Üsküdar Bulgurlu Yerinde Yemek Üretim Hizmeti
Üsküdar Bulgurlu Yerinde Yemek Üretim Hizmeti çözümleri: tabldot, taşıma yemek, mevlit pilavı, iftar ve organizasyon catering. Tuzla merkezli üretim tesisi, İstanbul geneli servis ağı.
Üsküdar Bulgurlu bölgesinde faaliyet gösteren fabrikalar, ofisler, şantiyeler, okullar, dernekler ve organizasyon sahipleri için yerinde yemek üretim hizmeti çözümleri üretiyoruz. Üsküdar Bulgurlu Yerinde Yemek Üretim Hizmeti denince akla gelen ilk beklenti, her gün aynı lezzet ve aynı sıcaklıktır; Tuzla Orhanlı'daki üretim tesisimiz ve sıcaklık kontrollü araç filomuz tam olarak bunu güvence altına alır.
Bölge hakkında daha fazla bilgi için Üsküdar Bulgurlu Wikipedia sayfasını inceleyebilirsiniz.
Üsküdar Bulgurlu Yerinde Yemek Üretim Hizmeti Fiyatlandırma ve Sözleşme Süreci
Üsküdar Bulgurlu Yerinde Yemek Üretim Hizmeti fiyatları; günlük kişi sayısı, menü içeriği (3 kap / 4 kap / 5 kap), hizmet süresi (günlük, haftalık, aylık ya da yıllık sözleşme), teslimat sıklığı, paketleme türü (gastronom kap, tek kullanımlık karton, porselen sunum), servis personeli ihtiyacı ve ek ekipman (chafing dish, semaver, çay-kahve istasyonu, fırın) gibi pek çok değişkene göre belirlenir. Bu nedenle Üsküdar Bulgurlu bölgesindeki her müşteriye standart bir fiyat değil, ihtiyacına özel hazırlanmış şeffaf bir bütçe sunuyoruz.
Üsküdar Bulgurlu Yerinde Yemek Üretim Hizmeti sözleşme sürecimiz dört aşamadan oluşur: 1) İhtiyaç görüşmesi ve ücretsiz keşif, 2) Numune tadımı ve örnek menü sunumu, 3) Hizmet sözleşmesi, KVKK ve gıda güvenliği taahhütlerinin imzalanması, 4) Operasyonun başlatılması ve aylık menü takvimi paylaşımı. Sözleşmeler genellikle 12 aylıktır; ancak kısa süreli proje çalışmaları, sezonluk açılışlar ve geçici şantiye organizasyonları için 1-3 aylık esnek modeller de mevcuttur. Faturalandırmada hem peşin nakit, hem havale/EFT, hem de kurumsal kredi kartı ve cari hesap seçenekleri sunuyoruz.
Gıda Güvenliği, Hijyen ve Sertifikalarımız
Özalp Catering, sahip olduğu ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 31000 Risk Yönetim Sistemi ve ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi belgeleri ile uluslararası standartlarda hizmet vermektedir. Üsküdar Bulgurlu bölgesine teslim edilen tüm yemekler bu sertifikaların gerektirdiği prosedürlere göre üretilir, paketlenir ve servis edilir.
Çalışan tüm aşçılarımız, mutfak personelimiz ve servis ekibimiz portör muayenelerini düzenli olarak yaptırır; hijyen eğitimleri periyodik olarak yenilenir. Mutfağımızdaki tüm yüzeyler, kaplar ve ekipmanlar her vardiya sonunda dezenfekte edilir.
Üsküdar Bulgurlu Yerinde Yemek Üretim Hizmeti Üretim Mutfağımız ve Lojistik Altyapı
Üsküdar Bulgurlu bölgesine hizmet veren üretim mutfağımız Tuzla Orhanlı'da yer almakta; günde 10.000 öğüne yakın yemek üretebilecek kapasitede tasarlanmıştır. Mutfağımızda et ön hazırlık, sebze ön hazırlık, sıcak pişirme, soğuk pişirme, pasta-tatlı, paketleme ve sevkiyat olmak üzere ayrılmış 7 farklı üretim hattı bulunur. Çapraz kontaminasyonun önüne geçmek amacıyla ürün hareketi tek yönlüdür ve her hat kendi başına havalandırma ve sıcaklık kontrolüne sahiptir.
Üsküdar ilçesine ve Üsküdar Bulgurlu adresine sevkiyat yapan araç filomuzda; iç hacmi paslanmaz çelik kaplı, dijital sıcaklık kayıt cihazıyla donatılmış sıcak-soğuk bölmeli kapalı kasa kamyonetler bulunur. Her sevkiyat öncesi araçlar dezenfekte edilir, şoför ve servis personeli portör muayene ve hijyen eğitim belgelerini araçta bulundurur. Lojistik planlamamız sayesinde Üsküdar Bulgurlu adresine yemek; öğle servisleri için 11:30-12:30, akşam servisleri için 17:30-18:30 saat aralığında, soğuk zinciri ve sıcak zinciri korunmuş şekilde teslim edilir.
Üsküdar Bulgurlu Fiyatlandırma Modeli ve Bütçe Planlaması
Üsküdar Bulgurlu Yerinde Yemek Üretim Hizmeti fiyatlandırmasında üç ana model uyguluyoruz: kişi başı sabit fiyat, kap sayısına göre kademeli fiyat ve toplam sözleşme bedeli üzerinden aylık sabit fatura. Kişi sayısı arttıkça birim maliyet düştüğü için, 100 kişinin üzerindeki taleplerde belirgin bir indirim ortaya çıkar. Gıda maliyetlerindeki dalgalanmalara karşı sözleşmelerimize dönemsel fiyat güncelleme maddesi koyar, sürprizli zamlar yerine önceden bildirilen şeffaf bir artış takvimi uygularız.
Bütçe planlaması yaparken kurumlara genellikle üç senaryolu bir tablo sunuyoruz: ekonomik menü, standart menü ve zengin menü. Her senaryoda gramajlar, kap sayısı ve tahmini aylık toplam açıkça yazılıdır. Üsküdar Bulgurlu bölgesindeki muhasebe departmanları için e-fatura, cari hesap takibi ve aylık tüketim raporu standart olarak sunulur.
Üsküdar Bulgurlu İftar Yemeği ve Ramazan Organizasyonları
Ramazan ayında Üsküdar Bulgurlu iftar yemeği firması olarak kurumsal iftar davetleri, dernek iftarları, belediye iftar çadırları, mahalle iftarları ve aile iftar programları için özel menüler hazırlıyoruz. İftar menülerimiz; iftariyelik (zeytin, peynir, hurma, pastırma, reçel), çorba, ana yemek, pilav, salata, hoşaf veya komposto, su, ekmek ve tatlı (genellikle güllaç veya baklava) içerir. Üsküdar Bulgurlu iftar organizasyonu yemeği firması olarak hem ekonomik hem prestijli menü seçenekleri sunuyoruz.
Üsküdar Bulgurlu ile Üsküdar Genelinde Lojistik Ağımız
Üsküdar ilçesi ve çevresinde kurduğumuz dağıtım ağı, sabah üretim çıkışından itibaren rotalanmış sevkiyat planına göre çalışır. Üsküdar Bulgurlu adresi bu rota üzerinde belirlenmiş bir zaman aralığına sahiptir; teslimat saatinde sapma olması hâlinde kurum yetkilisine otomatik bilgilendirme yapılır. Yedek araç ve yedek üretim hattı planımız, olası bir arıza durumunda servisin aksamamasını sağlar.
Yoğun günlerde Üsküdar Bulgurlu bölgesine birden fazla sefer düzenleyebiliyor, öğle ve akşam servislerini ayrı ayrı planlayabiliyoruz. Gece vardiyası bulunan işletmeler için 22:00 sonrası teslimat da mümkündür. Bu esneklik, üretim kapasitemizin ve araç filomuzun bölgeye yakınlığı sayesinde ek maliyet doğurmadan sunulabilmektedir.
Üsküdar Bulgurlu Sürdürülebilirlik ve Gıda İsrafını Azaltma
Üsküdar Bulgurlu bölgesine yaptığımız servislerde tüketim verilerini kayıt altına alarak üretim miktarını her hafta yeniden kalibre ediyoruz. Böylece hem gıda israfı azalıyor hem de kurumların maliyeti düşüyor. Ambalajlarda geri dönüştürülebilir malzeme kullanımını artırıyor, çok kullanımlık gastronom kaplarla tek kullanımlık plastik miktarını düşürüyoruz.
Atık yağların lisanslı firmalara teslimi, organik atıkların ayrıştırılması ve enerji verimli ekipman kullanımı ISO 14001 çevre yönetim sistemimizin gereklerindendir. Üsküdar Bulgurlu adresindeki kurumlara talep hâlinde yıllık sürdürülebilirlik raporu sunabiliyoruz.
Üsküdar Bulgurlu Düğün, Nişan ve Özel Gün Yemekleri
Üsküdar Bulgurlu bölgesinde düzenlenen düğün, nişan, kına, sünnet ve yıldönümü organizasyonları için açık büfe, set menü ve kokteyl konseptlerinde catering hizmeti veriyoruz. Menü tasarımı davetli sayısına, mekânın mutfak imkânlarına ve bütçeye göre birlikte kurgulanır. Sıcak yemek istasyonları, canlı pişirme köşeleri, tatlı büfesi ve içecek istasyonları isteğe bağlı olarak eklenir.
Özel gün organizasyonlarında sunum en az lezzet kadar önemlidir. Üsküdar Bulgurlu adresindeki etkinlikleriniz için masa örtüsü, sunum ekipmanı, chafing dish, dekoratif tabaklama ve üniformalı servis ekibi dahil bir paket sunuyoruz. Etkinlik sonrası toplama ve temizlik de hizmete dahildir.
Üsküdar Bulgurlu İçin Haftalık Örnek Menü Planı
Üsküdar Bulgurlu Yerinde Yemek Üretim Hizmeti kapsamında sunduğumuz örnek bir haftalık program şöyledir: Pazartesi mercimek çorbası, etli kuru fasulye, pirinç pilavı, cacık; Salı ezogelin çorbası, tavuk sote, bulgur pilavı, mevsim salata; Çarşamba yayla çorbası, karnıyarık, şehriyeli pirinç, ayran; Perşembe domates çorbası, izmir köfte, patates püresi, turşu; Cuma tarhana çorbası, etli nohut, pilav, revani. Cumartesi programı kurumun çalışma düzenine göre kahvaltı veya tek öğün olarak uyarlanır.
Bu program sabit değildir; Üsküdar Bulgurlu bölgesindeki müşterilerimizin geri bildirimleriyle her ay yeniden şekillenir. Menü değerlendirme anketlerimizde en yüksek puanı alan yemekler döngüde daha sık yer alır, düşük puan alanlar ise çıkarılır. Talep hâlinde menüye haftada bir gün ızgara günü, bir gün ev yemeği günü veya yöresel lezzet günü ekleyerek çeşitliliği artırıyoruz.
Üsküdar Bulgurlu Organizasyon ve Catering Hizmetleri
Üsküdar Bulgurlu bölgesinde düzenlenen kurumsal etkinlikler; açılış organizasyon yemeği, kokteyl organizasyon yemeği, lansman organizasyon yemeği, şirket organizasyon yemeği, sempozyum organizasyon yemeği, seminer organizasyon yemeği, kongre organizasyon yemeği, konferans organizasyon yemeği, toplantı organizasyon yemeği, medikal sunum organizasyon yemeği, hastane açılış organizasyon yemekleri, işyeri ve muayenehane açılış organizasyon yemeği, kurul kahvaltısı organizasyon yemeği, uzmanlık yemeği ve bitirme organizasyonu yemeği ve sokak lezzetleri organizasyon yemekleri gibi tüm catering ihtiyaçlarınız için tek noktadan komple çözüm sağlıyoruz.
Organizasyon catering hizmetimiz; menü tasarımı, masa düzeni, dekoratif sunum ekipmanları, profesyonel servis personeli, garson, aşçı, bulaşıkçı ve kurulum/sökum dahil olacak şekilde turn-key olarak planlanır. Üsküdar Bulgurlu catering firması arayışındaki organizasyon sahipleri, tek bir telefonla davetin tüm yemek operasyonunu Özalp Catering'e devredebilir. Lunch box yemeği, kokteyl prolonge, gala yemeği, açık büfe kahvaltı, brunch ve fine dining set menü gibi farklı konseptlere uygun çözümlerimiz vardır.
Üsküdar Bulgurlu Mevlit Pilavı ve Geleneksel Mevlit Yemeği
Mevlit pilavı, Türk kültürünün vazgeçilmez geleneklerinden biridir. Üsküdar Bulgurlu mevlit pilavı talepleriniz için Özalp Catering, tavuklu pirinç pilavı, etli nohut, ayran, baklava veya tatlı, ekmek ve servis ekipmanları dahil komple bir mevlit menüsü sunar. Mevlit pilavı yapan firma seçerken; pirinç kalitesi, tavuğun günlük olarak pişirilmesi, sunum hijyeni ve teslim saatine sadakat en temel ölçütlerdir. Üsküdar Bulgurlu bölgesindeki camilerde, evlerde, dernek lokallerinde ve mezarlık girişlerinde mevlit servisleri gerçekleştiriyoruz.
Düğün için mevlit pilavı, kına için mevlit pilavı, nişan için mevlit pilavı ve piknik için mevlit pilavı gibi farklı vesilelerde de hizmet veriyoruz. Mevlit pilavı imalatçısı olarak hem hazır karton kaselerde tek kişilik porsiyon, hem de açık büfe servis kazanlarında sıcak servis modellerimiz mevcuttur.
Üsküdar Bulgurlu Yerinde Yemek Üretim Hizmeti Olarak Hizmet Anlayışımız
Özalp Catering olarak Üsküdar Bulgurlu bölgesinde uzun yıllardır kurumsal ve bireysel müşterilere yönelik geniş kapsamlı yemek hizmeti sunuyoruz. Üsküdar ilçesinin tamamında olduğu gibi Üsküdar Bulgurlu adresinde de tabldot yemek, taşıma yemek, toplu yemek, sulu yemek, paket yemek ve catering hizmeti başlıkları altında sürekli, düzenli ve hijyenik bir yemek hizmeti sağlıyoruz. Üsküdar Bulgurlu Yerinde Yemek Üretim Hizmeti arayışındaki şirketlere, kurumlara ve organizasyon sahiplerine güvenilir, ölçeklenebilir ve gıda güvenliği sertifikalı bir çözüm sunuyoruz.
Tuzla Orhanlı'daki merkez üretim tesisimizden Üsküdar Bulgurlu adresine sıcaklık zinciri korunarak yapılan teslimatlar, ISO 22000 gıda güvenliği yönetim sistemimizin getirdiği prosedürlerle gerçekleştirilir. Üsküdar Bulgurlu bölgesinde faaliyet gösteren fabrikalar, ofisler, şantiyeler, okullar, hastaneler, yurtlar ve özel etkinlik organizatörleri için hazırladığımız menüler, mevsim sebzeleri, taze et ürünleri ve yerli üretici tedariği ile zenginleştirilir. Bu sayede Üsküdar Bulgurlu Yerinde Yemek Üretim Hizmeti talebinizi karşılarken hem damağınıza hem bütçenize uygun esnek seçenekler oluşturuyoruz.
Üsküdar Bulgurlu Bölgesinin Yemek İhtiyacı ve Bizim Yaklaşımımız
Üsküdar Bulgurlu, Üsküdar ilçesinin gündelik hayatında kendine özgü bir ritme sahiptir. Bölgedeki işletmelerin vardiya saatleri, okulların ders programı, cami ve dernek etkinliklerinin yoğunlaştığı günler ile hafta sonu organizasyon trafiği birbirinden farklı beslenme ihtiyaçları doğurur. Üsküdar Bulgurlu Yerinde Yemek Üretim Hizmeti planlamamızı yaparken bu yerel ritmi veri olarak kullanırız: teslimat saatlerini bölgedeki trafik yoğunluğuna, porsiyon gramajlarını çalışan profiline, menü içeriğini ise bölgede en çok tercih edilen lezzetlere göre kurgularız.
Bu yerel yaklaşım, standart bir yemek firması hizmetinden ayrıştığımız temel noktadır. Üsküdar Bulgurlu adresine servis yapmadan önce mutlaka bir yerinde keşif yapar; yemekhane alanını, asansör ve yükleme imkânını, servis masası düzenini ve personel akışını inceleriz. Böylece ilk günden itibaren aksama yaşanmaz, yemek sıcaklığı servis anına kadar korunur ve Üsküdar Bulgurlu Yerinde Yemek Üretim Hizmeti hizmetimiz bölgeye özel bir operasyon planıyla başlar.
Üsküdar Bulgurlu ve Çevresinde Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
Özalp Catering olarak Üsküdar ilçesinin tamamına ve özellikle Üsküdar Bulgurlu ve çevresine günlük düzenli yemek teslimatı yapıyoruz. Bunun yanı sıra Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Gebze, Dilovası, Çayırova, Darıca, Sancaktepe, Sultanbeyli, Kurtköy, Şekerpınar ve civar bölgelere taşıma yemek ve tabldot yemek hizmeti veriyoruz. Mevlit, açılış, kokteyl, lansman, davet ve organizasyon yemeği hizmetlerimizi ise tüm İstanbul ve yakın çevresine ulaştırıyoruz.
Üsküdar Bulgurlu Hizmet Kategorilerimiz
Üsküdar Bulgurlu bölgesinde sunduğumuz tüm hizmetleri inceleyebilirsiniz:
Sıkça Sorulan Sorular
1. Üsküdar Bulgurlu Yerinde Yemek Üretim Hizmeti olarak hangi hizmetleri sunuyorsunuz?
Üsküdar Bulgurlu adresinde tabldot yemek, taşıma yemek, toplu yemek, sulu yemek, paket yemek, mevlit pilavı, iftar yemeği, lunch box, kokteyl, açılış, lansman ve tüm organizasyon catering hizmetlerini sunuyoruz.
2. Numune yemek tadımı yapıyor musunuz?
Üsküdar Bulgurlu bölgesindeki kurumsal müşterilerimize sözleşme öncesinde ücretsiz numune servisi yapıyoruz.
3. Üsküdar Bulgurlu Yerinde Yemek Üretim Hizmeti hizmetinde porsiyon gramajları nedir?
Ana yemek 200-250 gr, yardımcı yemek 150-180 gr, çorba 300 ml, salata 100 gr standardında servis yapıyoruz; kurum talebine göre gramajlar artırılabilir.
4. Üsküdar Bulgurlu bölgesine günlük yemek teslimatı yapıyor musunuz?
Evet, Üsküdar Bulgurlu bölgesine pazartesi-cumartesi günleri arasında günlük taşıma yemek ve tabldot yemek teslimatı yapıyoruz. Pazar günleri talep doğrultusunda organizasyon hizmeti sağlıyoruz.
5. Sipariş için ne kadar önceden haber vermem gerekir?
Üsküdar Bulgurlu tabldot ve taşıma yemek için en az 24 saat önceden, organizasyon ve mevlit servisleri için 2-3 gün önceden talep iletmenizi öneriyoruz. Acil siparişler için lütfen telefonla iletişime geçin.
6. Üsküdar Bulgurlu teslimatlarında ekipman iadesi nasıl yapılıyor?
Gastronom kaplar ve termoslar ertesi günkü teslimatta toplanır, tesisimizde endüstriyel bulaşık hattında yıkanır ve dezenfekte edilir.
7. Sözleşme süreniz ne kadar?
Genellikle 12 ay sözleşme yapıyoruz; ancak 3 ay, 6 ay ve günlük spot çalışma modellerimiz de mevcuttur.
8. Üsküdar Bulgurlu tabldot yemek fiyatları ne kadar?
Üsküdar Bulgurlu tabldot yemek fiyatları kişi sayısı, menü içeriği ve hizmet süresine göre değişir. Net fiyat teklifi için 0 533 394 34 08 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.
9. Üsküdar Bulgurlu mevlit pilavı için servis personeli geliyor mu?
Talep edilmesi durumunda servis personeli, kazan, kepçe ve dağıtım ekipmanı dahil komple mevlit servisi sağlıyoruz.
10. Yemek menülerini kim belirliyor?
Aylık menüler diyetisyenimiz ve aşçıbaşımız tarafından mevsim sebze-meyvelerine göre hazırlanır, müşterinin onayına sunulur.
11. Üsküdar Bulgurlu Yerinde Yemek Üretim Hizmeti hizmetinde alerjen bilgisi paylaşılıyor mu?
Günlük menü listelerinde alerjen içeren yemekler işaretlenir; talep hâlinde detaylı içerik dökümü paylaşılır.
12. Üsküdar Bulgurlu Yerinde Yemek Üretim Hizmeti hizmetinde menüyü biz seçebilir miyiz?
Elbette. Aylık menü taslağı önceden paylaşılır, kurumun onayı ve değişiklik talepleri doğrultusunda kesinleştirilir.
13. Üsküdar Bulgurlu Yerinde Yemek Üretim Hizmeti olarak diyet ve özel menü hazırlıyor musunuz?
Evet. Diyabet, glutensiz, vegan, vejetaryen, dini hassasiyetler ve alerjen kontrollü menüler diyetisyen onayı ile hazırlanabilir.
14. Üsküdar Bulgurlu bölgesinde minimum kaç kişilik siparişleri alıyorsunuz?
Düzenli tabldot ve taşıma yemekte Üsküdar hattında 25 kişiden itibaren, diğer bölgelerde ise özel gün yemekleri için 50 kişiden itibaren hizmet veriyoruz.
15. Üsküdar Bulgurlu şantiye için tabldot yemek servisi veriyor musunuz?
Evet. Üsküdar Bulgurlu bölgesindeki inşaat şantiyelerine günlük sıcak tabldot yemek ve sulu yemek teslimatı yapıyoruz.
16. Üsküdar Bulgurlu catering firması olarak organizasyon ekipmanı sağlıyor musunuz?
Evet, masa, sandalye, masa örtüsü, sunum standı, chafing dish, peçete, çatal-bıçak-tabak, garson ve aşçı dahil komple turn-key catering hizmeti sunuyoruz.
17. Üsküdar Bulgurlu taşıma yemek hizmetinizde sıcaklık nasıl korunuyor?
Yemekler ısı yalıtımlı paslanmaz çelik termoslarda ve gastronom kaplarda 65°C üzerinde, soğuk ürünler ise 5°C altında taşınır. Her teslimatta sıcaklık ölçümü kayıt altına alınır.
18. Üsküdar Bulgurlu bölgesinde acil aynı gün sipariş mümkün mü?
Kapasitemiz uygunsa aynı gün servis yapabiliyoruz; bunun için sabah 09:00'a kadar telefonla iletişime geçmeniz gerekir.
19. Üsküdar Bulgurlu adresine kaç öğün servis yapabiliyorsunuz?
Sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemeği ve gece vardiyası olmak üzere günde dört öğüne kadar servis planlayabiliyoruz.
20. Üsküdar Bulgurlu Yerinde Yemek Üretim Hizmeti için teklif almak ne kadar sürüyor?
Talebinizi ilettikten sonra en geç 24 saat içinde Üsküdar Bulgurlu adresine özel hazırlanmış menü ve fiyat teklifini paylaşıyoruz.
Müşterilerimiz Ne Diyor?
"Özalp Yemek 450 kişilik toplu iftar programımıza sorunsuz bir şekilde yemek yapılması ve servisi için teşekkür ediyoruz. İlgi ve alaka için ayrıca teşekkürler. Kaşıkcı Köyü Derneği Başkanı."
"Derneğimizin mevlidi için verdiğimiz toplu yemekte çok memnun kaldık. Zamanında teslim ve hijyenik paketleme için teşekkür ederiz."
"Tuzla yemek firması, Tuzla tabldot yemek, Gebze yemek firması, Gebze tabldot yemek, Dilovası tabldot yemek, Dilovası catering, Dilovası yemek firması, Pendik yemek firması, Maltepe yemek firması, Kartal yemek firması ve tüm İstanbul'a özel yemek hizmeti veren değerli müşterimiz Özalp Yemek'e ve markaları Davet Sofrası'na başarılar diliyoruz."
Üsküdar Bölgesinde Diğer Yazılarımız
Üsküdar Bulgurlu İçin Hemen Teklif Alın
Özalp Catering ekibi Üsküdar Bulgurlu bölgesindeki yemek ihtiyacınız için size en uygun çözümü sunmaya hazır.
0 533 394 34 08