Kadıköy Zuhtupasa Catering Menü Fiyatları
Kadıköy Zuhtupasa Catering Menü Fiyatları: 4 haftalık dönen menü, diyetisyen onaylı kalori planı, termobox ile sıcak teslimat. 50 kişiden 5.000 kişiye kadar hizmet. Detaylı bilgi için arayın.
Kadıköy Zuhtupasa Catering Menü Fiyatları arayışındaysanız doğru sayfadasınız. Özalp Catering olarak Kadıköy ilçesinde ve özellikle Kadıköy Zuhtupasa adresinde Kadıköy Zuhtupasa bölgesi için şeffaf yemek fiyatları başta olmak üzere tabldot yemek, taşıma yemek, toplu yemek, mevlit pilavı, iftar yemeği ve organizasyon catering hizmetlerini tek elden sunuyoruz. Bu sayfada Kadıköy Zuhtupasa bölgesine özel menü kurgumuzu, fiyat modelimizi, hijyen ve lojistik standartlarımızı adım adım anlattık.
Bölge hakkında daha fazla bilgi için Kadıköy Zuhtupasa Wikipedia sayfasını inceleyebilirsiniz.
Kadıköy Zuhtupasa Mevlit Pilavı ve Geleneksel Mevlit Yemeği
Mevlit pilavı, Türk kültürünün vazgeçilmez geleneklerinden biridir. Kadıköy Zuhtupasa mevlit pilavı talepleriniz için Özalp Catering, tavuklu pirinç pilavı, etli nohut, ayran, baklava veya tatlı, ekmek ve servis ekipmanları dahil komple bir mevlit menüsü sunar. Mevlit pilavı yapan firma seçerken; pirinç kalitesi, tavuğun günlük olarak pişirilmesi, sunum hijyeni ve teslim saatine sadakat en temel ölçütlerdir. Kadıköy Zuhtupasa bölgesindeki camilerde, evlerde, dernek lokallerinde ve mezarlık girişlerinde mevlit servisleri gerçekleştiriyoruz.
Düğün için mevlit pilavı, kına için mevlit pilavı, nişan için mevlit pilavı ve piknik için mevlit pilavı gibi farklı vesilelerde de hizmet veriyoruz. Mevlit pilavı imalatçısı olarak hem hazır karton kaselerde tek kişilik porsiyon, hem de açık büfe servis kazanlarında sıcak servis modellerimiz mevcuttur.
Kadıköy Zuhtupasa İçin Hemen Teklif Alın
Kadıköy Zuhtupasa bölgesinde günlük, haftalık veya aylık yemek hizmeti ihtiyacınız için bizimle 0 533 394 34 08 numaralı telefondan veya info@ozalpyemek.com adresinden iletişime geçebilirsiniz. Talebinizi aldıktan sonra en geç 24 saat içinde size özel hazırlanmış teklif belgesini, örnek menü programını ve numune tadımı randevusunu paylaşırız. Kadıköy Zuhtupasa adresine kadar gelir, mutfak ve yemekhane alanınızı ücretsiz olarak inceler, ihtiyacınıza en uygun çözümü sunarız.
Özalp Catering olarak Tuzla'dan yola çıktığımız ilk günden bu yana sloganımız; "Her gün taze, her gün lezzetli" olmuştur. Kadıköy Zuhtupasa bölgesinde de aynı prensiple çalışıyor; sağlıklı, güvenli, ekonomik ve müşteri memnuniyeti odaklı bir yemek hizmeti sunuyoruz. Sizi de uzun soluklu çözüm ortakları arasında görmekten mutluluk duyarız.
Kadıköy Zuhtupasa Tabldot Yemek ve Toplu Yemek
Kadıköy Zuhtupasa tabldot yemek hizmetimiz; çorba, ana yemek, yardımcı yemek (pilav/makarna), salata veya tatlı şeklinde dört kap olarak servise sunulur. Haftalık ve aylık olarak yenilenen menülerimiz, diyetisyen onaylı kalori ve besin değeri hesaplaması ile hazırlanır. Kadıköy Zuhtupasa bölgesindeki işletmeler için tabldot yemek fiyatları kişi sayısına, menü içeriğine ve hizmet sıklığına göre değişir; net bir tabldot yemek fiyatı için lütfen bizimle iletişime geçin.
Toplu yemek üretiminde standart kalite ve aynı lezzeti her gün sunmak en büyük önceliğimizdir. Kadıköy Zuhtupasa toplu yemek hizmeti, 50 kişiden 5.000 kişiye kadar her ölçekte talebi karşılayabilecek kapasitedeki mutfağımız sayesinde sorunsuz işler. Sulu yemek başta olmak üzere sıcaklık ve hijyen denetimi sürekli yapılan ürünlerimiz, termobox ve gastronom kaplarda HACCP uyumlu olarak Kadıköy Zuhtupasa adresine ulaştırılır.
Kadıköy Zuhtupasa İçin Haftalık Örnek Menü Planı
Kadıköy Zuhtupasa Catering Menü Fiyatları kapsamında sunduğumuz örnek bir haftalık program şöyledir: Pazartesi mercimek çorbası, etli kuru fasulye, pirinç pilavı, cacık; Salı ezogelin çorbası, tavuk sote, bulgur pilavı, mevsim salata; Çarşamba yayla çorbası, karnıyarık, şehriyeli pirinç, ayran; Perşembe domates çorbası, izmir köfte, patates püresi, turşu; Cuma tarhana çorbası, etli nohut, pilav, revani. Cumartesi programı kurumun çalışma düzenine göre kahvaltı veya tek öğün olarak uyarlanır.
Bu program sabit değildir; Kadıköy Zuhtupasa bölgesindeki müşterilerimizin geri bildirimleriyle her ay yeniden şekillenir. Menü değerlendirme anketlerimizde en yüksek puanı alan yemekler döngüde daha sık yer alır, düşük puan alanlar ise çıkarılır. Talep hâlinde menüye haftada bir gün ızgara günü, bir gün ev yemeği günü veya yöresel lezzet günü ekleyerek çeşitliliği artırıyoruz.
Kadıköy Zuhtupasa Çevresindeki Diğer Hizmet Bölgelerimiz
Kadıköy Zuhtupasa adresine hizmet verirken aynı rota üzerinde Kadıköy ilçesinin diğer mahallelerine de servis yapıyoruz. Bu durum, tek bir bölgeye özel araç çıkarmanın maliyetini ortadan kaldırarak fiyatlarımızı rekabetçi tutmamızı sağlıyor. Komşu mahallelerdeki kurumlarla ortak alım yapan işletmelere ilave indirim uygulayabiliyoruz.
Taşıma yemek hizmetimiz Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Gebze, Çayırova, Darıca ve Dilovası hattında günlük olarak sürüyor; Kadıköy ilçesi ve Kadıköy Zuhtupasa bölgesi bu ağın doğal bir parçasıdır. Diğer bölgelerde ise 50 kişi ve üzeri özel gün yemekleri, mevlit, iftar ve organizasyon servisleri sağlanmaktadır.
Kadıköy Zuhtupasa Hijyen Denetimleri ve Gıda Güvenliği
Gıda güvenliği bizim için pazarlama söylemi değil, günlük operasyonun kendisidir. Üretim tesisimizde her partiden numune alınır ve 72 saat boyunca +4°C'de saklanır. Bağımsız akredite laboratuvarlarla yaptığımız periyodik mikrobiyolojik analizler, yüzey swap testleri ve su analizleri kayıt altındadır. Kadıköy Zuhtupasa adresine giden her sevkiyatın sıcaklık kaydı dijital olarak tutulur ve talep hâlinde kuruma raporlanır.
Personelimiz portör muayeneleri, hijyen eğitimleri ve yıllık tazeleme programlarına tabidir. Mutfakta alerjen yönetimi ayrı bir prosedür olarak yürütülür; gluten, süt, yumurta, fındık ve deniz ürünü içeren yemekler ayrı ekipmanla hazırlanır ve etiketlenir. Kadıköy Zuhtupasa bölgesindeki kurumların denetim ekiplerini üretim tesisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız.
Kadıköy Zuhtupasa Catering Menü Fiyatları Sözleşme Süreci Adım Adım
Kadıköy Zuhtupasa Catering Menü Fiyatları sürecimiz altı adımdan oluşur: (1) telefon veya form ile ilk temas, (2) yerinde keşif ve ihtiyaç analizi, (3) menü ve fiyat teklifinin hazırlanması, (4) ücretsiz numune tadımı, (5) sözleşme imzası ve servis takviminin oluşturulması, (6) ilk servis ve ilk hafta yakın takip. Tüm süreç genellikle 5 iş günü içinde tamamlanır.
Sözleşmede menü içeriği, gramajlar, teslim saatleri, fiyat güncelleme koşulları, iptal ve fesih şartları ile cezai hükümler açıkça yer alır. Kadıköy Zuhtupasa bölgesindeki kurumların satın alma birimleri için teklif dosyamız; referans listesi, sertifika kopyaları, kapasite raporu ve örnek menü programını içerir.
Kadıköy Zuhtupasa Catering Menü Fiyatları Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Kadıköy Zuhtupasa Catering Menü Fiyatları seçerken; firmanın üretim tesisi sertifikaları (ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001, ISO 45001), referansları, taşıma araç filosu, mutfak ekibinin tecrübesi, menü çeşitliliği, fiyat şeffaflığı ve kriz anlarındaki esnekliği değerlendirilmelidir. Catering fiyatları her firmanın hizmet kapsamına göre değişir; en düşük catering fiyatı her zaman en doğru tercih değildir. Hizmet kalitesi, sürdürülebilirlik ve sağlık güvencesi göz önünde bulundurularak karar verilmelidir.
Özalp Catering, Kadıköy Zuhtupasa bölgesindeki tüm kurumlara ücretsiz numune servisi ve ücretsiz menü tasarımı sunar. Talebiniz üzerine üretim tesisimizi yerinde gezebilir, mutfak ekibimizle tanışabilir ve çalışma sistemimizi yakından inceleyebilirsiniz. Şeffaf bir yemek hizmeti süreci için kapımız her zaman müşterilerimize açıktır.
Kadıköy Zuhtupasa Sürdürülebilirlik ve Gıda İsrafını Azaltma
Kadıköy Zuhtupasa bölgesine yaptığımız servislerde tüketim verilerini kayıt altına alarak üretim miktarını her hafta yeniden kalibre ediyoruz. Böylece hem gıda israfı azalıyor hem de kurumların maliyeti düşüyor. Ambalajlarda geri dönüştürülebilir malzeme kullanımını artırıyor, çok kullanımlık gastronom kaplarla tek kullanımlık plastik miktarını düşürüyoruz.
Atık yağların lisanslı firmalara teslimi, organik atıkların ayrıştırılması ve enerji verimli ekipman kullanımı ISO 14001 çevre yönetim sistemimizin gereklerindendir. Kadıköy Zuhtupasa adresindeki kurumlara talep hâlinde yıllık sürdürülebilirlik raporu sunabiliyoruz.
Kadıköy Zuhtupasa Catering Menü Fiyatları Menü Çeşitliliği ve Mevsim Konsepti
Kadıköy Zuhtupasa adresine sunduğumuz menüler 4 haftalık döngülerle hazırlanır ve her hafta birbirinden farklı 24 ana yemek alternatifi içerir. Türk mutfağının en sevilen klasiklerinin yanı sıra Akdeniz, Ege, Karadeniz ve Güneydoğu yöresel lezzetleri haftalık olarak menüye eklenir. Vejetaryen ve vegan müşterileri için her gün en az bir adet et içermeyen ana yemek alternatifi bulunur. Diyabet, glutensiz, laktozsuz ve düşük sodyumlu özel menüler ek talep doğrultusunda diyetisyen onayı ile hazırlanır.
Kadıköy Zuhtupasa mevsim konseptimizde ilkbaharda bezelye, enginar, taze fasulye; yazın patlıcan, biber, kabak; sonbaharda mantar, kestane, ayva; kışın ise lahana, pırasa, kereviz ön plandadır. Pirinç pilavı, bulgur pilavı, makarna ve patates ürünleri yıl boyunca farklı versiyonlarda servis edilir. Salata bar konseptimizle birlikte mevsim yeşillikleri, kuru baklagiller ve farklı sos seçenekleri günlük olarak hazırlanır. Kadıköy Zuhtupasa bölgesindeki tüm müşterilerimizden aylık olarak menü memnuniyet anketi alır; gelen geri bildirimlere göre menü revize ederiz.
Kadıköy Zuhtupasa Organizasyon ve Catering Hizmetleri
Kadıköy Zuhtupasa bölgesinde düzenlenen kurumsal etkinlikler; açılış organizasyon yemeği, kokteyl organizasyon yemeği, lansman organizasyon yemeği, şirket organizasyon yemeği, sempozyum organizasyon yemeği, seminer organizasyon yemeği, kongre organizasyon yemeği, konferans organizasyon yemeği, toplantı organizasyon yemeği, medikal sunum organizasyon yemeği, hastane açılış organizasyon yemekleri, işyeri ve muayenehane açılış organizasyon yemeği, kurul kahvaltısı organizasyon yemeği, uzmanlık yemeği ve bitirme organizasyonu yemeği ve sokak lezzetleri organizasyon yemekleri gibi tüm catering ihtiyaçlarınız için tek noktadan komple çözüm sağlıyoruz.
Organizasyon catering hizmetimiz; menü tasarımı, masa düzeni, dekoratif sunum ekipmanları, profesyonel servis personeli, garson, aşçı, bulaşıkçı ve kurulum/sökum dahil olacak şekilde turn-key olarak planlanır. Kadıköy Zuhtupasa catering firması arayışındaki organizasyon sahipleri, tek bir telefonla davetin tüm yemek operasyonunu Özalp Catering'e devredebilir. Lunch box yemeği, kokteyl prolonge, gala yemeği, açık büfe kahvaltı, brunch ve fine dining set menü gibi farklı konseptlere uygun çözümlerimiz vardır.
Kadıköy Zuhtupasa Catering Menü Fiyatları Fiyatlandırma ve Sözleşme Süreci
Kadıköy Zuhtupasa Catering Menü Fiyatları fiyatları; günlük kişi sayısı, menü içeriği (3 kap / 4 kap / 5 kap), hizmet süresi (günlük, haftalık, aylık ya da yıllık sözleşme), teslimat sıklığı, paketleme türü (gastronom kap, tek kullanımlık karton, porselen sunum), servis personeli ihtiyacı ve ek ekipman (chafing dish, semaver, çay-kahve istasyonu, fırın) gibi pek çok değişkene göre belirlenir. Bu nedenle Kadıköy Zuhtupasa bölgesindeki her müşteriye standart bir fiyat değil, ihtiyacına özel hazırlanmış şeffaf bir bütçe sunuyoruz.
Kadıköy Zuhtupasa Catering Menü Fiyatları sözleşme sürecimiz dört aşamadan oluşur: 1) İhtiyaç görüşmesi ve ücretsiz keşif, 2) Numune tadımı ve örnek menü sunumu, 3) Hizmet sözleşmesi, KVKK ve gıda güvenliği taahhütlerinin imzalanması, 4) Operasyonun başlatılması ve aylık menü takvimi paylaşımı. Sözleşmeler genellikle 12 aylıktır; ancak kısa süreli proje çalışmaları, sezonluk açılışlar ve geçici şantiye organizasyonları için 1-3 aylık esnek modeller de mevcuttur. Faturalandırmada hem peşin nakit, hem havale/EFT, hem de kurumsal kredi kartı ve cari hesap seçenekleri sunuyoruz.
Kadıköy Zuhtupasa Hizmet Kategorilerimiz
Kadıköy Zuhtupasa bölgesinde sunduğumuz tüm hizmetleri inceleyebilirsiniz:
Sıkça Sorulan Sorular
1. Kadıköy Zuhtupasa bölgesine günlük yemek teslimatı yapıyor musunuz?
Evet, Kadıköy Zuhtupasa bölgesine pazartesi-cumartesi günleri arasında günlük taşıma yemek ve tabldot yemek teslimatı yapıyoruz. Pazar günleri talep doğrultusunda organizasyon hizmeti sağlıyoruz.
2. Kadıköy Zuhtupasa iftar yemeği menüsünde neler var?
İftariyelik tabağı, çorba, ana yemek, pilav, salata, hoşaf, su, ekmek ve tatlı (güllaç veya baklava) içeren standart menülerimizin yanında özel istek menüleri hazırlanabilir.
3. Kadıköy Zuhtupasa şantiye için tabldot yemek servisi veriyor musunuz?
Evet. Kadıköy Zuhtupasa bölgesindeki inşaat şantiyelerine günlük sıcak tabldot yemek ve sulu yemek teslimatı yapıyoruz.
4. Kadıköy Zuhtupasa Catering Menü Fiyatları için teklif almak ne kadar sürüyor?
Talebinizi ilettikten sonra en geç 24 saat içinde Kadıköy Zuhtupasa adresine özel hazırlanmış menü ve fiyat teklifini paylaşıyoruz.
5. Kadıköy Zuhtupasa lunch box (kutu yemek) servisi yapıyor musunuz?
Toplantı, eğitim ve seyahat için tek kişilik bölmeli karton kutularda lunch box menüleri hazırlıyoruz.
6. Kadıköy Zuhtupasa Catering Menü Fiyatları olarak diyet ve özel menü hazırlıyor musunuz?
Evet. Diyabet, glutensiz, vegan, vejetaryen, dini hassasiyetler ve alerjen kontrollü menüler diyetisyen onayı ile hazırlanabilir.
7. Kadıköy Zuhtupasa Catering Menü Fiyatları kapsamında personel desteği veriyor musunuz?
Servis elemanı, aşçı, bulaşıkçı ve kurulum ekibi talep doğrultusunda sağlanır; bu hizmet teklife ayrı kalem olarak eklenir.
8. Kadıköy Zuhtupasa mevlit pilavı için minimum sipariş adediniz nedir?
Mevlit pilavı siparişlerinde minimum 50 kişilik üretim yapmaktayız. Üst limit yoktur; binlerce kişilik mevlit organizasyonları için kapasitemiz mevcuttur.
9. Kadıköy Zuhtupasa Catering Menü Fiyatları hizmetinde menüyü biz seçebilir miyiz?
Elbette. Aylık menü taslağı önceden paylaşılır, kurumun onayı ve değişiklik talepleri doğrultusunda kesinleştirilir.
10. Hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyorsunuz?
Nakit, havale/EFT, kredi kartı ve kurumsal cari hesap ödeme yöntemlerini kabul ediyoruz.
11. Kadıköy Zuhtupasa hastane açılış yemeği için özel menüler var mı?
Hastane açılış organizasyon yemekleri için protokol uyumlu, sade ve prestijli kokteyl ile açık büfe seçeneklerimiz mevcuttur.
12. Yemek menülerini kim belirliyor?
Aylık menüler diyetisyenimiz ve aşçıbaşımız tarafından mevsim sebze-meyvelerine göre hazırlanır, müşterinin onayına sunulur.
13. Kadıköy Zuhtupasa mevlit pilavı için servis personeli geliyor mu?
Talep edilmesi durumunda servis personeli, kazan, kepçe ve dağıtım ekipmanı dahil komple mevlit servisi sağlıyoruz.
14. Kadıköy Zuhtupasa teslimatlarında ekipman iadesi nasıl yapılıyor?
Gastronom kaplar ve termoslar ertesi günkü teslimatta toplanır, tesisimizde endüstriyel bulaşık hattında yıkanır ve dezenfekte edilir.
15. Kadıköy Zuhtupasa catering firması olarak organizasyon ekipmanı sağlıyor musunuz?
Evet, masa, sandalye, masa örtüsü, sunum standı, chafing dish, peçete, çatal-bıçak-tabak, garson ve aşçı dahil komple turn-key catering hizmeti sunuyoruz.
16. Kadıköy Zuhtupasa Catering Menü Fiyatları olarak hangi hizmetleri sunuyorsunuz?
Kadıköy Zuhtupasa adresinde tabldot yemek, taşıma yemek, toplu yemek, sulu yemek, paket yemek, mevlit pilavı, iftar yemeği, lunch box, kokteyl, açılış, lansman ve tüm organizasyon catering hizmetlerini sunuyoruz.
17. Sipariş için ne kadar önceden haber vermem gerekir?
Kadıköy Zuhtupasa tabldot ve taşıma yemek için en az 24 saat önceden, organizasyon ve mevlit servisleri için 2-3 gün önceden talep iletmenizi öneriyoruz. Acil siparişler için lütfen telefonla iletişime geçin.
18. Kadıköy Zuhtupasa için kaç çeşit menü seçeneği sunuyorsunuz?
Ekonomik, standart ve zengin olmak üzere üç ana paket; her pakette 3, 4 ve 5 kap alternatifleri bulunur.
19. Kadıköy Zuhtupasa bölgesinde acil aynı gün sipariş mümkün mü?
Kapasitemiz uygunsa aynı gün servis yapabiliyoruz; bunun için sabah 09:00'a kadar telefonla iletişime geçmeniz gerekir.
20. Kadıköy Zuhtupasa için ücretsiz numune veriyor musunuz?
Evet, Kadıköy Zuhtupasa bölgesindeki kurumsal taleplerde sözleşme öncesi ücretsiz numune tadımı düzenliyoruz.
Müşterilerimiz Ne Diyor?
"Özalp Yemek 450 kişilik toplu iftar programımıza sorunsuz bir şekilde yemek yapılması ve servisi için teşekkür ediyoruz. İlgi ve alaka için ayrıca teşekkürler. Kaşıkcı Köyü Derneği Başkanı."
"Derneğimizin mevlidi için verdiğimiz toplu yemekte çok memnun kaldık. Zamanında teslim ve hijyenik paketleme için teşekkür ederiz."
"Tuzla yemek firması, Tuzla tabldot yemek, Gebze yemek firması, Gebze tabldot yemek, Dilovası tabldot yemek, Dilovası catering, Dilovası yemek firması, Pendik yemek firması, Maltepe yemek firması, Kartal yemek firması ve tüm İstanbul'a özel yemek hizmeti veren değerli müşterimiz Özalp Yemek'e ve markaları Davet Sofrası'na başarılar diliyoruz."
Kadıköy Bölgesinde Diğer Yazılarımız
- Kadıköy 19 Mayis Mahallesi Catering Menü Fiyatları
- Kadıköy Acibadem Mahallesi Catering Menü Fiyatları
- Kadıköy Bostanci Mahallesi Catering Menü Fiyatları
- Kadıköy Caddebostan Mahallesi Catering Menü Fiyatları
- Kadıköy Caferaga Mahallesi Catering Menü Fiyatları
- Kadıköy Dumlupinar Mahallesi Catering Menü Fiyatları
Kadıköy Zuhtupasa İçin Hemen Teklif Alın
Özalp Catering ekibi Kadıköy Zuhtupasa bölgesindeki yemek ihtiyacınız için size en uygun çözümü sunmaya hazır.
0 533 394 34 08