Sultanbeyli Hasanpasa Çalışanlara Yemek Servisi

Sultanbeyli Hasanpasa Çalışanlara Yemek Servisi için menü, fiyat ve teslimat detayları. Sultanbeyli Hasanpasa bölgesine günlük tabldot, taşıma yemek ve organizasyon servisi. Ücretsiz numune ve 24 saatte teklif.

Sultanbeyli Hasanpasa bölgesinde faaliyet gösteren fabrikalar, ofisler, şantiyeler, okullar, dernekler ve organizasyon sahipleri için çalışanlara yemek servisi çözümleri üretiyoruz. Sultanbeyli Hasanpasa Çalışanlara Yemek Servisi denince akla gelen ilk beklenti, her gün aynı lezzet ve aynı sıcaklıktır; Tuzla Orhanlı'daki üretim tesisimiz ve sıcaklık kontrollü araç filomuz tam olarak bunu güvence altına alır.

Bölge hakkında daha fazla bilgi için Sultanbeyli Hasanpasa Wikipedia sayfasını inceleyebilirsiniz.

Sultanbeyli Hasanpasa (Sultanbeyli) konumu — Sultanbeyli Hasanpasa Çalışanlara Yemek Servisi hizmet bölgemiz.

Sultanbeyli Hasanpasa Çalışanlara Yemek Servisi Müşteri Yorumları ve Referanslarımız

Sultanbeyli Hasanpasa Çalışanlara Yemek Servisi hizmetimizi tercih eden kurumlar arasında üretim fabrikaları, sağlık kuruluşları, eğitim kurumları, dernekler, belediye birimleri, inşaat şantiyeleri ve aile şirketleri yer almaktadır. Müşterilerimizin büyük bölümü Özalp Catering ile en az 3 yıllık çalışma geçmişine sahiptir. Sözleşme yenileme oranımız %92 seviyesinde olup bu, Sultanbeyli Hasanpasa Çalışanlara Yemek Servisi hizmetimizin sürdürülebilirliğinin en somut göstergesidir.

Müşteri yorumlarımızda en sık öne çıkan başlıklar; menü çeşitliliği, sıcaklık korunumu, paketleme kalitesi, servis personelinin nezaketi ve fatura şeffaflığıdır. Şikayet ve önerilerinizi ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi prosedürlerimiz çerçevesinde 24 saat içinde değerlendirir; çözümü 72 saat içinde size geri bildiririz. Sultanbeyli Hasanpasa bölgesindeki referans listemizi talep ettiğinizde aynı sektördeki çalışan firmalardan örnekler paylaşabiliriz.

Sultanbeyli Hasanpasa Çalışanlara Yemek Servisi Sözleşme Süreci Adım Adım

Sultanbeyli Hasanpasa Çalışanlara Yemek Servisi sürecimiz altı adımdan oluşur: (1) telefon veya form ile ilk temas, (2) yerinde keşif ve ihtiyaç analizi, (3) menü ve fiyat teklifinin hazırlanması, (4) ücretsiz numune tadımı, (5) sözleşme imzası ve servis takviminin oluşturulması, (6) ilk servis ve ilk hafta yakın takip. Tüm süreç genellikle 5 iş günü içinde tamamlanır.

Sözleşmede menü içeriği, gramajlar, teslim saatleri, fiyat güncelleme koşulları, iptal ve fesih şartları ile cezai hükümler açıkça yer alır. Sultanbeyli Hasanpasa bölgesindeki kurumların satın alma birimleri için teklif dosyamız; referans listesi, sertifika kopyaları, kapasite raporu ve örnek menü programını içerir.

Sultanbeyli Hasanpasa Çalışanlara Yemek Servisi Olarak Hizmet Anlayışımız

Özalp Catering olarak Sultanbeyli Hasanpasa bölgesinde uzun yıllardır kurumsal ve bireysel müşterilere yönelik geniş kapsamlı yemek hizmeti sunuyoruz. Sultanbeyli ilçesinin tamamında olduğu gibi Sultanbeyli Hasanpasa adresinde de tabldot yemek, taşıma yemek, toplu yemek, sulu yemek, paket yemek ve catering hizmeti başlıkları altında sürekli, düzenli ve hijyenik bir yemek hizmeti sağlıyoruz. Sultanbeyli Hasanpasa Çalışanlara Yemek Servisi arayışındaki şirketlere, kurumlara ve organizasyon sahiplerine güvenilir, ölçeklenebilir ve gıda güvenliği sertifikalı bir çözüm sunuyoruz.

Tuzla Orhanlı'daki merkez üretim tesisimizden Sultanbeyli Hasanpasa adresine sıcaklık zinciri korunarak yapılan teslimatlar, ISO 22000 gıda güvenliği yönetim sistemimizin getirdiği prosedürlerle gerçekleştirilir. Sultanbeyli Hasanpasa bölgesinde faaliyet gösteren fabrikalar, ofisler, şantiyeler, okullar, hastaneler, yurtlar ve özel etkinlik organizatörleri için hazırladığımız menüler, mevsim sebzeleri, taze et ürünleri ve yerli üretici tedariği ile zenginleştirilir. Bu sayede Sultanbeyli Hasanpasa Çalışanlara Yemek Servisi talebinizi karşılarken hem damağınıza hem bütçenize uygun esnek seçenekler oluşturuyoruz.

Sultanbeyli Hasanpasa Çalışanlara Yemek Servisi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sultanbeyli Hasanpasa Çalışanlara Yemek Servisi seçerken; firmanın üretim tesisi sertifikaları (ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001, ISO 45001), referansları, taşıma araç filosu, mutfak ekibinin tecrübesi, menü çeşitliliği, fiyat şeffaflığı ve kriz anlarındaki esnekliği değerlendirilmelidir. Catering fiyatları her firmanın hizmet kapsamına göre değişir; en düşük catering fiyatı her zaman en doğru tercih değildir. Hizmet kalitesi, sürdürülebilirlik ve sağlık güvencesi göz önünde bulundurularak karar verilmelidir.

Özalp Catering, Sultanbeyli Hasanpasa bölgesindeki tüm kurumlara ücretsiz numune servisi ve ücretsiz menü tasarımı sunar. Talebiniz üzerine üretim tesisimizi yerinde gezebilir, mutfak ekibimizle tanışabilir ve çalışma sistemimizi yakından inceleyebilirsiniz. Şeffaf bir yemek hizmeti süreci için kapımız her zaman müşterilerimize açıktır.

Sultanbeyli Hasanpasa İçin Hemen Teklif Alın

Sultanbeyli Hasanpasa bölgesinde günlük, haftalık veya aylık yemek hizmeti ihtiyacınız için bizimle 0 533 394 34 08 numaralı telefondan veya info@ozalpyemek.com adresinden iletişime geçebilirsiniz. Talebinizi aldıktan sonra en geç 24 saat içinde size özel hazırlanmış teklif belgesini, örnek menü programını ve numune tadımı randevusunu paylaşırız. Sultanbeyli Hasanpasa adresine kadar gelir, mutfak ve yemekhane alanınızı ücretsiz olarak inceler, ihtiyacınıza en uygun çözümü sunarız.

Özalp Catering olarak Tuzla'dan yola çıktığımız ilk günden bu yana sloganımız; "Her gün taze, her gün lezzetli" olmuştur. Sultanbeyli Hasanpasa bölgesinde de aynı prensiple çalışıyor; sağlıklı, güvenli, ekonomik ve müşteri memnuniyeti odaklı bir yemek hizmeti sunuyoruz. Sizi de uzun soluklu çözüm ortakları arasında görmekten mutluluk duyarız.

Sultanbeyli Hasanpasa Bölgesinde Sıkça Karşılaşılan Sorunlar ve Çözümlerimiz

Kurumların yemek tedarikinde en sık yaşadığı sorunlar; yemeğin soğuk gelmesi, porsiyon yetersizliği, menü tekrarı, iletişim kopukluğu ve fatura belirsizliğidir. Sultanbeyli Hasanpasa Çalışanlara Yemek Servisi hizmetimizde bu beş başlığın her biri için önlem tanımlıdır: sıcaklık için çift cidarlı termos ve ölçüm kaydı, porsiyon için tartılı gramaj kontrolü, menü tekrarı için 4 haftalık döngü, iletişim için tek muhatap müşteri temsilcisi, fatura için aylık dökümlü raporlama.

Bir aksaklık yaşandığında çözüm süremiz azami 24 saattir. Sultanbeyli Hasanpasa adresindeki yetkiliye günlük servis sonrası kısa bir memnuniyet sorgusu iletilir; iki gün üst üste düşük puan alan bir yemek menüden çıkarılır. Bu geri bildirim döngüsü, hizmetin zamanla bölgeye ve kuruma özgü hâle gelmesini sağlar.

Sultanbeyli Hasanpasa Bölgesinin Yemek İhtiyacı ve Bizim Yaklaşımımız

Sultanbeyli Hasanpasa, Sultanbeyli ilçesinin gündelik hayatında kendine özgü bir ritme sahiptir. Bölgedeki işletmelerin vardiya saatleri, okulların ders programı, cami ve dernek etkinliklerinin yoğunlaştığı günler ile hafta sonu organizasyon trafiği birbirinden farklı beslenme ihtiyaçları doğurur. Sultanbeyli Hasanpasa Çalışanlara Yemek Servisi planlamamızı yaparken bu yerel ritmi veri olarak kullanırız: teslimat saatlerini bölgedeki trafik yoğunluğuna, porsiyon gramajlarını çalışan profiline, menü içeriğini ise bölgede en çok tercih edilen lezzetlere göre kurgularız.

Bu yerel yaklaşım, standart bir yemek firması hizmetinden ayrıştığımız temel noktadır. Sultanbeyli Hasanpasa adresine servis yapmadan önce mutlaka bir yerinde keşif yapar; yemekhane alanını, asansör ve yükleme imkânını, servis masası düzenini ve personel akışını inceleriz. Böylece ilk günden itibaren aksama yaşanmaz, yemek sıcaklığı servis anına kadar korunur ve Sultanbeyli Hasanpasa Çalışanlara Yemek Servisi hizmetimiz bölgeye özel bir operasyon planıyla başlar.

Gıda Güvenliği, Hijyen ve Sertifikalarımız

Özalp Catering, sahip olduğu ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 31000 Risk Yönetim Sistemi ve ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi belgeleri ile uluslararası standartlarda hizmet vermektedir. Sultanbeyli Hasanpasa bölgesine teslim edilen tüm yemekler bu sertifikaların gerektirdiği prosedürlere göre üretilir, paketlenir ve servis edilir.

Çalışan tüm aşçılarımız, mutfak personelimiz ve servis ekibimiz portör muayenelerini düzenli olarak yaptırır; hijyen eğitimleri periyodik olarak yenilenir. Mutfağımızdaki tüm yüzeyler, kaplar ve ekipmanlar her vardiya sonunda dezenfekte edilir.

Sultanbeyli Hasanpasa Ramazan ve Dini Günlerde Yoğunluk Planlaması

Ramazan ayı, kandiller, bayramlar ve mevlit dönemleri Sultanbeyli Hasanpasa bölgesinde yemek talebinin en yoğunlaştığı zamanlardır. Bu dönemlerde kapasite planlamasını en az üç hafta önceden yapar, ek üretim vardiyası ve ek araç tahsis ederiz. Erken rezervasyon yapan kurumlara hem fiyat avantajı hem de teslimat saati önceliği sağlanır.

İftar ve sahur servislerinde saat hassasiyeti kritiktir; Sultanbeyli Hasanpasa adresine iftar vaktinden en az 45 dakika önce teslimat yaparız. Mevlit ve hayır yemeklerinde ise cami çıkış saati esas alınarak sıcak servis planlanır, tek kişilik kapalı kaselerde hijyenik dağıtım tercih edilir.

Sultanbeyli Hasanpasa Taşıma Yemek (Taşımalı Yemek) Hizmeti

Taşıma yemek, kendi mutfağı olmayan ya da kendi mutfağında yemek üretmek istemeyen kurumlar için en ekonomik ve pratik çözümdür. Sultanbeyli Hasanpasa taşıma yemek hizmetimizde günlük üretilen yemekler, ısı yalıtımlı paslanmaz çelik termoslarda ve gastronom kaplarda, soğuk zinciri ve sıcak zinciri korunarak teslim edilir. Sultanbeyli bölgesinde günde ortalama 10.000 öğüne yakın taşıma yemek dağıtımı yapıyoruz; bu deneyim Sultanbeyli Hasanpasa taşıma yemek firması olarak bize ciddi bir lojistik üstünlük sağlıyor.

Taşıma yemekçi seçiminde kurumların en çok dikkat etmesi gereken nokta, hijyenik koşullar ve sıcaklık standartlarıdır. Sıcak yemeklerin 65°C üzerinde, soğuk yemeklerin 5°C altında teslim edilmesi gıda güvenliği için zorunludur. Sultanbeyli Hasanpasa adresine yaptığımız her teslimatta sıcaklık ölçümü kayıt altına alınır; gün sonunda kurumumuza dijital raporlama olarak iletilir.

Sultanbeyli Hasanpasa Düğün, Nişan ve Özel Gün Yemekleri

Sultanbeyli Hasanpasa bölgesinde düzenlenen düğün, nişan, kına, sünnet ve yıldönümü organizasyonları için açık büfe, set menü ve kokteyl konseptlerinde catering hizmeti veriyoruz. Menü tasarımı davetli sayısına, mekânın mutfak imkânlarına ve bütçeye göre birlikte kurgulanır. Sıcak yemek istasyonları, canlı pişirme köşeleri, tatlı büfesi ve içecek istasyonları isteğe bağlı olarak eklenir.

Özel gün organizasyonlarında sunum en az lezzet kadar önemlidir. Sultanbeyli Hasanpasa adresindeki etkinlikleriniz için masa örtüsü, sunum ekipmanı, chafing dish, dekoratif tabaklama ve üniformalı servis ekibi dahil bir paket sunuyoruz. Etkinlik sonrası toplama ve temizlik de hizmete dahildir.

Sultanbeyli Hasanpasa Hijyen Denetimleri ve Gıda Güvenliği

Gıda güvenliği bizim için pazarlama söylemi değil, günlük operasyonun kendisidir. Üretim tesisimizde her partiden numune alınır ve 72 saat boyunca +4°C'de saklanır. Bağımsız akredite laboratuvarlarla yaptığımız periyodik mikrobiyolojik analizler, yüzey swap testleri ve su analizleri kayıt altındadır. Sultanbeyli Hasanpasa adresine giden her sevkiyatın sıcaklık kaydı dijital olarak tutulur ve talep hâlinde kuruma raporlanır.

Personelimiz portör muayeneleri, hijyen eğitimleri ve yıllık tazeleme programlarına tabidir. Mutfakta alerjen yönetimi ayrı bir prosedür olarak yürütülür; gluten, süt, yumurta, fındık ve deniz ürünü içeren yemekler ayrı ekipmanla hazırlanır ve etiketlenir. Sultanbeyli Hasanpasa bölgesindeki kurumların denetim ekiplerini üretim tesisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Sultanbeyli Hasanpasa Çevresindeki Diğer Hizmet Bölgelerimiz

Sultanbeyli Hasanpasa adresine hizmet verirken aynı rota üzerinde Sultanbeyli ilçesinin diğer mahallelerine de servis yapıyoruz. Bu durum, tek bir bölgeye özel araç çıkarmanın maliyetini ortadan kaldırarak fiyatlarımızı rekabetçi tutmamızı sağlıyor. Komşu mahallelerdeki kurumlarla ortak alım yapan işletmelere ilave indirim uygulayabiliyoruz.

Taşıma yemek hizmetimiz Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Gebze, Çayırova, Darıca ve Dilovası hattında günlük olarak sürüyor; Sultanbeyli ilçesi ve Sultanbeyli Hasanpasa bölgesi bu ağın doğal bir parçasıdır. Diğer bölgelerde ise 50 kişi ve üzeri özel gün yemekleri, mevlit, iftar ve organizasyon servisleri sağlanmaktadır.

Sultanbeyli Hasanpasa Tabldot Yemek ve Toplu Yemek

Sultanbeyli Hasanpasa tabldot yemek hizmetimiz; çorba, ana yemek, yardımcı yemek (pilav/makarna), salata veya tatlı şeklinde dört kap olarak servise sunulur. Haftalık ve aylık olarak yenilenen menülerimiz, diyetisyen onaylı kalori ve besin değeri hesaplaması ile hazırlanır. Sultanbeyli Hasanpasa bölgesindeki işletmeler için tabldot yemek fiyatları kişi sayısına, menü içeriğine ve hizmet sıklığına göre değişir; net bir tabldot yemek fiyatı için lütfen bizimle iletişime geçin.

Toplu yemek üretiminde standart kalite ve aynı lezzeti her gün sunmak en büyük önceliğimizdir. Sultanbeyli Hasanpasa toplu yemek hizmeti, 50 kişiden 5.000 kişiye kadar her ölçekte talebi karşılayabilecek kapasitedeki mutfağımız sayesinde sorunsuz işler. Sulu yemek başta olmak üzere sıcaklık ve hijyen denetimi sürekli yapılan ürünlerimiz, termobox ve gastronom kaplarda HACCP uyumlu olarak Sultanbeyli Hasanpasa adresine ulaştırılır.

Sultanbeyli Hasanpasa Hizmet Kategorilerimiz

Sultanbeyli Hasanpasa bölgesinde sunduğumuz tüm hizmetleri inceleyebilirsiniz:

Sıkça Sorulan Sorular

1. Sultanbeyli Hasanpasa lunch box (kutu yemek) servisi yapıyor musunuz?

Toplantı, eğitim ve seyahat için tek kişilik bölmeli karton kutularda lunch box menüleri hazırlıyoruz.

2. Sultanbeyli Hasanpasa mevlit pilavı için servis personeli geliyor mu?

Talep edilmesi durumunda servis personeli, kazan, kepçe ve dağıtım ekipmanı dahil komple mevlit servisi sağlıyoruz.

3. Numune yemek tadımı yapıyor musunuz?

Sultanbeyli Hasanpasa bölgesindeki kurumsal müşterilerimize sözleşme öncesinde ücretsiz numune servisi yapıyoruz.

4. Sultanbeyli Hasanpasa bölgesinde minimum kaç kişilik siparişleri alıyorsunuz?

Düzenli tabldot ve taşıma yemekte Sultanbeyli hattında 25 kişiden itibaren, diğer bölgelerde ise özel gün yemekleri için 50 kişiden itibaren hizmet veriyoruz.

5. Sultanbeyli Hasanpasa catering firması olarak organizasyon ekipmanı sağlıyor musunuz?

Evet, masa, sandalye, masa örtüsü, sunum standı, chafing dish, peçete, çatal-bıçak-tabak, garson ve aşçı dahil komple turn-key catering hizmeti sunuyoruz.

6. Sultanbeyli Hasanpasa mevlit pilavı için minimum sipariş adediniz nedir?

Mevlit pilavı siparişlerinde minimum 50 kişilik üretim yapmaktayız. Üst limit yoktur; binlerce kişilik mevlit organizasyonları için kapasitemiz mevcuttur.

7. Sözleşme süreniz ne kadar?

Genellikle 12 ay sözleşme yapıyoruz; ancak 3 ay, 6 ay ve günlük spot çalışma modellerimiz de mevcuttur.

8. Sultanbeyli Hasanpasa bölgesinde kaç kişilik etkinliklere catering verebiliyorsunuz?

20 kişilik küçük toplantılardan 5.000 kişilik kongre ve festival organizasyonlarına kadar her ölçekte hizmet veriyoruz.

9. Sultanbeyli Hasanpasa şantiye için tabldot yemek servisi veriyor musunuz?

Evet. Sultanbeyli Hasanpasa bölgesindeki inşaat şantiyelerine günlük sıcak tabldot yemek ve sulu yemek teslimatı yapıyoruz.

10. Sultanbeyli Hasanpasa teslimatlarında ekipman iadesi nasıl yapılıyor?

Gastronom kaplar ve termoslar ertesi günkü teslimatta toplanır, tesisimizde endüstriyel bulaşık hattında yıkanır ve dezenfekte edilir.

11. Sultanbeyli Hasanpasa Çalışanlara Yemek Servisi için teklif almak ne kadar sürüyor?

Talebinizi ilettikten sonra en geç 24 saat içinde Sultanbeyli Hasanpasa adresine özel hazırlanmış menü ve fiyat teklifini paylaşıyoruz.

12. Sultanbeyli Hasanpasa Çalışanlara Yemek Servisi kapsamında personel desteği veriyor musunuz?

Servis elemanı, aşçı, bulaşıkçı ve kurulum ekibi talep doğrultusunda sağlanır; bu hizmet teklife ayrı kalem olarak eklenir.

13. Sultanbeyli Hasanpasa Çalışanlara Yemek Servisi hizmetinde porsiyon gramajları nedir?

Ana yemek 200-250 gr, yardımcı yemek 150-180 gr, çorba 300 ml, salata 100 gr standardında servis yapıyoruz; kurum talebine göre gramajlar artırılabilir.

14. Sultanbeyli Hasanpasa için ücretsiz numune veriyor musunuz?

Evet, Sultanbeyli Hasanpasa bölgesindeki kurumsal taleplerde sözleşme öncesi ücretsiz numune tadımı düzenliyoruz.

15. Sultanbeyli Hasanpasa için vejetaryen ve vegan menü var mı?

Her günkü menüde en az bir et içermeyen ana yemek bulunur; tamamen vegan program da diyetisyen onayıyla hazırlanabilir.

16. Hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyorsunuz?

Nakit, havale/EFT, kredi kartı ve kurumsal cari hesap ödeme yöntemlerini kabul ediyoruz.

17. Sultanbeyli Hasanpasa adresine kaç öğün servis yapabiliyorsunuz?

Sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemeği ve gece vardiyası olmak üzere günde dört öğüne kadar servis planlayabiliyoruz.

18. Sultanbeyli Hasanpasa Çalışanlara Yemek Servisi olarak hangi hizmetleri sunuyorsunuz?

Sultanbeyli Hasanpasa adresinde tabldot yemek, taşıma yemek, toplu yemek, sulu yemek, paket yemek, mevlit pilavı, iftar yemeği, lunch box, kokteyl, açılış, lansman ve tüm organizasyon catering hizmetlerini sunuyoruz.

19. Sultanbeyli Hasanpasa Çalışanlara Yemek Servisi olarak diyet ve özel menü hazırlıyor musunuz?

Evet. Diyabet, glutensiz, vegan, vejetaryen, dini hassasiyetler ve alerjen kontrollü menüler diyetisyen onayı ile hazırlanabilir.

20. Yemek menülerini kim belirliyor?

Aylık menüler diyetisyenimiz ve aşçıbaşımız tarafından mevsim sebze-meyvelerine göre hazırlanır, müşterinin onayına sunulur.

Google Yorumları

Müşterilerimiz Ne Diyor?

5.0(3+ yorum)
Tüm yorumları Google'da gör
ZO
Zühtü Oral
Kaşıkcı Köyü Derneği Başkanı

"Özalp Yemek 450 kişilik toplu iftar programımıza sorunsuz bir şekilde yemek yapılması ve servisi için teşekkür ediyoruz. İlgi ve alaka için ayrıca teşekkürler. Kaşıkcı Köyü Derneği Başkanı."

CD
Cihan Durak
Dernek Yetkilisi

"Derneğimizin mevlidi için verdiğimiz toplu yemekte çok memnun kaldık. Zamanında teslim ve hijyenik paketleme için teşekkür ederiz."

BY
Binbirsoft Yazılım
Yazılım İş Ortağı

"Tuzla yemek firması, Tuzla tabldot yemek, Gebze yemek firması, Gebze tabldot yemek, Dilovası tabldot yemek, Dilovası catering, Dilovası yemek firması, Pendik yemek firması, Maltepe yemek firması, Kartal yemek firması ve tüm İstanbul'a özel yemek hizmeti veren değerli müşterimiz Özalp Yemek'e ve markaları Davet Sofrası'na başarılar diliyoruz."

Sultanbeyli Bölgesinde Diğer Yazılarımız

Sultanbeyli Hasanpasa İçin Hemen Teklif Alın

Özalp Catering ekibi Sultanbeyli Hasanpasa bölgesindeki yemek ihtiyacınız için size en uygun çözümü sunmaya hazır.

0 533 394 34 08