İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz İşyeri Yemek Firması
İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz İşyeri Yemek Firması: 4 haftalık dönen menü, diyetisyen onaylı kalori planı, termobox ile sıcak teslimat. 50 kişiden 5.000 kişiye kadar hizmet. Detaylı bilgi için arayın.
İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz, Küçükçekmece ilçesinin yoğun hizmet bölgelerinden biri ve buradaki kurumların yemek beklentisi de o ölçüde net. İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz İşyeri Yemek Firması olarak yaptığımız iş, bu beklentiyi standart bir operasyona dönüştürmek: sabit teslim saati, ölçülü gramaj, dönen menü ve şeffaf fatura. Detayları bu sayfada bulabilirsiniz.
Bölge hakkında daha fazla bilgi için İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz Wikipedia sayfasını inceleyebilirsiniz.
İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz İşyeri Yemek Firması Müşteri Yorumları ve Referanslarımız
İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz İşyeri Yemek Firması hizmetimizi tercih eden kurumlar arasında üretim fabrikaları, sağlık kuruluşları, eğitim kurumları, dernekler, belediye birimleri, inşaat şantiyeleri ve aile şirketleri yer almaktadır. Müşterilerimizin büyük bölümü Özalp Catering ile en az 3 yıllık çalışma geçmişine sahiptir. Sözleşme yenileme oranımız %92 seviyesinde olup bu, İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz İşyeri Yemek Firması hizmetimizin sürdürülebilirliğinin en somut göstergesidir.
Müşteri yorumlarımızda en sık öne çıkan başlıklar; menü çeşitliliği, sıcaklık korunumu, paketleme kalitesi, servis personelinin nezaketi ve fatura şeffaflığıdır. Şikayet ve önerilerinizi ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi prosedürlerimiz çerçevesinde 24 saat içinde değerlendirir; çözümü 72 saat içinde size geri bildiririz. İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz bölgesindeki referans listemizi talep ettiğinizde aynı sektördeki çalışan firmalardan örnekler paylaşabiliriz.
İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz Okul, Yurt ve Kurs Merkezleri İçin Yemek Hizmeti
İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz bölgesindeki okullar, etüt merkezleri, yurtlar ve kurs binaları için çocuk ve genç beslenmesine uygun menüler hazırlıyoruz. Bu menülerde şeker ve tuz oranı düşürülür, kalsiyum ve protein içeriği artırılır, kızartma yerine fırın teknikleri tercih edilir. Milli Eğitim beslenme ilkelerine uygun kalori aralıkları diyetisyenimiz tarafından hesaplanır ve veli bilgilendirme listesi olarak paylaşılır.
Okul servislerinde en kritik nokta zamanlamadır. Teneffüs süresinin kısıtlı olması nedeniyle İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz adresindeki eğitim kurumlarına yemek, servis saatinden 20 dakika önce teslim edilir ve kurulum tamamlanır. Talep hâlinde servis personeli ve bulaşık desteği de sağlanır.
İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz İçin Haftalık Örnek Menü Planı
İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz İşyeri Yemek Firması kapsamında sunduğumuz örnek bir haftalık program şöyledir: Pazartesi mercimek çorbası, etli kuru fasulye, pirinç pilavı, cacık; Salı ezogelin çorbası, tavuk sote, bulgur pilavı, mevsim salata; Çarşamba yayla çorbası, karnıyarık, şehriyeli pirinç, ayran; Perşembe domates çorbası, izmir köfte, patates püresi, turşu; Cuma tarhana çorbası, etli nohut, pilav, revani. Cumartesi programı kurumun çalışma düzenine göre kahvaltı veya tek öğün olarak uyarlanır.
Bu program sabit değildir; İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz bölgesindeki müşterilerimizin geri bildirimleriyle her ay yeniden şekillenir. Menü değerlendirme anketlerimizde en yüksek puanı alan yemekler döngüde daha sık yer alır, düşük puan alanlar ise çıkarılır. Talep hâlinde menüye haftada bir gün ızgara günü, bir gün ev yemeği günü veya yöresel lezzet günü ekleyerek çeşitliliği artırıyoruz.
İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz İşyeri Yemek Firması Menü Çeşitliliği ve Mevsim Konsepti
İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz adresine sunduğumuz menüler 4 haftalık döngülerle hazırlanır ve her hafta birbirinden farklı 24 ana yemek alternatifi içerir. Türk mutfağının en sevilen klasiklerinin yanı sıra Akdeniz, Ege, Karadeniz ve Güneydoğu yöresel lezzetleri haftalık olarak menüye eklenir. Vejetaryen ve vegan müşterileri için her gün en az bir adet et içermeyen ana yemek alternatifi bulunur. Diyabet, glutensiz, laktozsuz ve düşük sodyumlu özel menüler ek talep doğrultusunda diyetisyen onayı ile hazırlanır.
İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz mevsim konseptimizde ilkbaharda bezelye, enginar, taze fasulye; yazın patlıcan, biber, kabak; sonbaharda mantar, kestane, ayva; kışın ise lahana, pırasa, kereviz ön plandadır. Pirinç pilavı, bulgur pilavı, makarna ve patates ürünleri yıl boyunca farklı versiyonlarda servis edilir. Salata bar konseptimizle birlikte mevsim yeşillikleri, kuru baklagiller ve farklı sos seçenekleri günlük olarak hazırlanır. İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz bölgesindeki tüm müşterilerimizden aylık olarak menü memnuniyet anketi alır; gelen geri bildirimlere göre menü revize ederiz.
İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz İşyeri Yemek Firması Olarak Hizmet Anlayışımız
Özalp Catering olarak İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz bölgesinde uzun yıllardır kurumsal ve bireysel müşterilere yönelik geniş kapsamlı yemek hizmeti sunuyoruz. Küçükçekmece ilçesinin tamamında olduğu gibi İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz adresinde de tabldot yemek, taşıma yemek, toplu yemek, sulu yemek, paket yemek ve catering hizmeti başlıkları altında sürekli, düzenli ve hijyenik bir yemek hizmeti sağlıyoruz. İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz İşyeri Yemek Firması arayışındaki şirketlere, kurumlara ve organizasyon sahiplerine güvenilir, ölçeklenebilir ve gıda güvenliği sertifikalı bir çözüm sunuyoruz.
Tuzla Orhanlı'daki merkez üretim tesisimizden İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz adresine sıcaklık zinciri korunarak yapılan teslimatlar, ISO 22000 gıda güvenliği yönetim sistemimizin getirdiği prosedürlerle gerçekleştirilir. İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz bölgesinde faaliyet gösteren fabrikalar, ofisler, şantiyeler, okullar, hastaneler, yurtlar ve özel etkinlik organizatörleri için hazırladığımız menüler, mevsim sebzeleri, taze et ürünleri ve yerli üretici tedariği ile zenginleştirilir. Bu sayede İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz İşyeri Yemek Firması talebinizi karşılarken hem damağınıza hem bütçenize uygun esnek seçenekler oluşturuyoruz.
İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz Ramazan ve Dini Günlerde Yoğunluk Planlaması
Ramazan ayı, kandiller, bayramlar ve mevlit dönemleri İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz bölgesinde yemek talebinin en yoğunlaştığı zamanlardır. Bu dönemlerde kapasite planlamasını en az üç hafta önceden yapar, ek üretim vardiyası ve ek araç tahsis ederiz. Erken rezervasyon yapan kurumlara hem fiyat avantajı hem de teslimat saati önceliği sağlanır.
İftar ve sahur servislerinde saat hassasiyeti kritiktir; İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz adresine iftar vaktinden en az 45 dakika önce teslimat yaparız. Mevlit ve hayır yemeklerinde ise cami çıkış saati esas alınarak sıcak servis planlanır, tek kişilik kapalı kaselerde hijyenik dağıtım tercih edilir.
İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz Çevresindeki Diğer Hizmet Bölgelerimiz
İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz adresine hizmet verirken aynı rota üzerinde Küçükçekmece ilçesinin diğer mahallelerine de servis yapıyoruz. Bu durum, tek bir bölgeye özel araç çıkarmanın maliyetini ortadan kaldırarak fiyatlarımızı rekabetçi tutmamızı sağlıyor. Komşu mahallelerdeki kurumlarla ortak alım yapan işletmelere ilave indirim uygulayabiliyoruz.
Taşıma yemek hizmetimiz Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Gebze, Çayırova, Darıca ve Dilovası hattında günlük olarak sürüyor; Küçükçekmece ilçesi ve İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz bölgesi bu ağın doğal bir parçasıdır. Diğer bölgelerde ise 50 kişi ve üzeri özel gün yemekleri, mevlit, iftar ve organizasyon servisleri sağlanmaktadır.
İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz İşyeri Yemek Firması Fiyatlandırma ve Sözleşme Süreci
İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz İşyeri Yemek Firması fiyatları; günlük kişi sayısı, menü içeriği (3 kap / 4 kap / 5 kap), hizmet süresi (günlük, haftalık, aylık ya da yıllık sözleşme), teslimat sıklığı, paketleme türü (gastronom kap, tek kullanımlık karton, porselen sunum), servis personeli ihtiyacı ve ek ekipman (chafing dish, semaver, çay-kahve istasyonu, fırın) gibi pek çok değişkene göre belirlenir. Bu nedenle İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz bölgesindeki her müşteriye standart bir fiyat değil, ihtiyacına özel hazırlanmış şeffaf bir bütçe sunuyoruz.
İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz İşyeri Yemek Firması sözleşme sürecimiz dört aşamadan oluşur: 1) İhtiyaç görüşmesi ve ücretsiz keşif, 2) Numune tadımı ve örnek menü sunumu, 3) Hizmet sözleşmesi, KVKK ve gıda güvenliği taahhütlerinin imzalanması, 4) Operasyonun başlatılması ve aylık menü takvimi paylaşımı. Sözleşmeler genellikle 12 aylıktır; ancak kısa süreli proje çalışmaları, sezonluk açılışlar ve geçici şantiye organizasyonları için 1-3 aylık esnek modeller de mevcuttur. Faturalandırmada hem peşin nakit, hem havale/EFT, hem de kurumsal kredi kartı ve cari hesap seçenekleri sunuyoruz.
İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz ve Çevresinde Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
Özalp Catering olarak Küçükçekmece ilçesinin tamamına ve özellikle İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz ve çevresine günlük düzenli yemek teslimatı yapıyoruz. Bunun yanı sıra Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Gebze, Dilovası, Çayırova, Darıca, Sancaktepe, Sultanbeyli, Kurtköy, Şekerpınar ve civar bölgelere taşıma yemek ve tabldot yemek hizmeti veriyoruz. Mevlit, açılış, kokteyl, lansman, davet ve organizasyon yemeği hizmetlerimizi ise tüm İstanbul ve yakın çevresine ulaştırıyoruz.
İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz Taşıma Yemek (Taşımalı Yemek) Hizmeti
Taşıma yemek, kendi mutfağı olmayan ya da kendi mutfağında yemek üretmek istemeyen kurumlar için en ekonomik ve pratik çözümdür. İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz taşıma yemek hizmetimizde günlük üretilen yemekler, ısı yalıtımlı paslanmaz çelik termoslarda ve gastronom kaplarda, soğuk zinciri ve sıcak zinciri korunarak teslim edilir. Küçükçekmece bölgesinde günde ortalama 10.000 öğüne yakın taşıma yemek dağıtımı yapıyoruz; bu deneyim İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz taşıma yemek firması olarak bize ciddi bir lojistik üstünlük sağlıyor.
Taşıma yemekçi seçiminde kurumların en çok dikkat etmesi gereken nokta, hijyenik koşullar ve sıcaklık standartlarıdır. Sıcak yemeklerin 65°C üzerinde, soğuk yemeklerin 5°C altında teslim edilmesi gıda güvenliği için zorunludur. İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz adresine yaptığımız her teslimatta sıcaklık ölçümü kayıt altına alınır; gün sonunda kurumumuza dijital raporlama olarak iletilir.
İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz Organizasyon ve Catering Hizmetleri
İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz bölgesinde düzenlenen kurumsal etkinlikler; açılış organizasyon yemeği, kokteyl organizasyon yemeği, lansman organizasyon yemeği, şirket organizasyon yemeği, sempozyum organizasyon yemeği, seminer organizasyon yemeği, kongre organizasyon yemeği, konferans organizasyon yemeği, toplantı organizasyon yemeği, medikal sunum organizasyon yemeği, hastane açılış organizasyon yemekleri, işyeri ve muayenehane açılış organizasyon yemeği, kurul kahvaltısı organizasyon yemeği, uzmanlık yemeği ve bitirme organizasyonu yemeği ve sokak lezzetleri organizasyon yemekleri gibi tüm catering ihtiyaçlarınız için tek noktadan komple çözüm sağlıyoruz.
Organizasyon catering hizmetimiz; menü tasarımı, masa düzeni, dekoratif sunum ekipmanları, profesyonel servis personeli, garson, aşçı, bulaşıkçı ve kurulum/sökum dahil olacak şekilde turn-key olarak planlanır. İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz catering firması arayışındaki organizasyon sahipleri, tek bir telefonla davetin tüm yemek operasyonunu Özalp Catering'e devredebilir. Lunch box yemeği, kokteyl prolonge, gala yemeği, açık büfe kahvaltı, brunch ve fine dining set menü gibi farklı konseptlere uygun çözümlerimiz vardır.
İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz Bölgesinin Yemek İhtiyacı ve Bizim Yaklaşımımız
İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz, Küçükçekmece ilçesinin gündelik hayatında kendine özgü bir ritme sahiptir. Bölgedeki işletmelerin vardiya saatleri, okulların ders programı, cami ve dernek etkinliklerinin yoğunlaştığı günler ile hafta sonu organizasyon trafiği birbirinden farklı beslenme ihtiyaçları doğurur. İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz İşyeri Yemek Firması planlamamızı yaparken bu yerel ritmi veri olarak kullanırız: teslimat saatlerini bölgedeki trafik yoğunluğuna, porsiyon gramajlarını çalışan profiline, menü içeriğini ise bölgede en çok tercih edilen lezzetlere göre kurgularız.
Bu yerel yaklaşım, standart bir yemek firması hizmetinden ayrıştığımız temel noktadır. İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz adresine servis yapmadan önce mutlaka bir yerinde keşif yapar; yemekhane alanını, asansör ve yükleme imkânını, servis masası düzenini ve personel akışını inceleriz. Böylece ilk günden itibaren aksama yaşanmaz, yemek sıcaklığı servis anına kadar korunur ve İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz İşyeri Yemek Firması hizmetimiz bölgeye özel bir operasyon planıyla başlar.
İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz Hizmet Kategorilerimiz
İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz bölgesinde sunduğumuz tüm hizmetleri inceleyebilirsiniz:
Sıkça Sorulan Sorular
1. İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz bölgesinde kaç kişilik etkinliklere catering verebiliyorsunuz?
20 kişilik küçük toplantılardan 5.000 kişilik kongre ve festival organizasyonlarına kadar her ölçekte hizmet veriyoruz.
2. İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz İşyeri Yemek Firması olarak hangi hizmetleri sunuyorsunuz?
İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz adresinde tabldot yemek, taşıma yemek, toplu yemek, sulu yemek, paket yemek, mevlit pilavı, iftar yemeği, lunch box, kokteyl, açılış, lansman ve tüm organizasyon catering hizmetlerini sunuyoruz.
3. İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz İşyeri Yemek Firması hizmetinde menüyü biz seçebilir miyiz?
Elbette. Aylık menü taslağı önceden paylaşılır, kurumun onayı ve değişiklik talepleri doğrultusunda kesinleştirilir.
4. İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz mevlit pilavı için servis personeli geliyor mu?
Talep edilmesi durumunda servis personeli, kazan, kepçe ve dağıtım ekipmanı dahil komple mevlit servisi sağlıyoruz.
5. İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz bölgesinde acil aynı gün sipariş mümkün mü?
Kapasitemiz uygunsa aynı gün servis yapabiliyoruz; bunun için sabah 09:00'a kadar telefonla iletişime geçmeniz gerekir.
6. İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz taşıma yemek hizmetinizde sıcaklık nasıl korunuyor?
Yemekler ısı yalıtımlı paslanmaz çelik termoslarda ve gastronom kaplarda 65°C üzerinde, soğuk ürünler ise 5°C altında taşınır. Her teslimatta sıcaklık ölçümü kayıt altına alınır.
7. İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz adresine kaç öğün servis yapabiliyorsunuz?
Sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemeği ve gece vardiyası olmak üzere günde dört öğüne kadar servis planlayabiliyoruz.
8. İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz İşyeri Yemek Firması olarak diyet ve özel menü hazırlıyor musunuz?
Evet. Diyabet, glutensiz, vegan, vejetaryen, dini hassasiyetler ve alerjen kontrollü menüler diyetisyen onayı ile hazırlanabilir.
9. İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz bölgesine hafta sonu servis yapıyor musunuz?
Cumartesi günleri düzenli servis veriyoruz; pazar günleri ise İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz bölgesinde organizasyon, mevlit ve özel gün yemekleri için hizmet sağlıyoruz.
10. İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz bölgesine günlük yemek teslimatı yapıyor musunuz?
Evet, İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz bölgesine pazartesi-cumartesi günleri arasında günlük taşıma yemek ve tabldot yemek teslimatı yapıyoruz. Pazar günleri talep doğrultusunda organizasyon hizmeti sağlıyoruz.
11. İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz lunch box (kutu yemek) servisi yapıyor musunuz?
Toplantı, eğitim ve seyahat için tek kişilik bölmeli karton kutularda lunch box menüleri hazırlıyoruz.
12. Sertifikalarınızı görebilir miyim?
ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001, ISO 45001, ISO 31000 ve ISO 10002 belgelerimizi sitemizdeki Sertifikalar sayfasından inceleyebilirsiniz.
13. İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz bölgesinde minimum kaç kişilik siparişleri alıyorsunuz?
Düzenli tabldot ve taşıma yemekte Küçükçekmece hattında 25 kişiden itibaren, diğer bölgelerde ise özel gün yemekleri için 50 kişiden itibaren hizmet veriyoruz.
14. İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz İşyeri Yemek Firması için fatura ve ödeme düzeni nasıl?
Aylık dönemsel e-fatura kesiyoruz; ödeme vadesi sözleşmede belirlenir. Nakit, havale, kredi kartı ve cari hesap seçenekleri mevcuttur.
15. İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz İşyeri Yemek Firması hizmetinde alerjen bilgisi paylaşılıyor mu?
Günlük menü listelerinde alerjen içeren yemekler işaretlenir; talep hâlinde detaylı içerik dökümü paylaşılır.
16. İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz için kaç çeşit menü seçeneği sunuyorsunuz?
Ekonomik, standart ve zengin olmak üzere üç ana paket; her pakette 3, 4 ve 5 kap alternatifleri bulunur.
17. İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz catering firması olarak organizasyon ekipmanı sağlıyor musunuz?
Evet, masa, sandalye, masa örtüsü, sunum standı, chafing dish, peçete, çatal-bıçak-tabak, garson ve aşçı dahil komple turn-key catering hizmeti sunuyoruz.
18. İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz açılış organizasyonu için kokteyl yemeği menüsü hazırlıyor musunuz?
Evet. Kanepe, mini sandviç, mini börek, meze çeşitleri, sushi, sıcak ordövr, tatlı ve içecek istasyonları ile zengin kokteyl menüleri hazırlıyoruz.
19. İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz iftar yemeği menüsünde neler var?
İftariyelik tabağı, çorba, ana yemek, pilav, salata, hoşaf, su, ekmek ve tatlı (güllaç veya baklava) içeren standart menülerimizin yanında özel istek menüleri hazırlanabilir.
20. İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz İşyeri Yemek Firması hizmetinde porsiyon gramajları nedir?
Ana yemek 200-250 gr, yardımcı yemek 150-180 gr, çorba 300 ml, salata 100 gr standardında servis yapıyoruz; kurum talebine göre gramajlar artırılabilir.
Müşterilerimiz Ne Diyor?
"Özalp Yemek 450 kişilik toplu iftar programımıza sorunsuz bir şekilde yemek yapılması ve servisi için teşekkür ediyoruz. İlgi ve alaka için ayrıca teşekkürler. Kaşıkcı Köyü Derneği Başkanı."
"Derneğimizin mevlidi için verdiğimiz toplu yemekte çok memnun kaldık. Zamanında teslim ve hijyenik paketleme için teşekkür ederiz."
"Tuzla yemek firması, Tuzla tabldot yemek, Gebze yemek firması, Gebze tabldot yemek, Dilovası tabldot yemek, Dilovası catering, Dilovası yemek firması, Pendik yemek firması, Maltepe yemek firması, Kartal yemek firması ve tüm İstanbul'a özel yemek hizmeti veren değerli müşterimiz Özalp Yemek'e ve markaları Davet Sofrası'na başarılar diliyoruz."
Küçükçekmece Bölgesinde Diğer Yazılarımız
- Küçükçekmece Atakent Mahallesi İşyeri Yemek Firması
- Küçükçekmece Ataturk Mahallesi İşyeri Yemek Firması
- Küçükçekmece Besyol Mahallesi İşyeri Yemek Firması
- Küçükçekmece Cennet Mahallesi İşyeri Yemek Firması
- Küçükçekmece Cumhuriyet Mahallesi İşyeri Yemek Firması
- Küçükçekmece Fatih Mahallesi İşyeri Yemek Firması
İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz İçin Hemen Teklif Alın
Özalp Catering ekibi İstanbul Küçükçekmece Yarimburgaz bölgesindeki yemek ihtiyacınız için size en uygun çözümü sunmaya hazır.
0 533 394 34 08