindeki inşaat şantiyelerine günlük sıcak tabldot yemek ve sulu yemek teslimatı yapıyoruz.

Google Yorumları

Müşterilerimiz Ne Diyor?

5.0(3+ yorum)
Tüm yorumları Google'da gör
ZO
Zühtü Oral
Kaşıkcı Köyü Derneği Başkanı

"Özalp Yemek 450 kişilik toplu iftar programımıza sorunsuz bir şekilde yemek yapılması ve servisi için teşekkür ediyoruz. İlgi ve alaka için ayrıca teşekkürler. Kaşıkcı Köyü Derneği Başkanı."

CD
Cihan Durak
Dernek Yetkilisi

"Derneğimizin mevlidi için verdiğimiz toplu yemekte çok memnun kaldık. Zamanında teslim ve hijyenik paketleme için teşekkür ederiz."

BY
Binbirsoft Yazılım
Yazılım İş Ortağı

"Tuzla yemek firması, Tuzla tabldot yemek, Gebze yemek firması, Gebze tabldot yemek, Dilovası tabldot yemek, Dilovası catering, Dilovası yemek firması, Pendik yemek firması, Maltepe yemek firması, Kartal yemek firması ve tüm İstanbul'a özel yemek hizmeti veren değerli müşterimiz Özalp Yemek'e ve markaları Davet Sofrası'na başarılar diliyoruz."

Ataşehir Bölgesinde Diğer Yazılarımız

İstanbul Ataşehir İnonu İçin Hemen Teklif Alın

Özalp Catering ekibi İstanbul Ataşehir İnonu bölgesindeki yemek ihtiyacınız için size en uygun çözümü sunmaya hazır.

0 533 394 34 08