Şile Dogancili Sebze Yemekleri Catering

Şile Dogancili Sebze Yemekleri Catering hizmetimizle Şile Dogancili adresine her gün taze yemek. Şeffaf fiyatlandırma, sözleşmeli çalışma, HACCP uyumlu üretim. Teklif için hemen iletişime geçin.

Şile Dogancili Sebze Yemekleri Catering arayışındaysanız doğru sayfadasınız. Özalp Catering olarak Şile ilçesinde ve özellikle Şile Dogancili adresinde Şile Dogancili catering hizmeti başta olmak üzere tabldot yemek, taşıma yemek, toplu yemek, mevlit pilavı, iftar yemeği ve organizasyon catering hizmetlerini tek elden sunuyoruz. Bu sayfada Şile Dogancili bölgesine özel menü kurgumuzu, fiyat modelimizi, hijyen ve lojistik standartlarımızı adım adım anlattık.

Bölge hakkında daha fazla bilgi için Şile Dogancili Wikipedia sayfasını inceleyebilirsiniz.

Şile Dogancili (Şile) konumu — Şile Dogancili Sebze Yemekleri Catering hizmet bölgemiz.

Şile Dogancili Sebze Yemekleri Catering Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Şile Dogancili Sebze Yemekleri Catering seçerken; firmanın üretim tesisi sertifikaları (ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001, ISO 45001), referansları, taşıma araç filosu, mutfak ekibinin tecrübesi, menü çeşitliliği, fiyat şeffaflığı ve kriz anlarındaki esnekliği değerlendirilmelidir. Catering fiyatları her firmanın hizmet kapsamına göre değişir; en düşük catering fiyatı her zaman en doğru tercih değildir. Hizmet kalitesi, sürdürülebilirlik ve sağlık güvencesi göz önünde bulundurularak karar verilmelidir.

Özalp Catering, Şile Dogancili bölgesindeki tüm kurumlara ücretsiz numune servisi ve ücretsiz menü tasarımı sunar. Talebiniz üzerine üretim tesisimizi yerinde gezebilir, mutfak ekibimizle tanışabilir ve çalışma sistemimizi yakından inceleyebilirsiniz. Şeffaf bir yemek hizmeti süreci için kapımız her zaman müşterilerimize açıktır.

Şile Dogancili Sebze Yemekleri Catering Olarak Hizmet Anlayışımız

Özalp Catering olarak Şile Dogancili bölgesinde uzun yıllardır kurumsal ve bireysel müşterilere yönelik geniş kapsamlı yemek hizmeti sunuyoruz. Şile ilçesinin tamamında olduğu gibi Şile Dogancili adresinde de tabldot yemek, taşıma yemek, toplu yemek, sulu yemek, paket yemek ve catering hizmeti başlıkları altında sürekli, düzenli ve hijyenik bir yemek hizmeti sağlıyoruz. Şile Dogancili Sebze Yemekleri Catering arayışındaki şirketlere, kurumlara ve organizasyon sahiplerine güvenilir, ölçeklenebilir ve gıda güvenliği sertifikalı bir çözüm sunuyoruz.

Tuzla Orhanlı'daki merkez üretim tesisimizden Şile Dogancili adresine sıcaklık zinciri korunarak yapılan teslimatlar, ISO 22000 gıda güvenliği yönetim sistemimizin getirdiği prosedürlerle gerçekleştirilir. Şile Dogancili bölgesinde faaliyet gösteren fabrikalar, ofisler, şantiyeler, okullar, hastaneler, yurtlar ve özel etkinlik organizatörleri için hazırladığımız menüler, mevsim sebzeleri, taze et ürünleri ve yerli üretici tedariği ile zenginleştirilir. Bu sayede Şile Dogancili Sebze Yemekleri Catering talebinizi karşılarken hem damağınıza hem bütçenize uygun esnek seçenekler oluşturuyoruz.

Şile Dogancili Sebze Yemekleri Catering Sözleşme Süreci Adım Adım

Şile Dogancili Sebze Yemekleri Catering sürecimiz altı adımdan oluşur: (1) telefon veya form ile ilk temas, (2) yerinde keşif ve ihtiyaç analizi, (3) menü ve fiyat teklifinin hazırlanması, (4) ücretsiz numune tadımı, (5) sözleşme imzası ve servis takviminin oluşturulması, (6) ilk servis ve ilk hafta yakın takip. Tüm süreç genellikle 5 iş günü içinde tamamlanır.

Sözleşmede menü içeriği, gramajlar, teslim saatleri, fiyat güncelleme koşulları, iptal ve fesih şartları ile cezai hükümler açıkça yer alır. Şile Dogancili bölgesindeki kurumların satın alma birimleri için teklif dosyamız; referans listesi, sertifika kopyaları, kapasite raporu ve örnek menü programını içerir.

Şile Dogancili ve Çevresinde Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Özalp Catering olarak Şile ilçesinin tamamına ve özellikle Şile Dogancili ve çevresine günlük düzenli yemek teslimatı yapıyoruz. Bunun yanı sıra Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Gebze, Dilovası, Çayırova, Darıca, Sancaktepe, Sultanbeyli, Kurtköy, Şekerpınar ve civar bölgelere taşıma yemek ve tabldot yemek hizmeti veriyoruz. Mevlit, açılış, kokteyl, lansman, davet ve organizasyon yemeği hizmetlerimizi ise tüm İstanbul ve yakın çevresine ulaştırıyoruz.

Şile Dogancili Organizasyon ve Catering Hizmetleri

Şile Dogancili bölgesinde düzenlenen kurumsal etkinlikler; açılış organizasyon yemeği, kokteyl organizasyon yemeği, lansman organizasyon yemeği, şirket organizasyon yemeği, sempozyum organizasyon yemeği, seminer organizasyon yemeği, kongre organizasyon yemeği, konferans organizasyon yemeği, toplantı organizasyon yemeği, medikal sunum organizasyon yemeği, hastane açılış organizasyon yemekleri, işyeri ve muayenehane açılış organizasyon yemeği, kurul kahvaltısı organizasyon yemeği, uzmanlık yemeği ve bitirme organizasyonu yemeği ve sokak lezzetleri organizasyon yemekleri gibi tüm catering ihtiyaçlarınız için tek noktadan komple çözüm sağlıyoruz.

Organizasyon catering hizmetimiz; menü tasarımı, masa düzeni, dekoratif sunum ekipmanları, profesyonel servis personeli, garson, aşçı, bulaşıkçı ve kurulum/sökum dahil olacak şekilde turn-key olarak planlanır. Şile Dogancili catering firması arayışındaki organizasyon sahipleri, tek bir telefonla davetin tüm yemek operasyonunu Özalp Catering'e devredebilir. Lunch box yemeği, kokteyl prolonge, gala yemeği, açık büfe kahvaltı, brunch ve fine dining set menü gibi farklı konseptlere uygun çözümlerimiz vardır.

Şile Dogancili Fiyatlandırma Modeli ve Bütçe Planlaması

Şile Dogancili Sebze Yemekleri Catering fiyatlandırmasında üç ana model uyguluyoruz: kişi başı sabit fiyat, kap sayısına göre kademeli fiyat ve toplam sözleşme bedeli üzerinden aylık sabit fatura. Kişi sayısı arttıkça birim maliyet düştüğü için, 100 kişinin üzerindeki taleplerde belirgin bir indirim ortaya çıkar. Gıda maliyetlerindeki dalgalanmalara karşı sözleşmelerimize dönemsel fiyat güncelleme maddesi koyar, sürprizli zamlar yerine önceden bildirilen şeffaf bir artış takvimi uygularız.

Bütçe planlaması yaparken kurumlara genellikle üç senaryolu bir tablo sunuyoruz: ekonomik menü, standart menü ve zengin menü. Her senaryoda gramajlar, kap sayısı ve tahmini aylık toplam açıkça yazılıdır. Şile Dogancili bölgesindeki muhasebe departmanları için e-fatura, cari hesap takibi ve aylık tüketim raporu standart olarak sunulur.

Şile Dogancili Hijyen Denetimleri ve Gıda Güvenliği

Gıda güvenliği bizim için pazarlama söylemi değil, günlük operasyonun kendisidir. Üretim tesisimizde her partiden numune alınır ve 72 saat boyunca +4°C'de saklanır. Bağımsız akredite laboratuvarlarla yaptığımız periyodik mikrobiyolojik analizler, yüzey swap testleri ve su analizleri kayıt altındadır. Şile Dogancili adresine giden her sevkiyatın sıcaklık kaydı dijital olarak tutulur ve talep hâlinde kuruma raporlanır.

Personelimiz portör muayeneleri, hijyen eğitimleri ve yıllık tazeleme programlarına tabidir. Mutfakta alerjen yönetimi ayrı bir prosedür olarak yürütülür; gluten, süt, yumurta, fındık ve deniz ürünü içeren yemekler ayrı ekipmanla hazırlanır ve etiketlenir. Şile Dogancili bölgesindeki kurumların denetim ekiplerini üretim tesisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Şile Dogancili Sebze Yemekleri Catering Üretim Mutfağımız ve Lojistik Altyapı

Şile Dogancili bölgesine hizmet veren üretim mutfağımız Tuzla Orhanlı'da yer almakta; günde 10.000 öğüne yakın yemek üretebilecek kapasitede tasarlanmıştır. Mutfağımızda et ön hazırlık, sebze ön hazırlık, sıcak pişirme, soğuk pişirme, pasta-tatlı, paketleme ve sevkiyat olmak üzere ayrılmış 7 farklı üretim hattı bulunur. Çapraz kontaminasyonun önüne geçmek amacıyla ürün hareketi tek yönlüdür ve her hat kendi başına havalandırma ve sıcaklık kontrolüne sahiptir.

Şile ilçesine ve Şile Dogancili adresine sevkiyat yapan araç filomuzda; iç hacmi paslanmaz çelik kaplı, dijital sıcaklık kayıt cihazıyla donatılmış sıcak-soğuk bölmeli kapalı kasa kamyonetler bulunur. Her sevkiyat öncesi araçlar dezenfekte edilir, şoför ve servis personeli portör muayene ve hijyen eğitim belgelerini araçta bulundurur. Lojistik planlamamız sayesinde Şile Dogancili adresine yemek; öğle servisleri için 11:30-12:30, akşam servisleri için 17:30-18:30 saat aralığında, soğuk zinciri ve sıcak zinciri korunmuş şekilde teslim edilir.

Şile Dogancili Çevresindeki Diğer Hizmet Bölgelerimiz

Şile Dogancili adresine hizmet verirken aynı rota üzerinde Şile ilçesinin diğer mahallelerine de servis yapıyoruz. Bu durum, tek bir bölgeye özel araç çıkarmanın maliyetini ortadan kaldırarak fiyatlarımızı rekabetçi tutmamızı sağlıyor. Komşu mahallelerdeki kurumlarla ortak alım yapan işletmelere ilave indirim uygulayabiliyoruz.

Taşıma yemek hizmetimiz Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Gebze, Çayırova, Darıca ve Dilovası hattında günlük olarak sürüyor; Şile ilçesi ve Şile Dogancili bölgesi bu ağın doğal bir parçasıdır. Diğer bölgelerde ise 50 kişi ve üzeri özel gün yemekleri, mevlit, iftar ve organizasyon servisleri sağlanmaktadır.

Şile Dogancili Sürdürülebilirlik ve Gıda İsrafını Azaltma

Şile Dogancili bölgesine yaptığımız servislerde tüketim verilerini kayıt altına alarak üretim miktarını her hafta yeniden kalibre ediyoruz. Böylece hem gıda israfı azalıyor hem de kurumların maliyeti düşüyor. Ambalajlarda geri dönüştürülebilir malzeme kullanımını artırıyor, çok kullanımlık gastronom kaplarla tek kullanımlık plastik miktarını düşürüyoruz.

Atık yağların lisanslı firmalara teslimi, organik atıkların ayrıştırılması ve enerji verimli ekipman kullanımı ISO 14001 çevre yönetim sistemimizin gereklerindendir. Şile Dogancili adresindeki kurumlara talep hâlinde yıllık sürdürülebilirlik raporu sunabiliyoruz.

Şile Dogancili Sebze Yemekleri Catering Fiyatlandırma ve Sözleşme Süreci

Şile Dogancili Sebze Yemekleri Catering fiyatları; günlük kişi sayısı, menü içeriği (3 kap / 4 kap / 5 kap), hizmet süresi (günlük, haftalık, aylık ya da yıllık sözleşme), teslimat sıklığı, paketleme türü (gastronom kap, tek kullanımlık karton, porselen sunum), servis personeli ihtiyacı ve ek ekipman (chafing dish, semaver, çay-kahve istasyonu, fırın) gibi pek çok değişkene göre belirlenir. Bu nedenle Şile Dogancili bölgesindeki her müşteriye standart bir fiyat değil, ihtiyacına özel hazırlanmış şeffaf bir bütçe sunuyoruz.

Şile Dogancili Sebze Yemekleri Catering sözleşme sürecimiz dört aşamadan oluşur: 1) İhtiyaç görüşmesi ve ücretsiz keşif, 2) Numune tadımı ve örnek menü sunumu, 3) Hizmet sözleşmesi, KVKK ve gıda güvenliği taahhütlerinin imzalanması, 4) Operasyonun başlatılması ve aylık menü takvimi paylaşımı. Sözleşmeler genellikle 12 aylıktır; ancak kısa süreli proje çalışmaları, sezonluk açılışlar ve geçici şantiye organizasyonları için 1-3 aylık esnek modeller de mevcuttur. Faturalandırmada hem peşin nakit, hem havale/EFT, hem de kurumsal kredi kartı ve cari hesap seçenekleri sunuyoruz.

Gıda Güvenliği, Hijyen ve Sertifikalarımız

Özalp Catering, sahip olduğu ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 31000 Risk Yönetim Sistemi ve ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi belgeleri ile uluslararası standartlarda hizmet vermektedir. Şile Dogancili bölgesine teslim edilen tüm yemekler bu sertifikaların gerektirdiği prosedürlere göre üretilir, paketlenir ve servis edilir.

Çalışan tüm aşçılarımız, mutfak personelimiz ve servis ekibimiz portör muayenelerini düzenli olarak yaptırır; hijyen eğitimleri periyodik olarak yenilenir. Mutfağımızdaki tüm yüzeyler, kaplar ve ekipmanlar her vardiya sonunda dezenfekte edilir.

Şile Dogancili ile Şile Genelinde Lojistik Ağımız

Şile ilçesi ve çevresinde kurduğumuz dağıtım ağı, sabah üretim çıkışından itibaren rotalanmış sevkiyat planına göre çalışır. Şile Dogancili adresi bu rota üzerinde belirlenmiş bir zaman aralığına sahiptir; teslimat saatinde sapma olması hâlinde kurum yetkilisine otomatik bilgilendirme yapılır. Yedek araç ve yedek üretim hattı planımız, olası bir arıza durumunda servisin aksamamasını sağlar.

Yoğun günlerde Şile Dogancili bölgesine birden fazla sefer düzenleyebiliyor, öğle ve akşam servislerini ayrı ayrı planlayabiliyoruz. Gece vardiyası bulunan işletmeler için 22:00 sonrası teslimat da mümkündür. Bu esneklik, üretim kapasitemizin ve araç filomuzun bölgeye yakınlığı sayesinde ek maliyet doğurmadan sunulabilmektedir.

Şile Dogancili İftar Yemeği ve Ramazan Organizasyonları

Ramazan ayında Şile Dogancili iftar yemeği firması olarak kurumsal iftar davetleri, dernek iftarları, belediye iftar çadırları, mahalle iftarları ve aile iftar programları için özel menüler hazırlıyoruz. İftar menülerimiz; iftariyelik (zeytin, peynir, hurma, pastırma, reçel), çorba, ana yemek, pilav, salata, hoşaf veya komposto, su, ekmek ve tatlı (genellikle güllaç veya baklava) içerir. Şile Dogancili iftar organizasyonu yemeği firması olarak hem ekonomik hem prestijli menü seçenekleri sunuyoruz.

Şile Dogancili Hizmet Kategorilerimiz

Şile Dogancili bölgesinde sunduğumuz tüm hizmetleri inceleyebilirsiniz:

Sıkça Sorulan Sorular

1. Sertifikalarınızı görebilir miyim?

ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001, ISO 45001, ISO 31000 ve ISO 10002 belgelerimizi sitemizdeki Sertifikalar sayfasından inceleyebilirsiniz.

2. Şile Dogancili için vejetaryen ve vegan menü var mı?

Her günkü menüde en az bir et içermeyen ana yemek bulunur; tamamen vegan program da diyetisyen onayıyla hazırlanabilir.

3. Şile Dogancili taşıma yemek hizmetinizde sıcaklık nasıl korunuyor?

Yemekler ısı yalıtımlı paslanmaz çelik termoslarda ve gastronom kaplarda 65°C üzerinde, soğuk ürünler ise 5°C altında taşınır. Her teslimatta sıcaklık ölçümü kayıt altına alınır.

4. Şile Dogancili teslimatlarında ekipman iadesi nasıl yapılıyor?

Gastronom kaplar ve termoslar ertesi günkü teslimatta toplanır, tesisimizde endüstriyel bulaşık hattında yıkanır ve dezenfekte edilir.

5. Şile Dogancili bölgesinde acil aynı gün sipariş mümkün mü?

Kapasitemiz uygunsa aynı gün servis yapabiliyoruz; bunun için sabah 09:00'a kadar telefonla iletişime geçmeniz gerekir.

6. Şile Dogancili Sebze Yemekleri Catering kapsamında personel desteği veriyor musunuz?

Servis elemanı, aşçı, bulaşıkçı ve kurulum ekibi talep doğrultusunda sağlanır; bu hizmet teklife ayrı kalem olarak eklenir.

7. Sözleşme süreniz ne kadar?

Genellikle 12 ay sözleşme yapıyoruz; ancak 3 ay, 6 ay ve günlük spot çalışma modellerimiz de mevcuttur.

8. Şile Dogancili bölgesine günlük yemek teslimatı yapıyor musunuz?

Evet, Şile Dogancili bölgesine pazartesi-cumartesi günleri arasında günlük taşıma yemek ve tabldot yemek teslimatı yapıyoruz. Pazar günleri talep doğrultusunda organizasyon hizmeti sağlıyoruz.

9. Şile Dogancili mevlit pilavı için minimum sipariş adediniz nedir?

Mevlit pilavı siparişlerinde minimum 50 kişilik üretim yapmaktayız. Üst limit yoktur; binlerce kişilik mevlit organizasyonları için kapasitemiz mevcuttur.

10. Sipariş için ne kadar önceden haber vermem gerekir?

Şile Dogancili tabldot ve taşıma yemek için en az 24 saat önceden, organizasyon ve mevlit servisleri için 2-3 gün önceden talep iletmenizi öneriyoruz. Acil siparişler için lütfen telefonla iletişime geçin.

11. Şile Dogancili adresine teslimat saatini biz belirleyebilir miyiz?

Evet. Şile Dogancili rotamızdaki uygun zaman aralıkları içinde tercih ettiğiniz saati sabitliyoruz.

12. Şile Dogancili Sebze Yemekleri Catering olarak hangi hizmetleri sunuyorsunuz?

Şile Dogancili adresinde tabldot yemek, taşıma yemek, toplu yemek, sulu yemek, paket yemek, mevlit pilavı, iftar yemeği, lunch box, kokteyl, açılış, lansman ve tüm organizasyon catering hizmetlerini sunuyoruz.

13. Hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyorsunuz?

Nakit, havale/EFT, kredi kartı ve kurumsal cari hesap ödeme yöntemlerini kabul ediyoruz.

14. Şile Dogancili için kaç çeşit menü seçeneği sunuyorsunuz?

Ekonomik, standart ve zengin olmak üzere üç ana paket; her pakette 3, 4 ve 5 kap alternatifleri bulunur.

15. Şile Dogancili mevlit pilavı için servis personeli geliyor mu?

Talep edilmesi durumunda servis personeli, kazan, kepçe ve dağıtım ekipmanı dahil komple mevlit servisi sağlıyoruz.

16. Şile Dogancili iftar yemeği menüsünde neler var?

İftariyelik tabağı, çorba, ana yemek, pilav, salata, hoşaf, su, ekmek ve tatlı (güllaç veya baklava) içeren standart menülerimizin yanında özel istek menüleri hazırlanabilir.

17. Şile Dogancili Sebze Yemekleri Catering hizmetinde alerjen bilgisi paylaşılıyor mu?

Günlük menü listelerinde alerjen içeren yemekler işaretlenir; talep hâlinde detaylı içerik dökümü paylaşılır.

18. Şile Dogancili bölgesinde kaç kişilik etkinliklere catering verebiliyorsunuz?

20 kişilik küçük toplantılardan 5.000 kişilik kongre ve festival organizasyonlarına kadar her ölçekte hizmet veriyoruz.

19. Yemek menülerini kim belirliyor?

Aylık menüler diyetisyenimiz ve aşçıbaşımız tarafından mevsim sebze-meyvelerine göre hazırlanır, müşterinin onayına sunulur.

20. Şile Dogancili açılış organizasyonu için kokteyl yemeği menüsü hazırlıyor musunuz?

Evet. Kanepe, mini sandviç, mini börek, meze çeşitleri, sushi, sıcak ordövr, tatlı ve içecek istasyonları ile zengin kokteyl menüleri hazırlıyoruz.

Google Yorumları

Müşterilerimiz Ne Diyor?

5.0(3+ yorum)
Tüm yorumları Google'da gör
ZO
Zühtü Oral
Kaşıkcı Köyü Derneği Başkanı

"Özalp Yemek 450 kişilik toplu iftar programımıza sorunsuz bir şekilde yemek yapılması ve servisi için teşekkür ediyoruz. İlgi ve alaka için ayrıca teşekkürler. Kaşıkcı Köyü Derneği Başkanı."

CD
Cihan Durak
Dernek Yetkilisi

"Derneğimizin mevlidi için verdiğimiz toplu yemekte çok memnun kaldık. Zamanında teslim ve hijyenik paketleme için teşekkür ederiz."

BY
Binbirsoft Yazılım
Yazılım İş Ortağı

"Tuzla yemek firması, Tuzla tabldot yemek, Gebze yemek firması, Gebze tabldot yemek, Dilovası tabldot yemek, Dilovası catering, Dilovası yemek firması, Pendik yemek firması, Maltepe yemek firması, Kartal yemek firması ve tüm İstanbul'a özel yemek hizmeti veren değerli müşterimiz Özalp Yemek'e ve markaları Davet Sofrası'na başarılar diliyoruz."

Şile Bölgesinde Diğer Yazılarımız

Şile Dogancili İçin Hemen Teklif Alın

Özalp Catering ekibi Şile Dogancili bölgesindeki yemek ihtiyacınız için size en uygun çözümü sunmaya hazır.

0 533 394 34 08