İstanbul Şile Cavus Cenaze Catering

İstanbul Şile Cavus Cenaze Catering arıyorsanız Özalp Catering yanınızda. Günlük taze üretim, ISO 22000 hijyen standardı, sıcaklık kontrollü teslimat ve uygun fiyat. Hemen teklif alın: 0533 394 34 08.

İstanbul Şile Cavus bölgesinde faaliyet gösteren fabrikalar, ofisler, şantiyeler, okullar, dernekler ve organizasyon sahipleri için cenaze catering çözümleri üretiyoruz. İstanbul Şile Cavus Cenaze Catering denince akla gelen ilk beklenti, her gün aynı lezzet ve aynı sıcaklıktır; Tuzla Orhanlı'daki üretim tesisimiz ve sıcaklık kontrollü araç filomuz tam olarak bunu güvence altına alır.

Bölge hakkında daha fazla bilgi için İstanbul Şile Cavus Wikipedia sayfasını inceleyebilirsiniz.

İstanbul Şile Cavus (Şile) konumu — İstanbul Şile Cavus Cenaze Catering hizmet bölgemiz.

İstanbul Şile Cavus ile Şile Genelinde Lojistik Ağımız

Şile ilçesi ve çevresinde kurduğumuz dağıtım ağı, sabah üretim çıkışından itibaren rotalanmış sevkiyat planına göre çalışır. İstanbul Şile Cavus adresi bu rota üzerinde belirlenmiş bir zaman aralığına sahiptir; teslimat saatinde sapma olması hâlinde kurum yetkilisine otomatik bilgilendirme yapılır. Yedek araç ve yedek üretim hattı planımız, olası bir arıza durumunda servisin aksamamasını sağlar.

Yoğun günlerde İstanbul Şile Cavus bölgesine birden fazla sefer düzenleyebiliyor, öğle ve akşam servislerini ayrı ayrı planlayabiliyoruz. Gece vardiyası bulunan işletmeler için 22:00 sonrası teslimat da mümkündür. Bu esneklik, üretim kapasitemizin ve araç filomuzun bölgeye yakınlığı sayesinde ek maliyet doğurmadan sunulabilmektedir.

İstanbul Şile Cavus İftar Yemeği ve Ramazan Organizasyonları

Ramazan ayında İstanbul Şile Cavus iftar yemeği firması olarak kurumsal iftar davetleri, dernek iftarları, belediye iftar çadırları, mahalle iftarları ve aile iftar programları için özel menüler hazırlıyoruz. İftar menülerimiz; iftariyelik (zeytin, peynir, hurma, pastırma, reçel), çorba, ana yemek, pilav, salata, hoşaf veya komposto, su, ekmek ve tatlı (genellikle güllaç veya baklava) içerir. İstanbul Şile Cavus iftar organizasyonu yemeği firması olarak hem ekonomik hem prestijli menü seçenekleri sunuyoruz.

İstanbul Şile Cavus Cenaze Catering Üretim Mutfağımız ve Lojistik Altyapı

İstanbul Şile Cavus bölgesine hizmet veren üretim mutfağımız Tuzla Orhanlı'da yer almakta; günde 10.000 öğüne yakın yemek üretebilecek kapasitede tasarlanmıştır. Mutfağımızda et ön hazırlık, sebze ön hazırlık, sıcak pişirme, soğuk pişirme, pasta-tatlı, paketleme ve sevkiyat olmak üzere ayrılmış 7 farklı üretim hattı bulunur. Çapraz kontaminasyonun önüne geçmek amacıyla ürün hareketi tek yönlüdür ve her hat kendi başına havalandırma ve sıcaklık kontrolüne sahiptir.

Şile ilçesine ve İstanbul Şile Cavus adresine sevkiyat yapan araç filomuzda; iç hacmi paslanmaz çelik kaplı, dijital sıcaklık kayıt cihazıyla donatılmış sıcak-soğuk bölmeli kapalı kasa kamyonetler bulunur. Her sevkiyat öncesi araçlar dezenfekte edilir, şoför ve servis personeli portör muayene ve hijyen eğitim belgelerini araçta bulundurur. Lojistik planlamamız sayesinde İstanbul Şile Cavus adresine yemek; öğle servisleri için 11:30-12:30, akşam servisleri için 17:30-18:30 saat aralığında, soğuk zinciri ve sıcak zinciri korunmuş şekilde teslim edilir.

İstanbul Şile Cavus Cenaze Catering Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İstanbul Şile Cavus Cenaze Catering seçerken; firmanın üretim tesisi sertifikaları (ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001, ISO 45001), referansları, taşıma araç filosu, mutfak ekibinin tecrübesi, menü çeşitliliği, fiyat şeffaflığı ve kriz anlarındaki esnekliği değerlendirilmelidir. Catering fiyatları her firmanın hizmet kapsamına göre değişir; en düşük catering fiyatı her zaman en doğru tercih değildir. Hizmet kalitesi, sürdürülebilirlik ve sağlık güvencesi göz önünde bulundurularak karar verilmelidir.

Özalp Catering, İstanbul Şile Cavus bölgesindeki tüm kurumlara ücretsiz numune servisi ve ücretsiz menü tasarımı sunar. Talebiniz üzerine üretim tesisimizi yerinde gezebilir, mutfak ekibimizle tanışabilir ve çalışma sistemimizi yakından inceleyebilirsiniz. Şeffaf bir yemek hizmeti süreci için kapımız her zaman müşterilerimize açıktır.

İstanbul Şile Cavus ve Çevresinde Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Özalp Catering olarak Şile ilçesinin tamamına ve özellikle İstanbul Şile Cavus ve çevresine günlük düzenli yemek teslimatı yapıyoruz. Bunun yanı sıra Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Gebze, Dilovası, Çayırova, Darıca, Sancaktepe, Sultanbeyli, Kurtköy, Şekerpınar ve civar bölgelere taşıma yemek ve tabldot yemek hizmeti veriyoruz. Mevlit, açılış, kokteyl, lansman, davet ve organizasyon yemeği hizmetlerimizi ise tüm İstanbul ve yakın çevresine ulaştırıyoruz.

İstanbul Şile Cavus Cenaze Catering Menü Çeşitliliği ve Mevsim Konsepti

İstanbul Şile Cavus adresine sunduğumuz menüler 4 haftalık döngülerle hazırlanır ve her hafta birbirinden farklı 24 ana yemek alternatifi içerir. Türk mutfağının en sevilen klasiklerinin yanı sıra Akdeniz, Ege, Karadeniz ve Güneydoğu yöresel lezzetleri haftalık olarak menüye eklenir. Vejetaryen ve vegan müşterileri için her gün en az bir adet et içermeyen ana yemek alternatifi bulunur. Diyabet, glutensiz, laktozsuz ve düşük sodyumlu özel menüler ek talep doğrultusunda diyetisyen onayı ile hazırlanır.

İstanbul Şile Cavus mevsim konseptimizde ilkbaharda bezelye, enginar, taze fasulye; yazın patlıcan, biber, kabak; sonbaharda mantar, kestane, ayva; kışın ise lahana, pırasa, kereviz ön plandadır. Pirinç pilavı, bulgur pilavı, makarna ve patates ürünleri yıl boyunca farklı versiyonlarda servis edilir. Salata bar konseptimizle birlikte mevsim yeşillikleri, kuru baklagiller ve farklı sos seçenekleri günlük olarak hazırlanır. İstanbul Şile Cavus bölgesindeki tüm müşterilerimizden aylık olarak menü memnuniyet anketi alır; gelen geri bildirimlere göre menü revize ederiz.

İstanbul Şile Cavus Hijyen Denetimleri ve Gıda Güvenliği

Gıda güvenliği bizim için pazarlama söylemi değil, günlük operasyonun kendisidir. Üretim tesisimizde her partiden numune alınır ve 72 saat boyunca +4°C'de saklanır. Bağımsız akredite laboratuvarlarla yaptığımız periyodik mikrobiyolojik analizler, yüzey swap testleri ve su analizleri kayıt altındadır. İstanbul Şile Cavus adresine giden her sevkiyatın sıcaklık kaydı dijital olarak tutulur ve talep hâlinde kuruma raporlanır.

Personelimiz portör muayeneleri, hijyen eğitimleri ve yıllık tazeleme programlarına tabidir. Mutfakta alerjen yönetimi ayrı bir prosedür olarak yürütülür; gluten, süt, yumurta, fındık ve deniz ürünü içeren yemekler ayrı ekipmanla hazırlanır ve etiketlenir. İstanbul Şile Cavus bölgesindeki kurumların denetim ekiplerini üretim tesisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

İstanbul Şile Cavus Sürdürülebilirlik ve Gıda İsrafını Azaltma

İstanbul Şile Cavus bölgesine yaptığımız servislerde tüketim verilerini kayıt altına alarak üretim miktarını her hafta yeniden kalibre ediyoruz. Böylece hem gıda israfı azalıyor hem de kurumların maliyeti düşüyor. Ambalajlarda geri dönüştürülebilir malzeme kullanımını artırıyor, çok kullanımlık gastronom kaplarla tek kullanımlık plastik miktarını düşürüyoruz.

Atık yağların lisanslı firmalara teslimi, organik atıkların ayrıştırılması ve enerji verimli ekipman kullanımı ISO 14001 çevre yönetim sistemimizin gereklerindendir. İstanbul Şile Cavus adresindeki kurumlara talep hâlinde yıllık sürdürülebilirlik raporu sunabiliyoruz.

İstanbul Şile Cavus Bölgesinde Sıkça Karşılaşılan Sorunlar ve Çözümlerimiz

Kurumların yemek tedarikinde en sık yaşadığı sorunlar; yemeğin soğuk gelmesi, porsiyon yetersizliği, menü tekrarı, iletişim kopukluğu ve fatura belirsizliğidir. İstanbul Şile Cavus Cenaze Catering hizmetimizde bu beş başlığın her biri için önlem tanımlıdır: sıcaklık için çift cidarlı termos ve ölçüm kaydı, porsiyon için tartılı gramaj kontrolü, menü tekrarı için 4 haftalık döngü, iletişim için tek muhatap müşteri temsilcisi, fatura için aylık dökümlü raporlama.

Bir aksaklık yaşandığında çözüm süremiz azami 24 saattir. İstanbul Şile Cavus adresindeki yetkiliye günlük servis sonrası kısa bir memnuniyet sorgusu iletilir; iki gün üst üste düşük puan alan bir yemek menüden çıkarılır. Bu geri bildirim döngüsü, hizmetin zamanla bölgeye ve kuruma özgü hâle gelmesini sağlar.

İstanbul Şile Cavus Ramazan ve Dini Günlerde Yoğunluk Planlaması

Ramazan ayı, kandiller, bayramlar ve mevlit dönemleri İstanbul Şile Cavus bölgesinde yemek talebinin en yoğunlaştığı zamanlardır. Bu dönemlerde kapasite planlamasını en az üç hafta önceden yapar, ek üretim vardiyası ve ek araç tahsis ederiz. Erken rezervasyon yapan kurumlara hem fiyat avantajı hem de teslimat saati önceliği sağlanır.

İftar ve sahur servislerinde saat hassasiyeti kritiktir; İstanbul Şile Cavus adresine iftar vaktinden en az 45 dakika önce teslimat yaparız. Mevlit ve hayır yemeklerinde ise cami çıkış saati esas alınarak sıcak servis planlanır, tek kişilik kapalı kaselerde hijyenik dağıtım tercih edilir.

İstanbul Şile Cavus Tabldot Yemek ve Toplu Yemek

İstanbul Şile Cavus tabldot yemek hizmetimiz; çorba, ana yemek, yardımcı yemek (pilav/makarna), salata veya tatlı şeklinde dört kap olarak servise sunulur. Haftalık ve aylık olarak yenilenen menülerimiz, diyetisyen onaylı kalori ve besin değeri hesaplaması ile hazırlanır. İstanbul Şile Cavus bölgesindeki işletmeler için tabldot yemek fiyatları kişi sayısına, menü içeriğine ve hizmet sıklığına göre değişir; net bir tabldot yemek fiyatı için lütfen bizimle iletişime geçin.

Toplu yemek üretiminde standart kalite ve aynı lezzeti her gün sunmak en büyük önceliğimizdir. İstanbul Şile Cavus toplu yemek hizmeti, 50 kişiden 5.000 kişiye kadar her ölçekte talebi karşılayabilecek kapasitedeki mutfağımız sayesinde sorunsuz işler. Sulu yemek başta olmak üzere sıcaklık ve hijyen denetimi sürekli yapılan ürünlerimiz, termobox ve gastronom kaplarda HACCP uyumlu olarak İstanbul Şile Cavus adresine ulaştırılır.

İstanbul Şile Cavus İçin Haftalık Örnek Menü Planı

İstanbul Şile Cavus Cenaze Catering kapsamında sunduğumuz örnek bir haftalık program şöyledir: Pazartesi mercimek çorbası, etli kuru fasulye, pirinç pilavı, cacık; Salı ezogelin çorbası, tavuk sote, bulgur pilavı, mevsim salata; Çarşamba yayla çorbası, karnıyarık, şehriyeli pirinç, ayran; Perşembe domates çorbası, izmir köfte, patates püresi, turşu; Cuma tarhana çorbası, etli nohut, pilav, revani. Cumartesi programı kurumun çalışma düzenine göre kahvaltı veya tek öğün olarak uyarlanır.

Bu program sabit değildir; İstanbul Şile Cavus bölgesindeki müşterilerimizin geri bildirimleriyle her ay yeniden şekillenir. Menü değerlendirme anketlerimizde en yüksek puanı alan yemekler döngüde daha sık yer alır, düşük puan alanlar ise çıkarılır. Talep hâlinde menüye haftada bir gün ızgara günü, bir gün ev yemeği günü veya yöresel lezzet günü ekleyerek çeşitliliği artırıyoruz.

İstanbul Şile Cavus Cenaze Catering Olarak Hizmet Anlayışımız

Özalp Catering olarak İstanbul Şile Cavus bölgesinde uzun yıllardır kurumsal ve bireysel müşterilere yönelik geniş kapsamlı yemek hizmeti sunuyoruz. Şile ilçesinin tamamında olduğu gibi İstanbul Şile Cavus adresinde de tabldot yemek, taşıma yemek, toplu yemek, sulu yemek, paket yemek ve catering hizmeti başlıkları altında sürekli, düzenli ve hijyenik bir yemek hizmeti sağlıyoruz. İstanbul Şile Cavus Cenaze Catering arayışındaki şirketlere, kurumlara ve organizasyon sahiplerine güvenilir, ölçeklenebilir ve gıda güvenliği sertifikalı bir çözüm sunuyoruz.

Tuzla Orhanlı'daki merkez üretim tesisimizden İstanbul Şile Cavus adresine sıcaklık zinciri korunarak yapılan teslimatlar, ISO 22000 gıda güvenliği yönetim sistemimizin getirdiği prosedürlerle gerçekleştirilir. İstanbul Şile Cavus bölgesinde faaliyet gösteren fabrikalar, ofisler, şantiyeler, okullar, hastaneler, yurtlar ve özel etkinlik organizatörleri için hazırladığımız menüler, mevsim sebzeleri, taze et ürünleri ve yerli üretici tedariği ile zenginleştirilir. Bu sayede İstanbul Şile Cavus Cenaze Catering talebinizi karşılarken hem damağınıza hem bütçenize uygun esnek seçenekler oluşturuyoruz.

İstanbul Şile Cavus Cenaze Catering Müşteri Yorumları ve Referanslarımız

İstanbul Şile Cavus Cenaze Catering hizmetimizi tercih eden kurumlar arasında üretim fabrikaları, sağlık kuruluşları, eğitim kurumları, dernekler, belediye birimleri, inşaat şantiyeleri ve aile şirketleri yer almaktadır. Müşterilerimizin büyük bölümü Özalp Catering ile en az 3 yıllık çalışma geçmişine sahiptir. Sözleşme yenileme oranımız %92 seviyesinde olup bu, İstanbul Şile Cavus Cenaze Catering hizmetimizin sürdürülebilirliğinin en somut göstergesidir.

Müşteri yorumlarımızda en sık öne çıkan başlıklar; menü çeşitliliği, sıcaklık korunumu, paketleme kalitesi, servis personelinin nezaketi ve fatura şeffaflığıdır. Şikayet ve önerilerinizi ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi prosedürlerimiz çerçevesinde 24 saat içinde değerlendirir; çözümü 72 saat içinde size geri bildiririz. İstanbul Şile Cavus bölgesindeki referans listemizi talep ettiğinizde aynı sektördeki çalışan firmalardan örnekler paylaşabiliriz.

İstanbul Şile Cavus Çevresindeki Diğer Hizmet Bölgelerimiz

İstanbul Şile Cavus adresine hizmet verirken aynı rota üzerinde Şile ilçesinin diğer mahallelerine de servis yapıyoruz. Bu durum, tek bir bölgeye özel araç çıkarmanın maliyetini ortadan kaldırarak fiyatlarımızı rekabetçi tutmamızı sağlıyor. Komşu mahallelerdeki kurumlarla ortak alım yapan işletmelere ilave indirim uygulayabiliyoruz.

Taşıma yemek hizmetimiz Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Gebze, Çayırova, Darıca ve Dilovası hattında günlük olarak sürüyor; Şile ilçesi ve İstanbul Şile Cavus bölgesi bu ağın doğal bir parçasıdır. Diğer bölgelerde ise 50 kişi ve üzeri özel gün yemekleri, mevlit, iftar ve organizasyon servisleri sağlanmaktadır.

İstanbul Şile Cavus Hizmet Kategorilerimiz

İstanbul Şile Cavus bölgesinde sunduğumuz tüm hizmetleri inceleyebilirsiniz:

Sıkça Sorulan Sorular

1. İstanbul Şile Cavus bölgesinde minimum kaç kişilik siparişleri alıyorsunuz?

Düzenli tabldot ve taşıma yemekte Şile hattında 25 kişiden itibaren, diğer bölgelerde ise özel gün yemekleri için 50 kişiden itibaren hizmet veriyoruz.

2. İstanbul Şile Cavus Cenaze Catering hizmetinde alerjen bilgisi paylaşılıyor mu?

Günlük menü listelerinde alerjen içeren yemekler işaretlenir; talep hâlinde detaylı içerik dökümü paylaşılır.

3. İstanbul Şile Cavus için vejetaryen ve vegan menü var mı?

Her günkü menüde en az bir et içermeyen ana yemek bulunur; tamamen vegan program da diyetisyen onayıyla hazırlanabilir.

4. İstanbul Şile Cavus lunch box (kutu yemek) servisi yapıyor musunuz?

Toplantı, eğitim ve seyahat için tek kişilik bölmeli karton kutularda lunch box menüleri hazırlıyoruz.

5. İstanbul Şile Cavus hastane açılış yemeği için özel menüler var mı?

Hastane açılış organizasyon yemekleri için protokol uyumlu, sade ve prestijli kokteyl ile açık büfe seçeneklerimiz mevcuttur.

6. İstanbul Şile Cavus iftar yemeği menüsünde neler var?

İftariyelik tabağı, çorba, ana yemek, pilav, salata, hoşaf, su, ekmek ve tatlı (güllaç veya baklava) içeren standart menülerimizin yanında özel istek menüleri hazırlanabilir.

7. İstanbul Şile Cavus adresine teslimat saatini biz belirleyebilir miyiz?

Evet. İstanbul Şile Cavus rotamızdaki uygun zaman aralıkları içinde tercih ettiğiniz saati sabitliyoruz.

8. İstanbul Şile Cavus taşıma yemek hizmetinizde sıcaklık nasıl korunuyor?

Yemekler ısı yalıtımlı paslanmaz çelik termoslarda ve gastronom kaplarda 65°C üzerinde, soğuk ürünler ise 5°C altında taşınır. Her teslimatta sıcaklık ölçümü kayıt altına alınır.

9. İstanbul Şile Cavus tabldot yemek fiyatları ne kadar?

İstanbul Şile Cavus tabldot yemek fiyatları kişi sayısı, menü içeriği ve hizmet süresine göre değişir. Net fiyat teklifi için 0 533 394 34 08 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.

10. İstanbul Şile Cavus Cenaze Catering için fatura ve ödeme düzeni nasıl?

Aylık dönemsel e-fatura kesiyoruz; ödeme vadesi sözleşmede belirlenir. Nakit, havale, kredi kartı ve cari hesap seçenekleri mevcuttur.

11. İstanbul Şile Cavus adresine kaç öğün servis yapabiliyorsunuz?

Sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemeği ve gece vardiyası olmak üzere günde dört öğüne kadar servis planlayabiliyoruz.

12. İstanbul Şile Cavus Cenaze Catering hizmetinde porsiyon gramajları nedir?

Ana yemek 200-250 gr, yardımcı yemek 150-180 gr, çorba 300 ml, salata 100 gr standardında servis yapıyoruz; kurum talebine göre gramajlar artırılabilir.

13. İstanbul Şile Cavus açılış organizasyonu için kokteyl yemeği menüsü hazırlıyor musunuz?

Evet. Kanepe, mini sandviç, mini börek, meze çeşitleri, sushi, sıcak ordövr, tatlı ve içecek istasyonları ile zengin kokteyl menüleri hazırlıyoruz.

14. İstanbul Şile Cavus Cenaze Catering için teklif almak ne kadar sürüyor?

Talebinizi ilettikten sonra en geç 24 saat içinde İstanbul Şile Cavus adresine özel hazırlanmış menü ve fiyat teklifini paylaşıyoruz.

15. İstanbul Şile Cavus mevlit pilavı için minimum sipariş adediniz nedir?

Mevlit pilavı siparişlerinde minimum 50 kişilik üretim yapmaktayız. Üst limit yoktur; binlerce kişilik mevlit organizasyonları için kapasitemiz mevcuttur.

16. İstanbul Şile Cavus için ücretsiz numune veriyor musunuz?

Evet, İstanbul Şile Cavus bölgesindeki kurumsal taleplerde sözleşme öncesi ücretsiz numune tadımı düzenliyoruz.

17. İstanbul Şile Cavus bölgesine hafta sonu servis yapıyor musunuz?

Cumartesi günleri düzenli servis veriyoruz; pazar günleri ise İstanbul Şile Cavus bölgesinde organizasyon, mevlit ve özel gün yemekleri için hizmet sağlıyoruz.

18. İstanbul Şile Cavus teslimatlarında ekipman iadesi nasıl yapılıyor?

Gastronom kaplar ve termoslar ertesi günkü teslimatta toplanır, tesisimizde endüstriyel bulaşık hattında yıkanır ve dezenfekte edilir.

19. Sözleşme süreniz ne kadar?

Genellikle 12 ay sözleşme yapıyoruz; ancak 3 ay, 6 ay ve günlük spot çalışma modellerimiz de mevcuttur.

20. İstanbul Şile Cavus mevlit pilavı için servis personeli geliyor mu?

Talep edilmesi durumunda servis personeli, kazan, kepçe ve dağıtım ekipmanı dahil komple mevlit servisi sağlıyoruz.

Google Yorumları

Müşterilerimiz Ne Diyor?

5.0(3+ yorum)
Tüm yorumları Google'da gör
ZO
Zühtü Oral
Kaşıkcı Köyü Derneği Başkanı

"Özalp Yemek 450 kişilik toplu iftar programımıza sorunsuz bir şekilde yemek yapılması ve servisi için teşekkür ediyoruz. İlgi ve alaka için ayrıca teşekkürler. Kaşıkcı Köyü Derneği Başkanı."

CD
Cihan Durak
Dernek Yetkilisi

"Derneğimizin mevlidi için verdiğimiz toplu yemekte çok memnun kaldık. Zamanında teslim ve hijyenik paketleme için teşekkür ederiz."

BY
Binbirsoft Yazılım
Yazılım İş Ortağı

"Tuzla yemek firması, Tuzla tabldot yemek, Gebze yemek firması, Gebze tabldot yemek, Dilovası tabldot yemek, Dilovası catering, Dilovası yemek firması, Pendik yemek firması, Maltepe yemek firması, Kartal yemek firması ve tüm İstanbul'a özel yemek hizmeti veren değerli müşterimiz Özalp Yemek'e ve markaları Davet Sofrası'na başarılar diliyoruz."

Şile Bölgesinde Diğer Yazılarımız

İstanbul Şile Cavus İçin Hemen Teklif Alın

Özalp Catering ekibi İstanbul Şile Cavus bölgesindeki yemek ihtiyacınız için size en uygun çözümü sunmaya hazır.

0 533 394 34 08