Zeytinburnu Kazlicesme Meydani Kurumsal Kahvaltı Hizmeti
Zeytinburnu Kazlicesme Meydani Kurumsal Kahvaltı Hizmeti: 4 haftalık dönen menü, diyetisyen onaylı kalori planı, termobox ile sıcak teslimat. 50 kişiden 5.000 kişiye kadar hizmet. Detaylı bilgi için arayın.
Zeytinburnu Kazlicesme Meydani bölgesinde faaliyet gösteren fabrikalar, ofisler, şantiyeler, okullar, dernekler ve organizasyon sahipleri için kurumsal kahvaltı hizmeti çözümleri üretiyoruz. Zeytinburnu Kazlicesme Meydani Kurumsal Kahvaltı Hizmeti denince akla gelen ilk beklenti, her gün aynı lezzet ve aynı sıcaklıktır; Tuzla Orhanlı'daki üretim tesisimiz ve sıcaklık kontrollü araç filomuz tam olarak bunu güvence altına alır.
Bölge hakkında daha fazla bilgi için Zeytinburnu Kazlicesme Meydani Wikipedia sayfasını inceleyebilirsiniz.
Zeytinburnu Kazlicesme Meydani Kurumsal Kahvaltı Hizmeti Olarak Hizmet Anlayışımız
Özalp Catering olarak Zeytinburnu Kazlicesme Meydani bölgesinde uzun yıllardır kurumsal ve bireysel müşterilere yönelik geniş kapsamlı yemek hizmeti sunuyoruz. Zeytinburnu ilçesinin tamamında olduğu gibi Zeytinburnu Kazlicesme Meydani adresinde de tabldot yemek, taşıma yemek, toplu yemek, sulu yemek, paket yemek ve catering hizmeti başlıkları altında sürekli, düzenli ve hijyenik bir yemek hizmeti sağlıyoruz. Zeytinburnu Kazlicesme Meydani Kurumsal Kahvaltı Hizmeti arayışındaki şirketlere, kurumlara ve organizasyon sahiplerine güvenilir, ölçeklenebilir ve gıda güvenliği sertifikalı bir çözüm sunuyoruz.
Tuzla Orhanlı'daki merkez üretim tesisimizden Zeytinburnu Kazlicesme Meydani adresine sıcaklık zinciri korunarak yapılan teslimatlar, ISO 22000 gıda güvenliği yönetim sistemimizin getirdiği prosedürlerle gerçekleştirilir. Zeytinburnu Kazlicesme Meydani bölgesinde faaliyet gösteren fabrikalar, ofisler, şantiyeler, okullar, hastaneler, yurtlar ve özel etkinlik organizatörleri için hazırladığımız menüler, mevsim sebzeleri, taze et ürünleri ve yerli üretici tedariği ile zenginleştirilir. Bu sayede Zeytinburnu Kazlicesme Meydani Kurumsal Kahvaltı Hizmeti talebinizi karşılarken hem damağınıza hem bütçenize uygun esnek seçenekler oluşturuyoruz.
Zeytinburnu Kazlicesme Meydani Kurumsal Kahvaltı Hizmeti Üretim Mutfağımız ve Lojistik Altyapı
Zeytinburnu Kazlicesme Meydani bölgesine hizmet veren üretim mutfağımız Tuzla Orhanlı'da yer almakta; günde 10.000 öğüne yakın yemek üretebilecek kapasitede tasarlanmıştır. Mutfağımızda et ön hazırlık, sebze ön hazırlık, sıcak pişirme, soğuk pişirme, pasta-tatlı, paketleme ve sevkiyat olmak üzere ayrılmış 7 farklı üretim hattı bulunur. Çapraz kontaminasyonun önüne geçmek amacıyla ürün hareketi tek yönlüdür ve her hat kendi başına havalandırma ve sıcaklık kontrolüne sahiptir.
Zeytinburnu ilçesine ve Zeytinburnu Kazlicesme Meydani adresine sevkiyat yapan araç filomuzda; iç hacmi paslanmaz çelik kaplı, dijital sıcaklık kayıt cihazıyla donatılmış sıcak-soğuk bölmeli kapalı kasa kamyonetler bulunur. Her sevkiyat öncesi araçlar dezenfekte edilir, şoför ve servis personeli portör muayene ve hijyen eğitim belgelerini araçta bulundurur. Lojistik planlamamız sayesinde Zeytinburnu Kazlicesme Meydani adresine yemek; öğle servisleri için 11:30-12:30, akşam servisleri için 17:30-18:30 saat aralığında, soğuk zinciri ve sıcak zinciri korunmuş şekilde teslim edilir.
Zeytinburnu Kazlicesme Meydani Bölgesinde Sıkça Karşılaşılan Sorunlar ve Çözümlerimiz
Kurumların yemek tedarikinde en sık yaşadığı sorunlar; yemeğin soğuk gelmesi, porsiyon yetersizliği, menü tekrarı, iletişim kopukluğu ve fatura belirsizliğidir. Zeytinburnu Kazlicesme Meydani Kurumsal Kahvaltı Hizmeti hizmetimizde bu beş başlığın her biri için önlem tanımlıdır: sıcaklık için çift cidarlı termos ve ölçüm kaydı, porsiyon için tartılı gramaj kontrolü, menü tekrarı için 4 haftalık döngü, iletişim için tek muhatap müşteri temsilcisi, fatura için aylık dökümlü raporlama.
Bir aksaklık yaşandığında çözüm süremiz azami 24 saattir. Zeytinburnu Kazlicesme Meydani adresindeki yetkiliye günlük servis sonrası kısa bir memnuniyet sorgusu iletilir; iki gün üst üste düşük puan alan bir yemek menüden çıkarılır. Bu geri bildirim döngüsü, hizmetin zamanla bölgeye ve kuruma özgü hâle gelmesini sağlar.
Zeytinburnu Kazlicesme Meydani Kurumsal Kahvaltı Hizmeti Müşteri Yorumları ve Referanslarımız
Zeytinburnu Kazlicesme Meydani Kurumsal Kahvaltı Hizmeti hizmetimizi tercih eden kurumlar arasında üretim fabrikaları, sağlık kuruluşları, eğitim kurumları, dernekler, belediye birimleri, inşaat şantiyeleri ve aile şirketleri yer almaktadır. Müşterilerimizin büyük bölümü Özalp Catering ile en az 3 yıllık çalışma geçmişine sahiptir. Sözleşme yenileme oranımız %92 seviyesinde olup bu, Zeytinburnu Kazlicesme Meydani Kurumsal Kahvaltı Hizmeti hizmetimizin sürdürülebilirliğinin en somut göstergesidir.
Müşteri yorumlarımızda en sık öne çıkan başlıklar; menü çeşitliliği, sıcaklık korunumu, paketleme kalitesi, servis personelinin nezaketi ve fatura şeffaflığıdır. Şikayet ve önerilerinizi ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi prosedürlerimiz çerçevesinde 24 saat içinde değerlendirir; çözümü 72 saat içinde size geri bildiririz. Zeytinburnu Kazlicesme Meydani bölgesindeki referans listemizi talep ettiğinizde aynı sektördeki çalışan firmalardan örnekler paylaşabiliriz.
Zeytinburnu Kazlicesme Meydani İçin Haftalık Örnek Menü Planı
Zeytinburnu Kazlicesme Meydani Kurumsal Kahvaltı Hizmeti kapsamında sunduğumuz örnek bir haftalık program şöyledir: Pazartesi mercimek çorbası, etli kuru fasulye, pirinç pilavı, cacık; Salı ezogelin çorbası, tavuk sote, bulgur pilavı, mevsim salata; Çarşamba yayla çorbası, karnıyarık, şehriyeli pirinç, ayran; Perşembe domates çorbası, izmir köfte, patates püresi, turşu; Cuma tarhana çorbası, etli nohut, pilav, revani. Cumartesi programı kurumun çalışma düzenine göre kahvaltı veya tek öğün olarak uyarlanır.
Bu program sabit değildir; Zeytinburnu Kazlicesme Meydani bölgesindeki müşterilerimizin geri bildirimleriyle her ay yeniden şekillenir. Menü değerlendirme anketlerimizde en yüksek puanı alan yemekler döngüde daha sık yer alır, düşük puan alanlar ise çıkarılır. Talep hâlinde menüye haftada bir gün ızgara günü, bir gün ev yemeği günü veya yöresel lezzet günü ekleyerek çeşitliliği artırıyoruz.
Zeytinburnu Kazlicesme Meydani ve Çevresinde Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
Özalp Catering olarak Zeytinburnu ilçesinin tamamına ve özellikle Zeytinburnu Kazlicesme Meydani ve çevresine günlük düzenli yemek teslimatı yapıyoruz. Bunun yanı sıra Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Gebze, Dilovası, Çayırova, Darıca, Sancaktepe, Sultanbeyli, Kurtköy, Şekerpınar ve civar bölgelere taşıma yemek ve tabldot yemek hizmeti veriyoruz. Mevlit, açılış, kokteyl, lansman, davet ve organizasyon yemeği hizmetlerimizi ise tüm İstanbul ve yakın çevresine ulaştırıyoruz.
Zeytinburnu Kazlicesme Meydani Ramazan ve Dini Günlerde Yoğunluk Planlaması
Ramazan ayı, kandiller, bayramlar ve mevlit dönemleri Zeytinburnu Kazlicesme Meydani bölgesinde yemek talebinin en yoğunlaştığı zamanlardır. Bu dönemlerde kapasite planlamasını en az üç hafta önceden yapar, ek üretim vardiyası ve ek araç tahsis ederiz. Erken rezervasyon yapan kurumlara hem fiyat avantajı hem de teslimat saati önceliği sağlanır.
İftar ve sahur servislerinde saat hassasiyeti kritiktir; Zeytinburnu Kazlicesme Meydani adresine iftar vaktinden en az 45 dakika önce teslimat yaparız. Mevlit ve hayır yemeklerinde ise cami çıkış saati esas alınarak sıcak servis planlanır, tek kişilik kapalı kaselerde hijyenik dağıtım tercih edilir.
Zeytinburnu Kazlicesme Meydani Sürdürülebilirlik ve Gıda İsrafını Azaltma
Zeytinburnu Kazlicesme Meydani bölgesine yaptığımız servislerde tüketim verilerini kayıt altına alarak üretim miktarını her hafta yeniden kalibre ediyoruz. Böylece hem gıda israfı azalıyor hem de kurumların maliyeti düşüyor. Ambalajlarda geri dönüştürülebilir malzeme kullanımını artırıyor, çok kullanımlık gastronom kaplarla tek kullanımlık plastik miktarını düşürüyoruz.
Atık yağların lisanslı firmalara teslimi, organik atıkların ayrıştırılması ve enerji verimli ekipman kullanımı ISO 14001 çevre yönetim sistemimizin gereklerindendir. Zeytinburnu Kazlicesme Meydani adresindeki kurumlara talep hâlinde yıllık sürdürülebilirlik raporu sunabiliyoruz.
Zeytinburnu Kazlicesme Meydani Kurumsal Kahvaltı Hizmeti Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Zeytinburnu Kazlicesme Meydani Kurumsal Kahvaltı Hizmeti seçerken; firmanın üretim tesisi sertifikaları (ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001, ISO 45001), referansları, taşıma araç filosu, mutfak ekibinin tecrübesi, menü çeşitliliği, fiyat şeffaflığı ve kriz anlarındaki esnekliği değerlendirilmelidir. Catering fiyatları her firmanın hizmet kapsamına göre değişir; en düşük catering fiyatı her zaman en doğru tercih değildir. Hizmet kalitesi, sürdürülebilirlik ve sağlık güvencesi göz önünde bulundurularak karar verilmelidir.
Özalp Catering, Zeytinburnu Kazlicesme Meydani bölgesindeki tüm kurumlara ücretsiz numune servisi ve ücretsiz menü tasarımı sunar. Talebiniz üzerine üretim tesisimizi yerinde gezebilir, mutfak ekibimizle tanışabilir ve çalışma sistemimizi yakından inceleyebilirsiniz. Şeffaf bir yemek hizmeti süreci için kapımız her zaman müşterilerimize açıktır.
Zeytinburnu Kazlicesme Meydani İçin Hemen Teklif Alın
Zeytinburnu Kazlicesme Meydani bölgesinde günlük, haftalık veya aylık yemek hizmeti ihtiyacınız için bizimle 0 533 394 34 08 numaralı telefondan veya info@ozalpyemek.com adresinden iletişime geçebilirsiniz. Talebinizi aldıktan sonra en geç 24 saat içinde size özel hazırlanmış teklif belgesini, örnek menü programını ve numune tadımı randevusunu paylaşırız. Zeytinburnu Kazlicesme Meydani adresine kadar gelir, mutfak ve yemekhane alanınızı ücretsiz olarak inceler, ihtiyacınıza en uygun çözümü sunarız.
Özalp Catering olarak Tuzla'dan yola çıktığımız ilk günden bu yana sloganımız; "Her gün taze, her gün lezzetli" olmuştur. Zeytinburnu Kazlicesme Meydani bölgesinde de aynı prensiple çalışıyor; sağlıklı, güvenli, ekonomik ve müşteri memnuniyeti odaklı bir yemek hizmeti sunuyoruz. Sizi de uzun soluklu çözüm ortakları arasında görmekten mutluluk duyarız.
Zeytinburnu Kazlicesme Meydani Kurumsal Kahvaltı Hizmeti Hizmetimizin Kapsamı
Zeytinburnu Kazlicesme Meydani Kurumsal Kahvaltı Hizmeti kapsamında günlük menü planlaması, hammadde tedariği, üretim, paketleme, lojistik, servis ve gerektiğinde profesyonel personel desteğini tek elden sunuyoruz. Zeytinburnu bölgesinde günde ortalama 10.000 öğüne yakın yemek üretim ve dağıtımı yapan tesisimiz; sıcaklık kontrollü araç filosu, gastronom kaplar ve termoboxlarla teslimat yapar. Hizmet süreci; talep formu, ihtiyaç analizi, menü tasarımı, numune tadımı, sözleşme, üretim ve servis aşamalarından oluşur. Zeytinburnu Kazlicesme Meydani Kurumsal Kahvaltı Hizmeti arayan kurumlar için ücretsiz numune servisi sunuyoruz.
Zeytinburnu Kazlicesme Meydani bölgesinde verdiğimiz hizmetler arasında tabldot yemek, taşıma yemek (taşımalı yemek), toplu yemek, sulu yemek, lunch box, mevlit pilavı, iftar yemeği, kokteyl, açılış, lansman, kongre, sempozyum, seminer, konferans, kurul kahvaltısı ve uzmanlık yemeği bulunur. Her hizmet kolu için ayrı menü mühendisliği yapılır, mevsime ve kuruma göre özelleştirilir. Zeytinburnu Kazlicesme Meydani Kurumsal Kahvaltı Hizmeti ihtiyacınız için tek bir telefonla tüm operasyonu Özalp Catering'e devredebilirsiniz.
Zeytinburnu Kazlicesme Meydani Bölgesinin Yemek İhtiyacı ve Bizim Yaklaşımımız
Zeytinburnu Kazlicesme Meydani, Zeytinburnu ilçesinin gündelik hayatında kendine özgü bir ritme sahiptir. Bölgedeki işletmelerin vardiya saatleri, okulların ders programı, cami ve dernek etkinliklerinin yoğunlaştığı günler ile hafta sonu organizasyon trafiği birbirinden farklı beslenme ihtiyaçları doğurur. Zeytinburnu Kazlicesme Meydani Kurumsal Kahvaltı Hizmeti planlamamızı yaparken bu yerel ritmi veri olarak kullanırız: teslimat saatlerini bölgedeki trafik yoğunluğuna, porsiyon gramajlarını çalışan profiline, menü içeriğini ise bölgede en çok tercih edilen lezzetlere göre kurgularız.
Bu yerel yaklaşım, standart bir yemek firması hizmetinden ayrıştığımız temel noktadır. Zeytinburnu Kazlicesme Meydani adresine servis yapmadan önce mutlaka bir yerinde keşif yapar; yemekhane alanını, asansör ve yükleme imkânını, servis masası düzenini ve personel akışını inceleriz. Böylece ilk günden itibaren aksama yaşanmaz, yemek sıcaklığı servis anına kadar korunur ve Zeytinburnu Kazlicesme Meydani Kurumsal Kahvaltı Hizmeti hizmetimiz bölgeye özel bir operasyon planıyla başlar.
Zeytinburnu Kazlicesme Meydani Hizmet Kategorilerimiz
Zeytinburnu Kazlicesme Meydani bölgesinde sunduğumuz tüm hizmetleri inceleyebilirsiniz:
Sıkça Sorulan Sorular
1. Zeytinburnu Kazlicesme Meydani Kurumsal Kahvaltı Hizmeti için teklif almak ne kadar sürüyor?
Talebinizi ilettikten sonra en geç 24 saat içinde Zeytinburnu Kazlicesme Meydani adresine özel hazırlanmış menü ve fiyat teklifini paylaşıyoruz.
2. Zeytinburnu Kazlicesme Meydani adresine teslimat saatini biz belirleyebilir miyiz?
Evet. Zeytinburnu Kazlicesme Meydani rotamızdaki uygun zaman aralıkları içinde tercih ettiğiniz saati sabitliyoruz.
3. Zeytinburnu Kazlicesme Meydani teslimatlarında ekipman iadesi nasıl yapılıyor?
Gastronom kaplar ve termoslar ertesi günkü teslimatta toplanır, tesisimizde endüstriyel bulaşık hattında yıkanır ve dezenfekte edilir.
4. Zeytinburnu Kazlicesme Meydani Kurumsal Kahvaltı Hizmeti olarak diyet ve özel menü hazırlıyor musunuz?
Evet. Diyabet, glutensiz, vegan, vejetaryen, dini hassasiyetler ve alerjen kontrollü menüler diyetisyen onayı ile hazırlanabilir.
5. Zeytinburnu Kazlicesme Meydani adresine kaç öğün servis yapabiliyorsunuz?
Sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemeği ve gece vardiyası olmak üzere günde dört öğüne kadar servis planlayabiliyoruz.
6. Hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyorsunuz?
Nakit, havale/EFT, kredi kartı ve kurumsal cari hesap ödeme yöntemlerini kabul ediyoruz.
7. Zeytinburnu Kazlicesme Meydani için ücretsiz numune veriyor musunuz?
Evet, Zeytinburnu Kazlicesme Meydani bölgesindeki kurumsal taleplerde sözleşme öncesi ücretsiz numune tadımı düzenliyoruz.
8. Zeytinburnu Kazlicesme Meydani catering firması olarak organizasyon ekipmanı sağlıyor musunuz?
Evet, masa, sandalye, masa örtüsü, sunum standı, chafing dish, peçete, çatal-bıçak-tabak, garson ve aşçı dahil komple turn-key catering hizmeti sunuyoruz.
9. Zeytinburnu Kazlicesme Meydani iftar yemeği menüsünde neler var?
İftariyelik tabağı, çorba, ana yemek, pilav, salata, hoşaf, su, ekmek ve tatlı (güllaç veya baklava) içeren standart menülerimizin yanında özel istek menüleri hazırlanabilir.
10. Zeytinburnu Kazlicesme Meydani bölgesine günlük yemek teslimatı yapıyor musunuz?
Evet, Zeytinburnu Kazlicesme Meydani bölgesine pazartesi-cumartesi günleri arasında günlük taşıma yemek ve tabldot yemek teslimatı yapıyoruz. Pazar günleri talep doğrultusunda organizasyon hizmeti sağlıyoruz.
11. Zeytinburnu Kazlicesme Meydani mevlit pilavı için servis personeli geliyor mu?
Talep edilmesi durumunda servis personeli, kazan, kepçe ve dağıtım ekipmanı dahil komple mevlit servisi sağlıyoruz.
12. Zeytinburnu Kazlicesme Meydani bölgesinde acil aynı gün sipariş mümkün mü?
Kapasitemiz uygunsa aynı gün servis yapabiliyoruz; bunun için sabah 09:00'a kadar telefonla iletişime geçmeniz gerekir.
13. Zeytinburnu Kazlicesme Meydani Kurumsal Kahvaltı Hizmeti olarak hangi hizmetleri sunuyorsunuz?
Zeytinburnu Kazlicesme Meydani adresinde tabldot yemek, taşıma yemek, toplu yemek, sulu yemek, paket yemek, mevlit pilavı, iftar yemeği, lunch box, kokteyl, açılış, lansman ve tüm organizasyon catering hizmetlerini sunuyoruz.
14. Zeytinburnu Kazlicesme Meydani bölgesinde kaç kişilik etkinliklere catering verebiliyorsunuz?
20 kişilik küçük toplantılardan 5.000 kişilik kongre ve festival organizasyonlarına kadar her ölçekte hizmet veriyoruz.
15. Zeytinburnu Kazlicesme Meydani şantiye için tabldot yemek servisi veriyor musunuz?
Evet. Zeytinburnu Kazlicesme Meydani bölgesindeki inşaat şantiyelerine günlük sıcak tabldot yemek ve sulu yemek teslimatı yapıyoruz.
16. Zeytinburnu Kazlicesme Meydani Kurumsal Kahvaltı Hizmeti için fatura ve ödeme düzeni nasıl?
Aylık dönemsel e-fatura kesiyoruz; ödeme vadesi sözleşmede belirlenir. Nakit, havale, kredi kartı ve cari hesap seçenekleri mevcuttur.
17. Zeytinburnu Kazlicesme Meydani bölgesinde deneme süresi uyguluyor musunuz?
İsteyen kurumlara bir haftalık deneme servisi sunuyoruz; memnuniyet sonrası sözleşmeye geçiliyor.
18. Sertifikalarınızı görebilir miyim?
ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001, ISO 45001, ISO 31000 ve ISO 10002 belgelerimizi sitemizdeki Sertifikalar sayfasından inceleyebilirsiniz.
19. Zeytinburnu Kazlicesme Meydani Kurumsal Kahvaltı Hizmeti hizmetinde porsiyon gramajları nedir?
Ana yemek 200-250 gr, yardımcı yemek 150-180 gr, çorba 300 ml, salata 100 gr standardında servis yapıyoruz; kurum talebine göre gramajlar artırılabilir.
20. Sözleşme süreniz ne kadar?
Genellikle 12 ay sözleşme yapıyoruz; ancak 3 ay, 6 ay ve günlük spot çalışma modellerimiz de mevcuttur.
Müşterilerimiz Ne Diyor?
"Özalp Yemek 450 kişilik toplu iftar programımıza sorunsuz bir şekilde yemek yapılması ve servisi için teşekkür ediyoruz. İlgi ve alaka için ayrıca teşekkürler. Kaşıkcı Köyü Derneği Başkanı."
"Derneğimizin mevlidi için verdiğimiz toplu yemekte çok memnun kaldık. Zamanında teslim ve hijyenik paketleme için teşekkür ederiz."
"Tuzla yemek firması, Tuzla tabldot yemek, Gebze yemek firması, Gebze tabldot yemek, Dilovası tabldot yemek, Dilovası catering, Dilovası yemek firması, Pendik yemek firması, Maltepe yemek firması, Kartal yemek firması ve tüm İstanbul'a özel yemek hizmeti veren değerli müşterimiz Özalp Yemek'e ve markaları Davet Sofrası'na başarılar diliyoruz."
Zeytinburnu Bölgesinde Diğer Yazılarımız
- Zeytinburnu Bestelsiz Mahallesi Kurumsal Kahvaltı Hizmeti
- Zeytinburnu Cirpici Mahallesi Kurumsal Kahvaltı Hizmeti
- Zeytinburnu Gokalp Mahallesi Kurumsal Kahvaltı Hizmeti
- Zeytinburnu Kazlicesme Mahallesi Kurumsal Kahvaltı Hizmeti
- Zeytinburnu Maltepe Mahallesi Kurumsal Kahvaltı Hizmeti
- Zeytinburnu Merkezefendi Mahallesi Kurumsal Kahvaltı Hizmeti
Zeytinburnu Kazlicesme Meydani İçin Hemen Teklif Alın
Özalp Catering ekibi Zeytinburnu Kazlicesme Meydani bölgesindeki yemek ihtiyacınız için size en uygun çözümü sunmaya hazır.
0 533 394 34 08